Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шибаните тонколони!  
Автор thefreak (луд)
Публикувано30.01.05 01:07



Нещо ми праявт проблеми! Значи пускам си аз уиндоус медиа плеяра и както си седа по едно време се усещам че звука е много слаб ставам аз да чуя другите тонколони дали свирят... мне само бръждат. И тествам ги през контрол панела там работят си пускам пак плеяра па бръждят разменям кабелите отзад в саунд картата не се оправя ся тия дето работеха те бръждат. Слагам един усилвател и през диск мена ми през суп бофера си ги пускам пак нали всички тонколони си работят нямат грешка. Викам си това е от плеяра и свалям си уинамп пускам го аз и работят само супбофера и най-лявата тонколона. Тука мишката изяде няколко туката... После пускам медиа плеяра да видя дали и там ще е така... И какво стана говедото работи уж ама не както трябва... Всички свирят но с различна сила. Отварям настройките в контрол панела и уж го нагласих после пускам си пак медиа плеяра и си работи като хората уж и понечих да го увелича през супбофера и като грумна братче(звука не супбофера) Сигурно на 7-мия етаж са ме чули(аз съм на третия...) И ся нямам си и представа какво да правя... Някой имал ли е същите проблеми ?



Тема Re: Шибаните тонколони!нови [re: thefreak]  
Автор PuckMan ()
Публикувано30.01.05 01:16



Ъъъъъъ ?!.



Тема Re: Шибаните тонколони!нови [re: thefreak]  
Автор Yanko (рекламен агент)
Публикувано30.01.05 01:45



Ама и ти си обяснил, та никой не разбра за какво става дума
"... и понечих да го увелича през супбофера и като грумна..."
това да го разбираме, че имаш потенциометър на суббуфера и си го увеличил от него ли?
Ако е така, проблема може да е в потенциометъра, лош контакт. Ако не е обясни малко по разбрано.

ползвайте GOOGLE, братя, там е истината...


Тема Re: Шибаните тонколони!нови [re: Yanko]  
Автор thefreak (луд)
Публикувано30.01.05 12:14



Не не мисля че има потенциометър, нямам представа какво има. Не е с ъъъъъ врътка ами с копче и като го задържиш увеличава.... Незнам какво има вътре и не смея да го отворя... Мамка му много се дразна хич не ги разбирам тея работи!!!!



Тема Re: Шибаните тонколони!нови [re: thefreak]  
Автор Yanko (рекламен агент)
Публикувано30.01.05 12:33



значи трябва да са няколко копчета за усилване/намаляване. Като усилваш/намаляш всяка от колоните променя ли се плавно или прекъсва (или се променя рязко). Ако "не ги разбирам тея работи" трябва да намериш някой който ги разбира . Другия вариант е да ги нагласиш на някакво средно ниво и да не ги пипаш, а да усилваш само от компа, ама е по неудобно.

ползвайте GOOGLE, братя, там е истината...


Тема Re: Шибаните тонколони!нови [re: thefreak]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано30.01.05 14:13



я разджуркай настройките на драйвера... кво значи тествам ги през контрол панела? свали си последните драйвери



Тема 10 минути се смях без да спра!!!!!нови [re: ethernall]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 22:40



Ти защо не седнеш да напишеш нова българска лексика!! Толкова не съм се смял от доста време. Кефиш пич. Особено този СУП БУФЕР Хахахахахахахаха!!!



Тема Re: 10 минути се смях без да спра!!!!!нови [re: S]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано30.01.05 23:19



супбофер е по-яко;)



Тема Re: 10 минути се смях без да спра!!!!!нови [re: S]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано31.01.05 00:13



Баси.. ти си се смял.. а аз десет минути се мъча да проумея какво точно пише ТАМ.....

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: 10 минути се смях без да спра!!!!!нови [re: walkman™]  
Автор thefreak (луд)
Публикувано31.01.05 00:25



Мани мани аз тъй си говора по принцип незнам как ми разбират батка




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.