Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема AIW Radeon 9700 pro ili ASUS Radeon 9600XT?нови  
Авторчyдeщ (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 10:07



Замислям се за закупуване на видео карта, но не съм много в час с картите в момента.
И все пак съм се спрял на тези две.
Вие какво бихте ми препоръчали?

Благодаря



Тема Re: AIW Radeon 9700 pro ili ASUS Radeon 9600XT? [re: чyдeщ]  
Автор mitku (The Great)
Публикувано19.12.03 10:48



9700Pro е много по-добра... ОБАЧЕ:
1. Никъде я няма общо взето, щот май не се произвежда, че е "стар модел"
2. Доста е по-скъпа и просто не е коректно да се сравнява с 9600XT.
Ти къде си ги гледал и кви са цените...



Тема Re: AIW Radeon 9700 pro ili ASUS Radeon 9600XT?нови [re: mitku]  
Авторчyдeщ (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 18:01



Lele obarkal sam modela. Izviniawai
Ne e 9700 e AIW 9600 pro, ina4e Asusa e sushtia.
9700 ne mi e po djoba izobshto - 560 Cnd
9600 e okolo 290Cnd a Asusa 260 Cnd.



Тема Re: AIW Radeon 9700 pro ili ASUS Radeon 9600XT?нови [re: чyдeщ]  
АвторDedis (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 21:40



9600xt e malko po-dobra ot 9600pro, ama kazvash che vtorata e s tuner (AIW), ta ako ti triabva i tuner - vzemi vtorata. Sappfire li e, kva e? Ot druga strana ASUS 9600xt e VIVO... ta s vynshen tuner - moje i ot VCR - pak stava.



Тема Re: AIW Radeon 9700 pro ili ASUS Radeon 9600XT?нови [re: чyдeщ]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано19.12.03 23:32



wzimaj ASUS-a :) osobeno ako e model VideoSuite :) tehnite modeli sa Magic, TD i VS
magic sa budzhetnite ot koja da e seria, TD sa malko izpileni kato chestoti, a VS, se predpolaga che sa za entusiasti i za s okolo 15% nad nominala - taka pone praweha s nVidia chipowete, imam GFMX440 na asus, model VideoSuite i spored towa, koeto sym testwal na 3DMARK 2001SE imam wtorata po skorost mashina w sweta s takyw chip pone spored tezi s analogichna na mojata config, che mojata karta e slaba - to e jasno , no na asus modelite TD i VS sa prosto perfektni i jako nosjat na OC, a rano ili kysno, wseki ,kojto si wzima videokarta nad 100dolara mu se iska da si ja polzwa oshte njakoj den za oshte njakoja igritsa

asus rulez :) naj-malkoto che na sajta im oshte ima support za dyna s MVP3 chipseti ... i karti s chip TNT1 ... towa si go pozwoljawat samo proizwoditelite, koito imat kachestweni produkti

Винаги има изход ...


Тема благодаря за отговоритенови [re: Ulysses]  
Авторчyдeщ (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 11:12



мерси. Аз иначе им имам голямо доверие на Ейсъс, просто са стабилни като компания. И досега каквото съм купувал от тях, съм нямал проблеми.

Със здраве и весели празници.



Тема Re: благодаря за отговоритенови [re: чyдeщ]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано20.12.03 13:28



Weseli i na teb, man

btw, dori i kogato mi dade fira dynoto na ASUS (wse oshte si mislja che beshe zdrawo), ot MOST go smeniha wednaga, a te po printsip gledat da shikalkawjat, ASUS winagi sa imali dobra poluitika po poddryzhkata, zatowa pazaruwam tehni charkowe, inache kysmeta spira da raboti sled kraja na garantsijata :)

Винаги има изход ...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.