Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Само Seagateнови [re: mitku]  
Авторkитaeцa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 12:21



Хехе - неразбрал, както винаги (аз)
То, кат се замисля, и аз мога да прежаля малкия за хиляда долара - зер Нова година идва
Ама другия не си го давам



Тема Re: Само Seagateнови [re: kитaeцa]  
АвторHaчko (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 12:52



Пичове, стегнете се, бе! Вий го обърнахте на търговия!! Човекът предлага някаква сделка и вие ще се изтрепете!! Ама ха!
Плюс това, сонито е момиче, ама като гледам каква картинка си е сложила... май няма да ги огрее тия, дето се надяват

Баракуда 7200.7 напоследък обира всички точки.



Тема Re: Само Seagateнови [re: Sony^-]  
Автор Poджъp (Батето)
Публикувано08.12.03 13:15



Препоръчвам ти WD или Seagate но с 8 mb cashe защото са с 3 години гаранция, а тия с 2 mb са с 1 година гаранция.



Тема Re: Препоръчайте ми кой хард да си взема!!!нови [re: Sony^-]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано08.12.03 15:12



Ами това е! Вече е купен: IDE, 80,0 GB, 7200U/min., UDMA 100, Seagate ST380011A, bulk!!! Реших да пробвам това дето съм го нямала досега - и Макстор и WD са ми горяли...сега да видим как ще е Seagate-ал Благодаря на всички за помощта!



Тема Re: Препоръчайте ми кой хард да си взема!!!нови [re: Sony^-]  
Автор Haчko ()
Публикувано08.12.03 20:33



Е! Щом и Maxtor, и WD са ти горели, кво си седнала да умуваш?





Тема Re: Препоръчайте ми кой хард да си взема!!!нови [re: Sony^-]  
Автор Skip 2 my lou (Маниак)
Публикувано08.12.03 20:40



колко лева ти излезе и къде го взе ?

Не приемай живота прекалено насериозно или никога няма да се измъкнеш жив от него


Тема Re: Препоръчайте ми кой хард да си взема!!!нови [re: Sony^-]  
Автор Jassen (член)
Публикувано08.12.03 21:45



Seagate, по възможност с 8 МВ кеш!

... и след дълъг път аз пак видях
изгрева след гаснещия ден...


Тема Re: Препоръчайте ми кой хард да си взема!!!нови [re: Haчko]  
Автор mitku (The Great)
Публикувано09.12.03 09:34



И кой е казал, че няма и Seagate, които да горят - около мен има сякакви горели дискове (без изключение от сички марки... та чак до SCSI320 15K...) - зависи от експлоатацията... важното е да е с 3 години гаранция - марката е почти без значение...



Тема Re: Препоръчайте ми кой хард да си взема!!!нови [re: Sony^-]  
АвторCвeтъл (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 14:04



egati spora nastana
mili de4eca ne6toto koeto me drazni kadeto ba4kam e 4e rabotime s mnogo tehnika vtora upotreba oba4e po 6taigite si li4i koe e ka4estveno i koe ne

sled sravnenie ustanovih 4e si4ki Quantumi (tva sa vsu6nost maxtor4eta ama po-durti) ili sa mi grumnali v rucete ili se ebavat v momenta Maxtorite novi sa su6tite edin 40 ka se spe4e na edin mesec

6 Seagate vtora ruka v momenta ba4kat tuka i ne sa mrudnali a sa si na godinki za novite prosto e izli6no da komentiram

za WD emi s teh ne sam rabotil oba4e v minaloto sa bili nai ka4estveni mislq 4e i v momenta ne sa za podcenqvane



Тема Re: Препоръчайте ми кой хард да си взема!!!нови [re: mitku]  
Автор Haчko ()
Публикувано09.12.03 19:35



Имах предвид психологическия фактор - човек не е склонен отново да си купи онази марка, която се е дънила. В тоя ред на мисли при сонито единственият вариант е Seagate Иначе... на мнение съм, че производителите на твърди дискове си имат редуващи се "добри" и "лоши" периоди. Сещаш се какво имам предвид, нали?
Seagate сега са в "добър"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.