Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 19''нови  
Автор Great Blondino (godlike)
Публикувано12.01.04 09:49



Как мислите, заслужава ли си

оферта (качество/цена)? И какво по-точно представлява "фабричното рециклиране"?

10x

*ignorance is bliss*

Тема Re: 19''нови [re: Great Blondino]  
Авторzaq (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 23:33



a kakvo oznachava spored teb? i za koj fabrika stava duma? dali ima fabrika kojto shte sedne da se zanimava s murljvi stari monitori? i kakvo im reciklira? da ne bi da smenj kineskopa? a ne beshe li toi nai skapoto neshto v monitora?
mi neznam kolega... reshavai si.



Тема Re: 19'' [re: Great Blondino]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано13.01.04 09:25



monitorite vtora upotreba se 4upqt malko sled kato im iste4e garanciqta...
az se nabutah s edin 17" compaq s 1 mesec garanciq - grymna malko sled vtoriq mesec
edin aver si be6e vzel sony trinitron 17" s 3 meseca garanciq - grymna na 5iq ili 6-iq mesec....
monitorite vtora ryka sux....
6e sa nabuta6 sys 150$ spored mene
ima edna pogovorka "po eftinoto izliza vinagi po skypo".... ;)

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: 19''нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор KKP (??)
Публикувано13.01.04 11:45



Мониторите 2-а ръка мога да кажа, че са много добър вариант, но трябва да можеш да си избереш добър монитор. До сега съм купил над 10 монитора и мога да кажа, че всички са перфектни. Това, че ти не си си избрал добър или просто не си извадил късмет нищо не означава!



Тема Re: 19''нови [re: KKP]  
Авторzaq (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 23:52



ama vsichkite za teb li sa bili? che taka me navejdash na misalta che sa bili "perfektni" prez parvite tri meseca :))))) a posle nov /star/ i toi pak perfekten.
az pak si kupih nov za da si njmam griji
vajnoto e da go uredish bez dds i s namalenie kato da si kupish deset



Тема Re: 19''нови [re: zaq]  
Автор:-$ (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 09:24



S nov monitor mojesh da si imash mnogo poveche iadove otkolkoto sys star. Novite monitori veche sa skapani ednodnevki, koito sled 3 godini upotreba (ako oceleiat tolkova) ne stavat za nishto, dokato starite istinski monitori sa praveni s ideiata da bachkat minimum 10 godini bez syshtestveno vloshavane na parametrite. Da ne govorim che monitor na staro e pone 2 pyti po-evtin ot nov. A veroiatnostta da imash problemi s nego e desetki pyti po-malka otkolkoto s nov monitor.



Тема Re: 19''нови [re: :-$]  
Авторzaq (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 00:12



greshish moi chovek. zapadnata ikonomika ot pone 15 godini ne proizvejda pochti nishto s idejta da ti sluji "cjl jivot". tova sa spomeni ama ot dalechnoto minalo :) .
zavisi kolko pari shte hvarlish za nov monitor i ot koj marka. a che si ima kasmet i v tij raboti spor njma. znaesh li che neshto deto se sluchva 1 na 1 000 000 kato se padne na men e 100 na 100 :))))



Тема Re: 19''нови [re: zaq]  
Автор beasty boy (is here now)
Публикувано15.01.04 11:24



ами да си кажа чесно и аз съм за нов монитор цените вече паднаха. верно може да е за 3 години ама па добре ,иначе преди 1 месец си купих 2 употреба 20" които е произведен 1994 година ,никога нямаше да го купя но ми го дадоха за 34лв+6мес. гар. та до са тоя монито е като пушка,когато го зимах ми казаха че неподържа голями резолюции ,но без проблеми си работи на 1280х1024,така че това даоказва че старите монитори наистина са изчислявани да изкарват по 10-15 год.но общо взето всичко е относително,зашото са ми минавали монитори на по 5 години които за нищо не стават

koмпресирам чалга в техно формат.


Тема Re: 19''нови [re: KKP]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано15.01.04 20:42



zna4i da prodyljavam da davam primeri ?:)
edin poznat si vze 3 monitora vtora ryka edin sled drug...
hem e lud ji4kadjiq.. na ediniq monitor postoqnno mu gorqha bu6oni i gi smenq6e sobstvenory4no...
ta razbira ot takiva raboti i smeni 3 monitora za okolo godina...
nakraq si vze 4isto nov s 3 godini garanciq i sprq da se nabutva i da se qdosva...
stanahme 5 monitora do tuk mai :)
ako poraspitam malko averite 6te izrovq pone o6te 5-6 primera... 99% sym siguren..
taka 4e ne me ubejdavai 4e monitorite vtora ryka sa dobri...
ne znae6 nito kolko nito kak sa gi eksploatirali nqmat i garanciq koi znae kakva....

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема hahahahahhaahhaнови [re: :-$]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано15.01.04 20:44



e tva me ubi napravo !:)

луд съм мамо, ям паркет!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.