Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема Схема на Proview 848DMнови  
Автор FiLaRn (дивак)
Публикувано25.08.04 00:01



Здравейте! Някой може ли да ми даде схема /или да ми каже, поне къде мога да намеря/ на Proview 848DM /това са 14 инчовите модели, с кинескопи, приличащи на тези на старите руски телевизори/. Прерових почти всички по-сериозни търсачки в нета, но не успях да намеря абсолютно нищо.. Pls помагайте, че майка ми остана без монитор и е на път да вземе моя, а на монитора му гръмнаха диод и транзистор, които не могат да се намерят никъде, та затова ще мисля нещо да се преправи, поне колкото да светне за няколко месеца..

Как да държиш идиот в напрежение? Ще ти кажа утре


Тема Re: Схема на Proview 848DMнови [re: FiLaRn]  
Автор PuckMan (член)
Публикувано25.08.04 00:43



ВИЖ в FCC май го има там



Тема Re: Схема на Proview 848DMнови [re: FiLaRn]  
Авторalfa.dir.bg (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 10:34



Кои части не можеш да намериш?
За тези Proview-та има всичко с изключение на ТХО-та



Тема Re: Схема на Proview 848DMнови [re: PuckMan]  
Автор FiLaRn (дивак)
Публикувано25.08.04 15:16



Какво е това FCC? Магазин или сайт.. Дали ще мога да намеря схемата там

Как да държиш идиот в напрежение? Ще ти кажа утре


Тема Re: Схема на Proview 848DM [re: alfa.dir.bg]  
Автор FiLaRn (дивак)
Публикувано25.08.04 15:19



Не мога да намеря транзистор 2SC5296 и диод RK36... Лошото е, че ги няма и в каталозите, които аз гледах, за да потърся аналог.. Знаеш ли откъде мога да ги намеря?

Как да държиш идиот в напрежение? Ще ти кажа утре


Тема Re: Схема на Proview 848DMнови [re: FiLaRn]  
Авторalfa.dir.bg (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 17:49



Аналог на транзистора ти продават в MP Electronics, тел.8311452, за 1,20 лв. Можеш да го замениш с произволен по-мощен от 15" монитор. Между впрочем продавам същия монитор работещ, но с проблем в ТХО-то за 8 лв. Транзисторът със сигурност работи, 99% и диода.



Тема Re: Схема на Proview 848DMнови [re: alfa.dir.bg]  
Автор FiLaRn (дивак)
Публикувано29.08.04 00:19



Благодаря за информацията! Би ли ми дал някакъв E-mail адрес за връзка, защото може да купя този монитор, които продаваш. На каква цена го продаваш това Proview. Защото то като гледам моето скоро ще пропищи и за други части, а ми трябва временно, докато си купя нов.

Как да държиш идиот в напрежение? Ще ти кажа утре


Тема Re: Схема на Proview 848DMнови [re: FiLaRn]  
Авторalfa.dir.bg (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 18:56



тел. 02/9890766. Търси Спартак




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.