Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Скапа ми се захранването...нови  
Автор ®™™® (s MrUzNa GaS)
Публикувано11.06.04 18:12



оставих компютъра 4 дни на стенд баи,и после като влязох в стаята смърдеше на жица.изкючих го незабавно от контакта.захранването беше много горещо.после като го включих,работеше добре като върти вентилатора,но дори като го шътнах далн на следващия ден пак същия проблем.вече го спирам от контакта.трябва ли да сменя захранването или може да работи така още?възможно ли е да се е повредил още някакъв хардуер?



Тема Re: Скапа ми се захранването...нови [re: ®™™®]  
Автор ®™™® (s MrUzNa GaS)
Публикувано11.06.04 18:25



захранването е 400W а дъното е ASUS P4P-800VM.имам няква диагностична програма и следя волтажите:
+12V-12.874V
+5V-5.788V
+3.3V-3.39V
Vcore-1.584V
това добре ли е?



Тема Re: Скапа ми се захранването...нови [re: ®™™®]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано11.06.04 19:42



Това е ужасно!!! Махай захранването и купувай ново!!! ПО НАЙ-БЪРЗИЯ НАЧИН!!!!





Тема Re: Скапа ми се захранването...нови [re: ®™™®]  
Автор sheki (рибка :))
Публикувано11.06.04 19:54



направо ще изпържиш пцто :)) наистина си за ново захранване ...

просто и лесно


Тема ще го сменя,предпоръчаите ми... [re: sheki]  
Автор ®™™® (s MrUzNa GaS)
Публикувано11.06.04 20:06



някакво добро захранване 400вт. което да става за Р4.волтажите криво ляво добре,но ще го сменям за по-сигурно.



Тема Re: ще го сменя,предпоръчаите ми...нови [re: ®™™®]  
Автор Skip 2 my lou (Маниак)
Публикувано11.06.04 21:28



Fortron 300W (реални 390 все пак да не мислиш че тва жълто 400 е наистина 400 вата ) Струва към 38-40$ без ДДС ... има го във Вали (официален внисител е на това захранване) и ако ти се струват много парите си помисли само ако старата ти пръчка беше изгоряла и покрай нея дъното и процесора ...

Не приемай живота прекалено насериозно или никога няма да се измъкнеш жив от него


Тема Re: ще го сменя,предпоръчаите ми...нови [re: ®™™®]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано11.06.04 22:59



Ако можеш да си намериш Delux 450 W също е добре... Мисля, че "Съни" ги внасят. И са на прилични цени.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.