Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пепел за гълъбарниканови  
Автор Cremate (неебателен)
Публикувано15.09.04 13:01



Досега не съм го зареждал и не знам как става. Къв тонер да му взема? Гълъбарника е LaserJet4 и касетата е 92298А.
Па мерси!



Тема Тонер - добре. А тунер?нови [re: Cremate]  
АвторHaчko® (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 13:35



Аз нали ти казах да пробваш с рядка кал, бе?
Или за разнообразие му сложи касета за "Канон" например

Ако искаш да рециклираш - отиваш в някоя фирма, която се занимава с тази дейност, хората си знаят работата. Ако искаш нова касета - моделът, който си цитирал Не знам дали в Бургас има представителство на "Офис експрес", ако да - купувай от тях. Цените им са най-ниските възможни.



Тема Тунер може, но на тоя дисплей...:)))нови [re: Haчko®]  
Автор Cremate (неебателен)
Публикувано15.09.04 15:18



Абе той гълъбарника е пълен с рядка кал от гълъбите затова ми трябва пепел, че много мирише
Е сам няма ли да мога да се справя? Намерих една документацийка, тя е за рециклиране, но мисля да мина само със зареждане!
Де да знам, май "Офис експрес" нямаме!



Тема Re: Тунер може, но на тоя дисплей...:)))нови [re: Cremate]  
Автор !Пeнka (Julie)
Публикувано15.09.04 17:10



ба как немате офис експрес бе, те са варненска фирма май???

и недей си прави експерименти ми го носи да го пълнят тия дет с тва са занимават:)))))) и те трябва хляб да ядат:)




Тема Re: Тунер може, но на тоя дисплей...:))) [re: !Пeнka]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано15.09.04 19:24



Не си права, Пенке ле, ама донакъде! Истината е, че по света продават "refill kits" и за лазерни принтери, но в България по непонятна причина тая стока все още не се е появила. Дали ще се сетиш кой има интерес да ни държи (простите потребители) настрана от знания и умения в тая област?
Пълненето не само че не е сложно, ами съм виждал по мрежата и упътвания как да си направим "инсталации" за цветни принтери с по половин кило боя за всеки цвят





Тема Re: Тунер може, но на тоя дисплей...:)))нови [re: Haчko]  
Автор !Пeнka (Julie)
Публикувано15.09.04 19:44



абе де да знам - мен мастилен ме е страх да барна да пълня... па лазерен... абсурд.тонера на служебния "гълъбарник" си пътува всеки път до една фирмичка и хората за 40 кинта с ддс - то даже го пълнят...
и ти си прав, Начко, ама донекъде - щот ако секи ламер реши да се пробва ОЛЕЛЕ МАЙКО!!!!




Тема Re: Тунер може, но на тоя дисплей...:)))нови [re: !Пeнka]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано15.09.04 20:28



Защо пък да не се пробва всеки ламер? Ако ще ощети само себе си...
Аз съм пълнил няколко чешита мастиленоструйни, не виждам защо да не мога и лазерни. Не че ще тръгна да правя бизнес, да печеля пари или да пестя, ама ме кефи да се справям сам, в същото време мразя разни мошеници да свалят кожата от гърба ми, дип много специална работа вършели!
За половин час профилактика на копирната ни машина в офиса един изрод взе 20 кинта! Профилактика, не ремонт!!!! И се пишат големи специалисти такива, моля ти се!
Ей затва ми е тъпо - нароиха се разни излишни професии и хората, които носят света на гърба си, са изтикани в ъгъла





Тема Re: Тунер може, но на тоя дисплей...:)))нови [re: Haчko]  
Автор Cremate (неебателен)
Публикувано16.09.04 00:33



Абсолютно на същото мнение съм и не смятам, че ще се справя по-зле от тези на които им плащат! Ръцете ми не са завряни отзад и не са изцапани с рядка кал(защо толкова ми харесва този израз) Само че досега никой не ми каза къв тонер да зема и има ли някакви тънкости, които трябва да знам!



Тема Re: Тунер може, но на тоя дисплей...:)))нови [re: Cremate]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано16.09.04 01:14



Стига рИва, бе! Нямало кой да му каже!!

Я скивай

!!

Нямам време сега, иначе съм намирал и точните сигнатури на тонерите за презареждане. Обаче тогава ровех във връзка с друга марка, помня само, че ТК-17 ми трябва за принтера на майка





Тема Re: Тунер може, но на тоя дисплей...:))) [re: Cremate]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано16.09.04 01:19



Айде, от мен да мине, ет' ти малко

!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.