Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема .... и останалитенови  
Автор Плaмeн (член)
Публикувано20.05.03 04:13



за телевизорите има лаф:
.... sony и останалите

за колите лафа е:
.... мерцедес и другите

за PC, според мен е:
.... Dell ......

какво е вашето мнение ????



Тема Re: .... и останалитенови [re: Плaмeн]  
АвторBongo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 09:32



Za televizorite po-skoro e :
Nec i ostanalite.
Imam 4 televizora - 21" Sony na 15 godini, 21" Hitachi na 14 godini, 17" Nec na 12 godini, 21" Samsung na 6 mesetsa. Dosega nai mnogo se e razvalial Sonyto - okolo 7 pyti. Kakvo li ne mu goria. Tunera, rezistor v zahranvaneto, trimer za horizontalnoto polojenie, kluitcha na zahranvaneto, i oshte neshta, veche ne gi pomnia. Kolko vreme sym utrepal da go remontiram ne e istina. Hitachito goria 2 pyti - pyrvo THO-to, posle priemnika na distancionnoto. Samsunga e nov i ne e pravil problemi. Neca e polzvan nai-mnogo (vseki den po 4-5 chasa minimum za 12 godini) i dosega ne e mrydnal.

Za kolite e iasno...

Za PC-tata :
Compaq i vsichki ostanali. Dell sa dolnoprobna marka kato Elitegroup pri dynata. Prodavat mnogo zaradi niskata cena a ne zaradi kachestvoto kakto i Elitegroup. Remontiral sym Dell PC - goliamo dyrvo beshe otvytre.



Тема Re: .... и останалитенови [re: Bongo]  
Автор beasty boy (cod123)
Публикувано20.05.03 12:41



da ostavim kolite i tv na strana no za pc nikoga ama nikoga ve4e ne bih izbral nito dell nito compaq nito kakuvto i da e markov computur otvratitelni sa

kompres na 4alga v techno format


Тема Re: .... и останалитенови [re: beasty boy]  
Автор OKL (*Mr. Nice Guy*)
Публикувано20.05.03 17:02



В отговор на:

ne bih izbral nito dell nito compaq nito kakuvto i da e markov computur otvratitelni sa



не си прав, да знаеш! Ама това си е твое мнение...


* За да го набутате по-лесно -

Тема Re: .... и останалитенови [re: OKL]  
Автор beasty boy (cod123)
Публикувано21.05.03 09:01



prav si 4e moje i da ne sum prav za6toto vse pak tva sa seriozni firmi,no tva go kazvam kato 4ovek koito e imal i dell, i compaq , i ibm . no da si kaja vse o6te ne moga da si obqsnq kak moje edna firma kato compaq da ne moje da ti predloji driver za video kartata,i ti da se 4udi6 ot kude da go vzeme6 4e da moje6 da raboti6 kato horata?

kompres na 4alga v techno format


Тема Re: .... и останалитенови [re: beasty boy]  
АвторBongo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 10:01



Vij sega ti govorish ot gledna tochka na domashen potrebitel. Az syshto za vkyshti ne bih si vzel markov PC. Samo che za corporativni nujdi (sigurno 80% ot prodavanite PC-ta v sveta sa za corporativni clienti, t.e. za rabota) e po-podhodiasht markoviat PC. Obshto vzeto tam se vzima edna markova mashina, raboti se s neia 3-4 godini, sled koeto se brakuva i unishtojava. Nikoi ne se interesuva ot upgrade. Garanciata tam ne se postavia pod symnenie i se izpylniava korectno. Vsichko e naprveno taka, che klienta da ne misli za samia PC, a samo za rabotata si i da ne se razseiva s gluposti.
Ne znam zashto si imal problemi s driverite, az vinagi sym namiral driverite za Compaq koito sa mi triabvali. Saityt im e dobre napraven i strukturiran.
Corporativnite clienti izpadat v ujas kato im kajesh, che shte rabotiat na asembliran PC. Da ne govorim pyk kakvo stava ako razberat, che shte e AMD.



Тема Re: .... и останалите [re: Bongo]  
Автор SunnyRay ()
Публикувано21.05.03 10:43



М-да, от опит - марковите РСта работят най-стабилно, най-вече всички компоненти са гарантирано съвместими. (Няма опасност, например, видеокартата, да създава проблеми само при ползуването определен софтуер, който при това може да не е за работа с изображения, и човек да се чуди на какво се дължи.)



Тема Re: .... и останалитенови [re: Плaмeн]  
Автор KKP (??)
Публикувано21.05.03 12:26



Моето мнение е...че нещата в последните години вървят от зле по-зле. Имам предвид това, че преди няколко години марковата техника наистина беше маркова....качеството - качество. За съжаление при всички марки започва да се наблюдава намаляване на качеството поради причината, че се опитват да поевтинят техниката Това се налага поради намалелия брой продажби....
Един пример - Dell Power Eddge 2600 (сървър закупен преди месец и половина) преди 2 дни му заби мрежовата карта. Това преди няколко години наистина беше немислимо....но сега е факт.
Някой се беше изказал че никога не би си купил маркова машина за вкъщи - и аз не бих на този етап....но ако взимам нормална заплата...защо да не отделя 200$ отгоре за марков компютър? Парите определено си заслужават спестените ядове.



Тема Re: .... и останалитенови [re: KKP]  
Автор beasty boy (cod123)
Публикувано22.05.03 12:39



suglasen sum 4e za rabota i to v 4ujbina e po dobro ,to pri tqh takava si e i sistemata polzva se i se hvurlq,a ina4e za compaq 6te dam sledniqt slu4ai:imah notebook compaq presario xl1400 mnoo hubava ma6ina rabote6e perfektno,no na sita im rabote6t driver za videokartata za os xp nqma6e za ostanalite komponenti ima6e,e kva e taq rabota ili da napravqt za vsi4ko ili za ni6to razbira se namerih driver sled golqmo tursene no tva ne e na4ina, sega s novite modeli ne znam kak stoqt ne6tata

kompres na 4alga v techno format


Тема Dell и останалитенови [re: Плaмeн]  
АвторDell fan (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 13:11



Mojat e Dimension 4500.
c 19".
Izvanredno stabilna machina. Servive Centre e state of art ! Napalno zaslyjeno si otnasjat nagradata za ka4estvo.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.