Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема JAR ili STEALTECH?нови  
Авторpaola (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 17:19



Имате ли впе4атления от тези фирми.ще си купувам нов комп. и се 4удя от кои от тези двете фирми да е.Stealtech маи дават по -дълга гаранциа-3г.Какво е нивото на обслужване в тези фирми?



Тема Re: JAR ili STEALTECH?нови [re: paola]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано24.02.05 18:35



JAR ги зарежи изобщо - по-големи измамници трудно ще намериш на БГ пазара. От STEALTECH също съм чувал оплаквания за обслужването, макар и не чак такива като от JAR.

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: JAR ili STEALTECH? [re: paola]  
Автор Пич (турбоаматьор!)
Публикувано24.02.05 19:04



По-добре не се занимавай със Жар - многоса мудни и чета лоши неща за тях. Аз особени проблеми с тях не съм имал, но винаги и ма какво да се желае още. Последният път си пазарувах от тях ММС карта и ми я доставиха за 2!!!! седмици, обаче пък беше евтина.

Аз пазарувам от Стантек и до сега не съм имал проблеми с тях, а и не е скъпо. Веднъж ми смениха дъно в гаранция само за 24 часа - похвално, нали. stantek.com

http://www.setcom.bg/main/firm.asp - ето тук можеш да прочетеш отзиви за различни фирми.

Успех!



Тема Re: JAR ili STEALTECH?нови [re: Пич]  
Автор Пич (турбоаматьор!)
Публикувано24.02.05 19:08




май така е по-лесно



Тема Re: JAR ili STEALTECH?нови [re: paola]  
АвторHerъp xokeиcт (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 09:30



Правиш голяма грешка като се занимаваш с тези 2 фирми. Това са прекупвачи без сервиз. Купуват и препродават с печелба. Служителите разбират от компютри толкова, колкото негър от хокей на лед. Използват некачествени компоненти, сглобяват некадърно и неграмотно (някой циганин от улицата по-добре ще сглоби машината). Сервиз на практика няма. Там ще те убедят как струйката черен дим излизаща от писито ти е съвсем нормално нещо. Стой далече.



Тема Re: JAR ili STEALTECH?нови [re: Herъp xokeиcт]  
Автор Joy_Boy (Изтрещял)
Публикувано26.02.05 12:14



Септември-октомври си взех части за компютър от дилъри на жар в Хасково.. Честно казано по евтино не открих никаде, а и дилъра ми бяга по ддс (за разлика от почти всички фирми във Варна, където на поне половината компоненти лепваха ддс и ставаше една..). Самите части ги доставиха за не повече от 2 дни, при това дъното примерно (абит кв8про) им го нямаше в ценовата листа.. За зглобяване нищо не мога да кажа - не са ми го сглобявали от жар.. От дилъра получих съответна гаранция за съответните компоненти.. За дъното примерно беше 24 месеца.. не щеш ли обаче ми се прецака вградения саунд.. занесох дъното на дилъра.. той ще го препраща в софия на гаранционния сервиз (сякаш могат да му поправят нещо...).. Цялата работа намирисва на поне 2 седмици.. Тъй че ако ще копуваш компоненти, добре, хубави цени дават.. Обаче с гаранцията не се и надявай на гореспоменатото 24 часа :)



Тема Re: JAR ili STEALTECH?нови [re: Joy_Boy]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано26.02.05 12:29



Точно това е "ключа от палатката" - ниски цени за сметка на гаранционното обслужване.

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: JAR ili STEALTECH?нови [re: Joy_Boy]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано26.02.05 14:57



> Честно казано по евтино не открих никаде, а и дилъра ми бяга по ддс ...

Ами то още от там намирисва цялата работа ...

Mixy


Тема Re: JAR ili STEALTECH?нови [re: Mixy]  
Автор пpинцecaтa (Любопитна)
Публикувано26.02.05 17:27



За тези тиквеници от Жар-пожар бягай далеко! Личният ми отит е доста печален та за това вече и един винт не бих си купила от тях. Играят к..... номера с гаранциите и недай си боже да си лаик в хардуера ще ти вземат парите и после ще си трошиш главата. При мен истината лъсна когато преди коледа си смених процесора бях с T-Bred и си купих семпрон та се оказа че двата работели на различна шина и новият въобще не искаше да тръгне с моето дъно което потдържа неговата шина.Т.е. явно фабричен дефект на дъното купено от същата фирма месец преди това но не и за господата които ме мотаха повече от месец с разни сервизи в София ипр. Накрая ми писна и си купих ново дъно от реномирана фирма във Варна а тези просто им забравям адреса вече!
НЕ СЪМ ПРЕКАЛЕНО БОГАТ ЗА ДА СИ КУПУВАМ ЕФТИНИ НЕЩА!

Редактирано от пpинцecaтa на 26.02.05 17:29.



Тема Re: JAR ili STEALTECH?нови [re: пpинцecaтa]  
Автор bigg_red (непознат )
Публикувано26.02.05 17:34



Купи си компютъра от фирма Мост.
Аз от 5-6 години пазарувам от тях и
нямам никви оплаквания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.