Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 23.10.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема Vuproscheнови  
Автор crazy_shit (непознат )
Публикувано24.03.04 08:00



Ne moga da razbera za6to kogato slu6am mp3 ot CD-to mi(CD-RW Lite On 24x10x40)dosta 4esto se slu4va da "nasi4at"pesnite.Interesnoto e,4e pri nqkoi CD-ta kato Samsung(black)vurvi po-dobre,no pak si "nasi4a",pri drugite TDK,Verbatim,Sony ne6tata sa po4ti neponosimi.Nqkoi ot vas ima li ideq za6to e taka,pri polojenie,4e na rabota sme s PII na 333Mhz i nqkakvo si CD deto daje markata i godinite si ne znae,a su6tite tezi diskove,za koito govorq si vurvqt gladko!Ot kude idva problema spored vas,i ima li nqkakvi nastroiki,koito trqbva da promenq,za da podobrq rabotata na CD-to mi.A i o6te ne6to-CD i Hdd sa mi vurzani na edin IDE-cabel kum dunoto.
Blagodarq vi predvaritelno!



Тема Re: Vuproscheнови [re: crazy_shit]  
Автор mitku (The Great)
Публикувано24.03.04 09:39



От CD-то е... ако искаш да ги слушаш гладко - копирай първо файловете на харда и тогаз ги слушай...



Тема Re: Vuprosche [re: mitku]  
Автор crazy_shit (непознат )
Публикувано24.03.04 10:01



Eeee,bahti...i taz dobra...Zna4i da si vzema edno CD za da slu6am muzika na negoAz puk si misleh,4e ako gi sloja na otdelni 6ini 6te stane rabotata,ama qvno sum se lugal...Az znam,4e na hard-a mi vurvqt gladko,ama mi e mnogo maluk(4,3Gb)i zatova na CD si slu6am muzikata...Vse pak mersi,mitku...



Тема Re: Vuproscheнови [re: crazy_shit]  
Автор Kpъr (старо куче)
Публикувано24.03.04 12:39



да, от общото свързване е защото е активирано digital copy ( в winXP, или с по-нов media player под 98), докато старото cd въобще няма поддръжка на digital copy и затова минава през audio-cd кабел, и ти можеш да си поставиш такъв кабел, стига да имаш/си намериш...



Тема Re: Vuproscheнови [re: Kpъr]  
Автор crazy_shit (непознат )
Публикувано24.03.04 14:22



Ami ako moje malko po-podrobno da mi obqsni6,4e ne sum mnogo svetnat.Iam edin kom6iq,koito uj se pi6e,4e razbira i mi kaza da zadam Preferencies na CD-ustroistvoto,kato uveli4a transfera na informaciq i po-konkretno za mp3-kite...Ama az ne znam vuob6te kude se namira vuprosnata otmetka...Moga li da napravq ne6to,za da podobrq transfera na CD-to si,ili ne moga ni6to da napravq,osven da si kupq o6te edno,s koeto da se nadqvam,4e 6te vurvqt po-dobre mp3-kite...Izpolzvam dobriq star Winamp,ne me kefqt drugite media players...



Тема Re: Vuproscheнови [re: mitku]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано24.03.04 15:55



Не четеш.

Ребята, давайте жить дружно!



Тема Re: Vuproscheнови [re: Kpъr]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано24.03.04 15:56



Лелеее и ти не четеш.
Какво digital copy при MP3-ки?

Ребята, давайте жить дружно!



Тема Re: Vuproscheнови [re: crazy_shit]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано24.03.04 16:01



Правилно си се насочил. Купи си един IDE 40-жилен кабел и си раздели твърдия диск от CD-то. Всеки на отделен контролер.

За останалите (и твоя комшия): Абе, що винаги почвате с най-сложните и малко-вероятни неща? Той човекът почти си отговрил сам на проблема, вие му натресохте десет нови.

Ребята, давайте жить дружно!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.