Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема Що за кабел е това?нови  
Автор Hиkoлaй (експерт)
Публикувано06.06.03 13:54



На снимката по-долу: Бях го взел преди време от едно поделение, щях да ставам радиолюбител и уж за антена......както и да е, сега имам петдесетина метра от него. Чудя се за какво може да се използва и колко струва-на вид е малко по-дебел от обикновения коксиален кабел, а в сърцевината вместо едно има седем жила. И е 50 ома.





Тема Re: Що за кабел е това?нови [re: Hиkoлaй]  
Автор WlSP (WISP)
Публикувано07.06.03 08:21



Ами това е просто коаксиален кабел 50 ома. Такъв се използва например, в BNC-мрежи, също за wireless. Ако го продаваш, бих искал да го видя... колко по-дебел е от обикновен коаксиален, има ли някакви маркировки по него?



Тема Re: Що за кабел е това? [re: WlSP]  
Автор Hиkoлaй (експерт)
Публикувано09.06.03 11:37



Ами 10-11 милиметра е в диаметър, за означения съм почти сигурен че няма, но като се прибера в къщи ще погледна отново. По принцип не ми трябва, ще го премеря колко е точно на дължина и ако се интересуваш, ще се разберем нещо.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.