Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Анкетанови  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано23.06.05 16:54



Здравейте мнозинство,

Дойде поредния недоволен от Правилата, и от действията на модератора в този клуб Потребител. Ето какъв е проблема:

Лични бележки:

От: sys
Получена: 23.06.05 09:40

Щирлиц, защо си ми изтрил въпроса за дъното?! Вярно, че не е в Купува/Продава, но основния форум бъка с подобни теми.

---------------

От: sys
Получена: 23.06.05 10:55

Защо аз да ти ги пращам? Нали си админ-модератор, намери си ги сам! И btw темата ми бе "Търся такова дъно." Не ти е харесала и си я изтрил. В същото време в теми като:
общ принтер на два компютъра - проблем; Покупка на цветен лазарен принтер 2-ра употреба
се посочват конкретни дилъри и цени. Както и предполагах кирилицата бе само началото...

--------------

От: sys
Получена: 23.06.05 16:15

Имах си аз да вземеш да си губиш скъпоценното време с досадници като мен! Ами ти си коскоджамити админ_модер Щирлиц! Я направо вземи да ме баннеш, но това нямада ти реши проблемите на околовръстното


.....

... за съжаление на записах отговорите на първите две бележки, и не смятах да се занимавам с този случай, но се появи третата, в която аз вече губя смисъла на този спор. Ще опитам да интерпретирам накратко отговорите си все пак, а ако sys реши - нека копира оригиналните текстове тук.

Отговор 1: "Ако на първа страница на клуба има теми като: "продавам дъно еди какво си, тел.ххххххх" - прати ми линковете да ги изтрия и тях""

Отговор 2: "Това ми е последното ми писане по темата. Все пак темата за принтера на два компютъра бе ЗАПИТВАНЕ, и дори съм дал ОТГОВОР.... Тема гласяща "купувам дъно за AMD" е доста по-различна по смисъл от тема "намерих в един магазин дъно като за моя процесор, но можете ли да кажете какви са спецификациите..."

Това е накратко, ако съм пропуснал важни моменти - нека sys ме поправи.

Сега давам на Вас, уважаеми участници в клуба думата - да изкажете мнение по адрес на двамата спорещи, и да си кажете желанията за решаването на подобни проблеми и за в бъдеще. ;о)


Вашето мнение
sys е прав, нека обявите за Купува/Продава да остават на първа страница
Щирлиц е прав, има разлика, и тази тема наистина трябваше да бъде изтрита
не трябваше да задръствате първа страница с глупости, клуба си беше много добре
въздържам се от мнение



Хубаво би било, ако се изкаже и мнение по въпроса - модериране.

Благодаря за вниманието.


Щирлиц

Тема Re: Анкетанови [re: Щиpлиц]  
Автор sys ()
Публикувано23.06.05 17:20



Отговор 2:
Въобще не знам какво си предполагал, и това е последния ми отговор по темата.

Тема: "Купувам дъно марка хххх, тел.хххххх"

звучи много по-различно от:

"Намерих си дъно ххххх за ей толкова лева, но не знам дали е добро"

...

Темата за принтера към два компютъра също е ЗАПИТВАНЕ, а не ОБЯВА, и ТОЧНО по тази причина не само че не съм я изтрил, ами съм дал и отговор. Вярно, запитващия можеше първо да посети темата с линковете, но...

За да ти е по-ясна представата - посети "Оказион", и "Маркет" на Дир-а.

Приятен ден.


В темата която броиш за запитване има конкретни оферти с цени на магазини и дилъри и точно по тази причина се чудя защо изтри моята! Можеше само да я преместиш в купува/продава, което аз вече направих, щеше да стане много бързо, но нямаше да имаш възможността да си играеш на демокрация и вишегласие!



Тема Re: Анкетанови [re: Щиpлиц]  
Автор sys ()
Публикувано23.06.05 17:26



Ето и още един пример от преди 3 месеца: Кой продава монитори на Делл? Тема точно като моя въпрос!
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=computers&Number=1943229436&page=20&view=collapsed&sb=5&part=
Защо не си я изтрил?!

А тази:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=computers&Number=1943760342&page=1&view=collapsed&sb=5

И тази:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=computers&Number=1943659700&page=1&view=collapsed&sb=5&part=
И още:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=computers&Number=1943752258&page=1&view=collapsed&sb=5&part=
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=computers&Number=1943730926&page=2&view=collapsed&sb=5



Още да търся ли? Защо квалифицираш тези като запитване, а моето като обява?


Редактирано от sys на 23.06.05 17:40.



Тема Re: Анкетанови [re: sys]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано23.06.05 17:51



Господине. Дал си 4 примера, от които 2 въобще не могат да бъдат формулирани като "обяви". За 3 месеца е нормално да не съм видял 1-2 теми, но изтритите от мен са много повече. Това че и твоята е била изтрита - означава, че този клуб няма да се превърне в сайт за запознанства и малки обяви. Броя на цитираните от теб теми, които са "на първа страница" противоречи с думите ти: "основния форум бъка с подобни теми".

Очаквам обосновка и по третата ти лична бележка.

Засега спирам с писането тук, за да дам възможност и на други участници да ме/те порицаят.

П.П. Линкове, сайтове, търговци с техните адреси, телефони, представители и т.подобни каквито цитираш от темата "един принтер на два компютъра" - събираме в "Links". Ако имаш и ти - давай ги, да ги добавим.


Щирлиц

Редактирано от Щиpлиц на 23.06.05 17:54.



Тема Уф,...спорът винови [re: Щиpлиц]  
Автор kилиkaндзep (1 такъв зелен)
Публикувано23.06.05 18:24



ми се вижда дребнав. Трудно се ориентирах в него. Мисля, че и двамата имате право в известна степен. Значи, наистина е по-добре такива теми да се постват в "копувам-продавам", но пък по личните ми наблюдения, там шанса да се види от повече хора е по- малък(то и правилата не се четат и периодично се пише на шльокавица). Гласувах въздържам се от мнение.

Пишете на К И Р И Л И Ц А !!!




Тема Модератора винаги е прав :) (към Щ)нови [re: Щиpлиц]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано23.06.05 18:27



Виж, Щирлиц, смятам, че не е голям проблем, че си го изтрил. По принцип съм против всякаква цензора (знаеш:).
Лесно мога да те преживея като модератор. Не се вживявай, когато на някой от нас не му издържат нервите :)
Късмет!



Тема Re: Анкетанови [re: sys]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано23.06.05 18:56



Успокой топката, момче.



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: Модератора винаги е прав :) (към Щ) [re: NikB]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано23.06.05 20:15



Хихи. ;о))) Знаеш, че за последно се бях вживял по времето на Нено. ;о) ... Иначе моите нерви са си наред. И с този нямаше да се занимавам преди третата му бележка. Обаче на околовръстното въпреки вица за Мюлер - аз не карам в кръг. Научил съм се къде се излиза от околовръстното. Сега остава и той да се научи...

Но за разлика от теб, който "можеш да ме преживееш като модератор" - има хора, на които модератора само с присъствието си им пречи, и ти знаеш по какви причини. ;о) ... За две години не съм наложил личното си мнение нито веднъж. И то като модератор на три клуба. Все пак има критерии по който да се съди. А ако човека иска и той да модерира клуб, нека бъде точен. С блага дума и пистолет се постига повече... (последното е шега, в случай че някой не е разбрал)

В момента се вихрят доста люти спорове в "Стара Загора" по същия критерии - модератора. В "Добрич" пък модератора една сутрин решил, че архива на клуба му пречи, и го изтрил. Във "Варна" модератора баннал модератор на друг клуб, защото няколко от мненията не му харесвали... И това са няколко от много такива случаи. Моля, погледнете, и после кажете какъв модератор ви трябва.


Щирлиц

Тема Re: Модератора винаги е прав :) (към Щ) [re: Щиpлиц]  
Автор Cremate (неебателен)
Публикувано23.06.05 21:00



"Моля, погледнете, и после кажете какъв модератор ви трябва."
Хаха, аз искам като този дето са го баннали

Не всеки, който те измъкне от лайното ти мисли доброто!

Редактирано от Cremate на 23.06.05 21:05.



Тема Re: Модератора винаги е прав :) (към Щ) [re: Щиpлиц]  
Авторnikolay8O (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 23:02



станат ли двама човека някъде веднага се появява вероятност за спор, станат ли повече угодия никога няма.... но все пак някакво разбиране трябва да има... моето мнение за рекламите е категорично... не случайно по телевизията скриват марката на някой продукт който случайно се появява в кадър.... пък и ако някой го интересуват обяви ще отвори обявите... в момента не живея в БГ и при мен от всякаде по всякакъв възможен начин се опитват да ти налагат и рекламират нещо... вярвайте ми повдига ми се... отвратително е и мисля че рекламите триябва да си останат в раздел реклами и обяви и всичко съдържащо купувам, продавам, заменям, поправям или адрес и телефон на фирма просто не е за тук.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.