Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ХАРД ДИСК  
АвторЯHИ (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 23:41



Здравеите,

Нещо ми се прецака хард диска и не може да ми стартира уиндоуса . Има ли ниакакъв начин да си запазя информацията от хард диска?
Предварително ви благодария!!! Яни.



Тема Re: ХАРД ДИСКнови [re: ЯHИ]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано28.05.05 23:56



Има начин. Тук и в "Софтуер" сме говорили за това десетки пъти, потърси темите



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: ХАРД ДИСКнови [re: ЯHИ]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 01:09



Има една програма "test disk " има я и в досовски вариант може да я подкараш и от дискета , мен ме спаси на 2 - пъти има я на датата тегли я и деистваи
Успех



Тема Re: ХАРД ДИСКнови [re: az]  
АвторЯHИ (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 22:27



А някой да знаеш от каде мога да си я сваля тази програма test disk?

Благодаря.

Яни



Тема Re: ХАРД ДИСКнови [re: ЯHИ]  
Автор kилиkaндзep (1 такъв зелен)
Публикувано29.05.05 22:35







Тема Re: ХАРД ДИСКнови [re: ЯHИ]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 22:36



ми от датата пишеш тест диск и готово
ето ти линк за досовския вариант
http://store2.data.bg/avri/testdisk/
рзархивираш , боотваш ПЦ и гледаш какво има на диска ,възстановяваш партишаните и си готов
Междо другото ако беше описал по подробно проблема немаше да е лошо
трябва даимаш пред вид че може ида е някои MBR вирус сега вилнее некакъв много гаден



Тема Re: ХАРД ДИСКнови [re: az]  
АвторЯHИ (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 03:58



Ами проблема е следният: като сложа повреденият хард диск в PC-то и го включа и Windowsa започва да зарежда но след една две секунди се появява син екран и има нещо написано с бели букви но немога да го разчета защото изчезва много бързо и PC-to се рестартира и същото нещо става отново и отново. Междо другото нямам достъп до ДАТА.БГ защото съм в Англия.

Благодаря и се надявам че "Az", "Начко", "kилиkaндзep" или някои друг може да ми помогне!

Яни.



Тема Re: ХАРД ДИСКнови [re: ЯHИ]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 05:11



Аха , е значи както разбрах имаш един дидк с които ПЦ си работи ,ама като сложиш въпросния стига до някъде и ПЦ дава някаква грешка и се рестартира :))
Ако е така хард диска си е напълно читав ,като сменяваш така хард диска нема да е лошо да влезеш и в биоса да поогледаш малко нещата , и да пуснеш скандиск.
Явно нямаш много опит при работа с ПЦ та
Та значи влезни в биоса и върни настроиките след това боотни машината със една системна дискета и даи скандиск , требва да се оправи.
Другия вариант е директно да преинсталираш Уиндоса .
а самият хард диск съм сигурен че си е абсолютно читав
Успех



Тема Re: ХАРД ДИСКнови [re: az]  
АвторЯHИ (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 13:47



Здравеи "Az". Несъм сменял хард диска а ползвам на баща ми PC-то за да пиша в този форум. А ако преинсталирам Windowsa ще ми се изгуби всичката информация а тя а много вайна. И си прав че нямам много опит с PC-тата.

Благодаря

Моля МОМОГНЕТЕ!!!

Яни.



Тема Re: ХАРД ДИСКнови [re: ЯHИ]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 14:08



няма да загубиш нищо само че при преинсталацията гледаи какво те пита
и какво отговаряш ,самата инсталация щете пита , дали да изтрие вече съществуващите директории на стария Уин или не да форматира ли диска или не и т.н. четеш по два пъти за всеки случаи и тогава натискаш ОК

Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.