Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема НЕработещ вентилатор на захранване?!нови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано06.12.03 17:45



Днес докато си рботех на компа,пуснах ASUS Probe да видя дали няма някакви проблеми.Като дадох да ми тества вентилатора на захранването и шасито,ми показа че прави 0оборота и изписваше че е "below treshold" или нещо такова.Да не би да се преебал фентилатора и възможно ли е компа да бачка при положение че захранването не се охлажда в продължение на няколко часа?Освен това имаше някаква миризма на изгоряло.Дали наистина е изгорял?



Тема Re: НЕработещ вентилатор на захранване?!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор WindowsNT (®)
Публикувано06.12.03 18:58



Ми сложи си ръката на отвора за вентилатора на захранването. Ако усетиш подухване значи работи. Ако не значи е спекъл. Компютъра ще продължи да работи, но ще почне да забива. Най добре си купи ново захранване ако е спрял.

It's not virus! It's Windows!


Тема Re: НЕработещ вентилатор на захранване?!нови [re: WindowsNT]  
Автор beasty boy (is here now)
Публикувано06.12.03 19:18



обикновено когато спре вент-а на захранването около него става доста горещо,така че като пипнеш кутията се осеща топлината(там където е разположено захранването,а наи добре се познава както каза колегата по горе

kompresiram 4alga v techno format


Тема Re: НЕработещ вентилатор на захранване?!нови [re: WindowsNT]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано06.12.03 20:34



Да,междувремено се консултирах със специалист и той ми каза същото.



Тема Re: НЕработещ вентилатор на захранване?!нови [re: beasty boy]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано07.12.03 14:00



Вентилаторът духа а пък кутията въобще не пари,даже е хладна.Възможно ли е да някой датчик да не е свързан?



Тема Re: НЕMA STRA6NOнови [re: [Matrix]Ghost]  
Авторposeydon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 19:34



ima GB 8S800 648FX chipset s aktivno ohlajdane V bios-a mi pokazva che pravi 0 RPM i poneje e na chipseta az ne moga da go vidia ili usetia zatova edin den si otvorih kutiata i si slojih rakata MI DUHA6e si bez problem Ta misulta mi e niakoi duna niamat obratna vruzka i datchika otchita LAINA taka che niama strashno
Ako ti e sprial vent-a na zahranvaneto PC-to she blokira i ti opredeleno 6e razberesh tova e malko veroiatno no e po vuzmojno da ti sa zamurseni ventovete taka che otvori si PC-to i gi pochisti sled koeto nishto niama da zagravia Moia PC digna edin den 70* C na chipseta a CPU-to 58* C Otvorih, Izchistih, Zatvorih!
Vsichko raboti!
HEMA STRA6NO!
USPEH!



Тема Re: НЕMA STRA6NOнови [re: poseydon]  
АвторMoCkBu4 (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 22:23



Maniak Asus probe e Suxxx she znaesh ne ot4ita pravilno pak i to4no da ti kaja
power chassis i shassis fan za shipseta sa razmeneni ako si sas dano Asus
az sam sas Asus a7n266 trebe ti kaja 4e kato si refreshnesh biosa she se opravi si4ko samo nema se plashish ;)



Тема Re: НЕработещ вентилатор на захранване?!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DAEMON (-=+=-)
Публикувано08.12.03 09:46



За да ви отчита ВЪОБЩЕ НЯКАКВИ ДАННИ трябва да имаш включен към дъното вентилатор на захранването. КЪМ ДЪНОТО!!!!!
Това означава вентилатор с 3 (ТРИ - едно, две, три - чернично, жълтичко и червеничко) кабелчета.

... та за какво ставаше въпрос?!!!


Тема Re: НЕMA STRA6NOнови [re: poseydon]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано08.12.03 18:00



Интересно предложение...Проблемът е че ще ми отиде 3 години гаранцияКоето е меко казано гадно нали?



Тема Re: НЕработещ вентилатор на захранване?!нови [re: DAEMON]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано08.12.03 18:01



Изглежда от фирмата от която си го купих не са го направили както трябва




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.