Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Иху-аху!нови  
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано31.08.05 04:24



Нов HDD, нов DVD+/-RW, нова видеокарта! Кой като мен!

... + нова операционна система и нова версия на CAD-а, с който си помагам да си вадя хляба



Много е щуро на плажа.

Редактирано от Haчko на 31.08.05 04:25.



Тема Личи синови [re: Haчko]  
Автор tiushi (тя)
Публикувано31.08.05 07:13





Редактирано от tiushi на 31.08.05 07:15.



Тема Re: Иху-аху!нови [re: Haчko]  
Автор kилиkaндзep (Ø 70 mm*)
Публикувано31.08.05 07:45



Ъъъ.....таковата.....няма ли да почерпиш по този повод? Ама де не е само като черпенето на Cremate с гевреци и боза К'во си взе? Дай малко подробности, че да ти завидим блатородно.

Почва да ми писва от всичко!



Тема Re: Иху-аху!нови [re: kилиkaндзep]  
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано31.08.05 08:55



Абе взех си разни морално остарели неща, ама на фона на това, което имах, пак са голяма работа 120 GB/8 MB "Barracuda" срещу 40 GB/2 MB WD досега. 9550/128 MB срещу... "Matrox G450" LG4163B срещу NEC9300A, а, да - и старата мишка "Netscroll+" я смених с "Logitech S90"...
Пак казвам - нищо особено, ама аз съм много доволен



Много е щуро на плажа.

Тема Re: Иху-аху!нови [re: Haчko]  
Автор kилиkaндзep (Ø 70 mm*)
Публикувано31.08.05 09:41



В отговор на:

LG4163B срещу NEC9300A


?!



Почва да ми писва от всичко!

Тема И сега можеш ли да си включиш два монитора?нови [re: Haчko]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано31.08.05 12:22



И сега можеш ли да си включиш два монитора?
На единия да си пишеш асемблера и да си правиш платките, а на другия да гледаш симулация на изделието, което проектираш?

И как се отразява DVD-то на ваденето на хляба с CAD?
За HDD - знам - просто имаш повече място да си записваш филмите, които някога ще гледаш (когато, ако, ти остане време)


Честито!



Тема Re: И сега можеш ли да си включиш два монитора?нови [re: NikB]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано31.08.05 14:15



Честито
И най вече за LG4163B
И чудя се като гледам цените в Жар:
NEC 8.5GB DVDRW ND-3540A, +R 16x, -R 16x, +RW 8x, -RW 6x, DVD 16x, CDRWR 48x32x48x 46$
LG 8.5GB DVDRW GSA-4163B, Ram 5x, +R 16x, -R 16x, +RW 8x, -RW 6x, DVD 16x, CDRWR 40x24x40x 51$
Що все пак си взел второто ,а не първото?????




Тема Re: Иху-аху!нови [re: Haчko]  
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано31.08.05 18:45



Заяждайте се вие, заяждайте!

Е

го зех LG-то, дето така ви е легнало на сърце (Mitku, наздраве!) И... заради буквичката "H" от От сигурен източник чух, че на LG е била поверена изключително отговорната задача да разработят дизайна на предния панел

Между другото, в старото ми (вече) NEC пък пръст имат "Ricoh"... И понеже вече машинката е измъкната от 5.25-инчовото си гнездо, Cremate-чо в най-скоро време да очаква снимка на NEC assembled in Malaysia

На CAD-чето не чертайкам платки, а къщички, още не съм сложил втори монитор, ама нищо чудно и това да стане някой хубав ден CAD-чето, не мога да му се нарадвам, направо лети!



Много е щуро на плажа.

Тема то всичкото хубаво ама....нови [re: Haчko]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано31.08.05 19:10



То всичкото хубаво ама внимавай с харда - едно врме бях с 2.5 гига и никога уиндоса не ми е ревал че няма място а като смених машинката и сложих 120 гига за около 3-4 дена и почна да реве животинката че няма място. По принцип има една стара приказка "големия диск се пълни много по-лесно от малкия"- внимавай да не я потвърдиш и ти.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: то всичкото хубаво ама....нови [re: Диaн]  
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано31.08.05 21:08



И старият 40 GB - ей ги 160! Трябва да стигнат



Много е щуро на плажа.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.