Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ТУК СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА!!!  
Автор Cremate (неебателен)
Публикувано19.06.05 22:00



Явно докато никой не се сети да окачи туй нещо най-отгоре, няма да се научите!

Не всеки, който те измъкне от лайното ти мисли доброто!


Тема Re: ТУК СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА!!!нови [re: Cremate]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано19.06.05 22:34



Прав си. Извинявам се за заплесването.


Щирлиц

Тема Re: ТУК СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА!!!нови [re: Cremate]  
Авторnikolay8O (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 03:54



когато някой не може да помогне с нищичко и на патагонски да е написано е все тая.... а обикновено тия хора са най-добри в споровете.... и ето първия повод... ако пък е написано на кирилица то ще запецнат на някоя думичка.... и ще започнат да обяснават колко бил невеж автора на темата... и колко грамотни са те... и в крайна сметка темата отива по дяволите, и никой нищо не е разбрал.... само някои хора са си начесали езиците.... в случая клавиатурите..... НА ТОВА ЛИ МУ КАЗВАТЕ ФОРУМ ????

според мен има нещо по важно от това с какви букви е написано

АКО НЯКОЙ НЕ ЗНАЕ КАКВО ДА КАЖЕ ПОЛЕЗНО ПО ТЕМАТА ПО ДОБРЕ ДА СИ ЗАМАЛЧИ АКО ЧАК ТОЛКОВА ИМА МЕРАК ДА КАЖЕ НЕЩО НЕКА СИ ПУСНЕ СОБСТВЕНА ТЕМА В ПРАВИЛНИЯ РАЗДЕЛ И ДА ГОВОРИ КОЛКОТО СИ ИСКА



Тема Re: ТУК СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА!!!нови [re: nikolay8O]  
Автор kилиkaндзep (1 такъв зелен)
Публикувано20.06.05 07:44



Правилата се създават, за да се спазват. В цивилизованият свят е така. А на теб, като не ти изнася - свят широк, форуми много. А това дали някой може или не може да ти каже нещо по даден въпрос - а ми аз лично не мога. Защото като видя постинг с повече от 1 ред шльокавица, не си правя труд да го чета.

Пишете на К И Р И Л И Ц А !!!

Редактирано от kилиkaндзep на 20.06.05 07:51.



Тема Re: ТУК СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА!!!нови [re: nikolay8O]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано20.06.05 07:50



Пикльо, я се пробвай да пишеш на шльокавица в някой от специализираните хардуерни български форуми, а?



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Ot meseci, tova e pyriat mi post na cyrlat.нови [re: Cremate]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано20.06.05 10:38



Ot meseci, tova e pyriat mi post na cyrlat.
Toia spor otdavna e reshen i niama smisyl.
Koito ne jelae da go chete - da ne go chete.
"Свободата, Санчо, своботата ..." - всеки трябва да е свободен, да пише или чете както си иска.



Тема Re: ТУК СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА!!!нови [re: nikolay8O]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано20.06.05 10:42



Учудвам се, че Диан изобщо си е направил труда да ти прочете шльокавицата, че и да ти отговори. Това че модераторът си е направил труда да преведе написаното от теб, е достатъчно предупреждение, струва ми се.
Колкото до последното написано от теб "според мен има нещо по важно от това с какви букви е написано " - определено не си прав. И няма смисъл да се караш с всички от клуба, само защото нещо си си навил на пръста.

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: Ot meseci, tova e pyriat mi post na cyrlat.нови [re: NikB]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано20.06.05 10:47



По-скоро става дума за реакцията на шльокавопишещите, когато им се направи забележка :)
Освен това има неща, които са задължителни и едно от тях е да прочетеш и да се съобразяваш с правилата. Със сигурност Сервантес и Дон Кихот биха се съгласили с мен :)

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Не си много прав за писателя и героя мунови [re: kитaeцa]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано20.06.05 11:02



Не си много прав за писателя и героя му :)
Поне по смътните ми спомени, не са били големи фенове на правилата.
Ти днес, докато отиваше на работа с колата, спази ли всички правила?
Знаеш ли, аз бях доста по-краен в мнението си за кирлат и кирилицата, но се съобразявам с удобството на останалите.
И все пак, не е необходимо да се изяжда с парцалите всеки, който е на друго мнение. Другите мнения движат прогреса :)



Тема Re: Не си много прав за писателя и героя мунови [re: NikB]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано20.06.05 11:22



В конкретния случай острата реакция е от страна на николай80, че даже на две места :)
За героя не мога да съм сигурен, разбира се, но за писателя... Сервантес доста години е бил войник, така че отлично е знаел какво означава неспазването на правилата :)

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.