Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Tv Tuner PixelViewнови  
Автор arokh (black dragon)
Публикувано02.04.03 11:24



zna4i vzeh si tv tuner pixelview playtv pro. Dnes si prekarah kabelna oba4e ne moga da hvana programite. spored men e ot nastroikite za izbor na strana. Kogato go sloja na pal-bg mi hva6ta kum 10 programi. Nai mnogo za sega hva6tam ako sloja nastroikite za 6vecia - kum 30-40 programi. Niakoi moje li da mi pomogne. Ako triabva draiveri da se durpat ili ne6to drugo da se pravi. Kabelnata e evrotur sat tv.

- Как е животът шарани?
- Мерси, добре сме си.


Тема Re: Tv Tuner PixelViewнови [re: arokh]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано02.04.03 11:59



сложи PAL DK Китай..........или само Китай в зависимос от интерфейса .........или си сложи Fly 2000/там ръчно по честота ще изхващаш де що има канал по кабела/ и му изритай оригиналния софтуер.........

незабележим


Тема Re: Tv Tuner PixelViewнови [re: arokh]  
Автор lcoBgr (любопитен)
Публикувано02.04.03 17:57



Аз едно време имах PixelView тунер. Това е мисля единствения тунер на който можеш във файл да му укажеш честотите.
Малко беше играчка
Имаш и друг вариант отиваш тук

и си го сваляш "PixelView PlayTV Pro" Channel Remapper. Не знам дали работи с новите тунери не съм го пробвал изобщо. Ако не бачка трябва да се върнеш врианта на ръчната настройка. Но мисля че все пак ще тръгнат. Руснаците правят стабилен софтуер.



Тема Re: Tv Tuner PixelViewнови [re: arokh]  
Автор Bgpunk (Селкор)
Публикувано02.04.03 19:27



да,и аз имам такъв.Оригиналният софт е мъка,нищо не става.Карам с JTV доста добре,така че-препоръчвам ти този софт!А подкара ли рипването??



Тема Re: Tv Tuner PixelViewнови [re: Bgpunk]  
Автор arokh (black dragon)
Публикувано03.04.03 19:39



drupnah si JTV. Hubavo e oba4e ne mu ba4ka distancionnoto. ne6to ne moje li da se napravi po vaprosa. ina4e za capture mi dadoha niakakuv kraknat divx oba4e o6te ne sum go probval

- Как е животът шарани?
- Мерси, добре сме си.


Тема Re: Tv Tuner PixelViewнови [re: arokh]  
Автор TV!OOO ()
Публикувано04.04.03 16:54



Най-добре е да караш на PAL-DK ръчна настройка - фина настройка, а не със scan на каналите във PixelView station. Не съм си играл с chanel remaper-a (от линка по-горе). Съветвам те също да си свалиш и Dscaler 4

. Погледни си е-майла, ще ти дам малко инфо.

Редактирано от TV!OOO на 04.04.03 17:14.



Тема Re: Tv Tuner PixelViewнови [re: TV!OOO]  
Автор arokh (black dragon)
Публикувано05.04.03 11:07



mersi za emaila. sega ia durpam programkata. ina4e karam s jtv, koiato su6to e dobra oba4e ne mi ba4ka remoteto

- Как е животът шарани?
- Мерси, добре сме си.


Тема Re: Tv Tuner PixelViewнови [re: arokh]  
Автор TV!OOO ()
Публикувано05.04.03 11:41



ОК. Между другото с какъв Windows си? За Win2k и XP PixelView station при sw configuration - извиква едни файлове започващи с fi и с разширение tbl -примерно fipal-dl.tbl и в момента преработвам един такъв файл с честотите на каналите за Евротур и евентуално (ако успея днес) за Центрум груп. Мога да ти го пратя като го тествам утре в къщи. Прегледай дали имаш такива файлове в директорията на Pixelview/playtv v program files. Така ще се избегне ръчната настройка, и ще става с autoscan на каналите.



Тема Re: Tv Tuner PixelViewнови [re: arokh]  
АвторAlex12O4 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 18:42



Radiator-FM - program, drivers, utility for FM and TV of tuners!
http://radiator-fm.com.ru/



Тема Re: Tv Tuner PixelViewнови [re: arokh]  
Автор spider4o™ (relish)
Публикувано11.04.03 20:16



интернета кабелен ли ти е???? (на евротур сат тв)
кажи, че и аз си имам гайлета с нещо подобно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.