Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови  
Автор Kontra (ламе)
Публикувано13.06.03 15:36



Казах им , че искам Barton , платих им Barton , накараха ме да чакам за доставка на Barton , според гаранцията също са ми продали Barton , пуснах си AMD CPU Info - "Barton"-ът всъщност е Thoroughbred ! Аз също съм ламе , но те са педали.

ХОРА , НАПРАВЕТЕ УСЛУГА НА СВОЙТА ЩАЙГА - НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ LEADER МАНГОLOGIES !




Тема Re: Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови [re: Kontra]  
Автор mitku (The Great)
Публикувано13.06.03 15:37



E nali imash garancija - otidi i im go vurni.




Тема Re: Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови [re: Kontra]  
АвторPita6t (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 17:17



Е ако така правят наистина са боклуци трябва да си потърсиш задължително правата
Но първо все пак се увери че си прав
програмата с която си го тествал AMD CPU Info не ми е позната шщото съм с интел Провери да не е някоя стара версия правена преди да се появи "Бартонът"...
Най добре разгледай процесора запиши всички цифри точно както са по него абе направо го прерисувай
И отиди на сайта на АМД и се поинтересувай за модела
Така аз направих с мойто целеронче и видях че има 4 модела от него с различно енергопотребление....



Тема Re: Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови [re: Kontra]  
АвторAnother A7V8X happy owner (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 17:20



Ama i ti si edin karuk !!! Purvo A7N8X-a ti se pretsaka, i to sled kato prodade
A7V8X-a na primetime (toi mi go dade da go testvam i da kaja dali e ok) koito te blagoslavia vseki den za otlichnoto dyno. A puk i sega s toia "barton" ... Te tia Leader sa absoliutni amatiori, lameri, laici, nekadyrnici, pumiari, moshenitsi, diletanti, nagleci, prodavachi na stari neshta za novi .............
Tichai da go smeniash i si razpechatai 2 kartinki s BARTON I THOROUGHBRED da im pokajesh. Te moje bi za pruv put shte chuiat che BARTON I THOROUGHBRED ne sa edno i sushto neshto. Te daje edva li znaiat che ima takova neshto BARTON



Тема Re: Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови [re: Another A7V8X happy]  
Автор mitku (The Great)
Публикувано13.06.03 17:37



Be to Barton i T-bred se razlichavat i ot samolet - prosto na Bartona mu e po-goljam (po-dulug) chipa, kojto se vizhda otgore vurhu platkata na CPU-to, ama chovek trjabva da gi e vizhdal vse pak.




Тема Re: Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови [re: Kontra]  
Автор Kapъk (22/7)
Публикувано13.06.03 20:58



Абе стига си пускай програми, ами кажи какво пише върху процесора
AXDA.................. Интересуваме предпоследната цифра "3" или "4" е?

Barton e Thoroughbred с двойно повече кеш на второ ниво

На външен вид се различава с удължения кристал и предпослената цифра

Е, ако искаш можеш да преброиш транзисторите на Thoroughbred са 37,6 млн , а на Barton са 54,3 мил




Тема Re: Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови [re: Kontra]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано13.06.03 21:20



Ми, левак, що не пита при кого е най-добре да пазаруваш, ве?! Кво, пари ли щяхме да ти вземем?
Много ясно, че Лидер са нещастници, ама ти що не пита, преди да идеш при тях?

Я

Лидер са на призовото второ място! Разбира се, JAR няма кой да ги бие



Тема Re: Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Kapъk (22/7)
Публикувано13.06.03 22:43



ми ти на хубаво място го прати да гледа.
що между тези фирми не е HW, щото форумът е тяхен и са на принципа, нашто гардже е най - рошаво.
а колко юзъри се изказаха срещу HW?
За Техното, Сеткома, Комексгруп лоша дума не мога да кажа, но ХардуерБг това е най-субективния форум, където Епокса се възхвалява до небето и компонентите предлагани в магазина им са изпитани. Къде ги изпитват , на стенд ли? Те да не би само от Перси и Съни да купуват? Как са забравили да сложат Аргус, Торин, Абакус,.....




Тема Re: Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови [re: Another A7V8X happy]  
Автор Kontra (ламе)
Публикувано13.06.03 22:58



Много се радвам , че твоят човек е доволен от дъното. Прати му много поздрави. A7N8X-ът вече също е ок и се кефя - оказа се , че мизерията е станала , щото съм ръгнал моите чаркове на BIOS-a на GeniousLoci (дето е бил с яко изпържени настройки) без да го reset-на. Занесох го на бачо Киро да го флашне и са върви и пее.

Човече , немаш си представа колко си прав , че ония некадърници хабер си немат кое кво е (то и аз съм така , ма все пак тва не ми е бачкането да го еба и не шибам индианци със стотинките от левотия). Преди да го купя - като им се обадих по телефона да разпитам за цената и гаранцията - трябваше да . . . им дам време на тях да поразпитат . . . и да се обадя по-късно , щото тоя дето вдигна си каза направо , че не знае , щото досега не бил продал ни един от " . . . тези процесори " .

Мама му , верно съм ебати каръка.




Тема Re: Leader Technologies - БОКЛУЦИ И ПЕДАЛИ !нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Kontra (ламе)
Публикувано13.06.03 23:02



Не питах , щото знаех де е истината , ма за там немах стотинки , а в Leader-a ми изглеждаше голема тънкана . . .





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.