Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема За проблема с задните колонки при 5.1 колонинови  
Автор ManOwaR (YEAHH)
Публикувано07.10.04 19:30



задните колкони на 5.1 Креатив Т5800 не искаха да ба4кат и бях постнал една тема тука но Щирлищ я е изтрил 6тот бе6е на Английски .Сега искам да постна как го оправих та да знаят идните поколения.
Говоря за кокретния случай т.е. моя

Аз съм с Гигабайат КТ600 с вграден Реалтек АЦ97,и от сайта на Реалтек си свалих най-новите дривери за техния 97 кодек (3.64),и задните тръгнаха ,като слушам МР3 се 4ува от вси4ките колони ,а като гледам АС3 филм се 4уват само ефектите.Преди да сложа тези дривери бях свалил последните(уж) от сайта на Гигабайт(3.62), но с тях Просто не разбознава6е 4е в средния жак(ИН синия) са вкарани колонки,но пък работиха като пусне6 филм с АС3 ,но не и на МР3

Ето УРЛто ftp://210.51.181.211/pc/ac97/alc650/wdm_a364.exe

I come with peace



Тема FTP нещо не работи .... [re: ManOwaR]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано07.10.04 20:25



а и някакви HTTP намерих - и те не щат.
Ще пробвам утре.
Ами я кажи има ли разлика между ALC650 и ALC655 (в моята книжка пише второто, а в твоя FTP - първото). Не съм гледал чиповете по дъното :)



Тема Re: FTP нещо не работи ....нови [re: NikB]  
Автор ManOwaR (YEAHH)
Публикувано07.10.04 22:15



това е страницата

,а това е единиа миррор ,сега пак пробвах да го тегля и се тегли ,колкото до разликата м/у ALC650 и ALC655 ,това е АС97 кодек и няма зна4ение 4е пи6е ALC650 като го инсталира6 и на Генерал в настроиките на саунд ефект менажера ти дава 4е е ALC655

Ако има6 о6те проблеми със свалянето ми пи6и на майла или ми остави бележка 6те пробвам да го ка4а някаде ,4е е 10мб .Ако има6 по6та на Гмаил пак става

I come with peace


Тема Сигурно е от DAPнови [re: ManOwaR]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано07.10.04 23:13



Понякога (на няколко месеца веднъж) ми се случва да не мога да изтегля нещо. което другите могат.
Набедил съм донлоад акселератора, но сега той казва, че до сървъра връзката е ексцелент (44мс), ама файла го нямало.
Ще пробвам от друга машина :)



Тема Re: За проблема с задните колонки при 5.1 колонинови [re: ManOwaR]  
АвторKoцe Hинoв (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 02:12



Браво на прародителя.Не знаех.
ftp://210.51.181.211/pc/ac97/alc650/wdm_a364.exe
си работи на 6.Аз съм с КТ400 и сега инсталирах wdm_a364.exe.



Тема Не обичам да се заяждам, ама....нови [re: Koцe Hинoв]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 04:04



ManOwar, как така си бил написал темата на английски?? Да не би да имаш предвид, използвайки латинската азбука?? А и след като сега си решил да пишеш използвайки КИРИЛИЦА, вземи си пооправи грешките. Какви са тези 6-ци и 4-ки, дето си ги написал по думите си?? Ако имаш предвид буквите "ш" и "ч", то вземи ги пиши и тях на КИРИЛИЦА!

Иначе за бисери си страхотен. Дори и да приемем, че 6=ш, ти как четеш тази твоя дума "разбознава6е" - нещо за БОЗА ли си говорим тук
А и това "дривери " също много ми хареса.

Но като прочетох следното, така се смях, че щех да събудя съседите - цитирам: ...."в средния жак(ИН синия) са вкарани колонки".... - Да вземеш да публикуваш тук една снимка, как успяваш да вкараш тонколони в жак



Тема Ти да не си стара мома - детска учителка?нови [re: S]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано08.10.04 09:09



Или работиш в чистотата?
:)
Човекът може да е страхотен "за бисери", ама ти си само за свинско със зеле - избери си позицията:)

Редактирано от NikB на 08.10.04 09:10.



Тема Re: FTP нещо не работи ....нови [re: ManOwaR]  
Автор montesuma (лаик)
Публикувано08.10.04 10:53



Не ми трябват драйверите, ама от спортен интерес проверих връзката - ФТП работи при мен. Ама кви бяха тия драйвери бе, даже са 11Мб, космическа совалка ли ще карат.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.