Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема тъп въпрос ама кво да се прави..........  
Автор silent (някакъв)
Публикувано04.04.03 12:17



всеки с дерта си.........вчера си купих оптична мишка А4-ТЕCH......за първи път ползвам оптична мишка и забелязах че върху стъклото на бюрото не работи добре.........пада на мишката ми е шарен от тези с картинките и върху него има моменти в които позапецва.........въпросът ми е от шаренията на картинката ли идва това запецване защото като го обърна с черното нагоре мишката си работи много добре..........и като следствие оптичните мишки върху едноцветна повърхност ли трябва да джиткат...........ако трябва да я връщам дорде е време...........

незабележим

Редактирано от silent на 04.04.03 12:24.



Тема Ами явно е от тованови [re: silent]  
Автор Mapa Moбифoнa (телефонистка)
Публикувано04.04.03 12:44



сложи лист хартия...
има и друго тази фирма е много измислена... но и аз съм забелязала че на стъкло не бачкат..



Тема Re: тъп въпрос ама кво да се прави..........нови [re: silent]  
Автор lvaylo (Maniac)
Публикувано04.04.03 15:07



Значи като си купи мишката (ако е била в кутия) на кутията трябва да пише че за тези мишки е силно препоръчително да не се пързалят по черно кадифе огледало и стъкло ..това е



Тема Re: тъп въпрос ама кво да се прави..........нови [re: silent]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано04.04.03 15:23



Върху стъкло няма да работи. Така направо я ошеметяваш...
Ще работи хубаво на много повърхности. Цверните подложки не би трябвало да я объркват, но зависи от цветовете и текстурите. Ако подложката има грапаво пластмасово покритие, това също може да я обърква.
най-добре текстилена едноцветна подложка, или най-простото - лист хартия.



Тема Re: Ами явно е от тованови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор VaXa (xenocide)
Публикувано04.04.03 15:24



stiga gluposti!!!
A4-tech bila izmislena firma li?!
che te prawiat edni ot nai-gotinite mishki ot kakto se pomnia. Pyrwia mi comp( 1994 godina ) beshe s takawa mishka. W momenta sym s optichna mishka na syshtata firma i ne sym imal nikakwi problemi. Taia firma ot 1987 e edin ot liderite w proizwodstwoto na aksesoari za kompiutri!
Logichno e optichna mishka da ne raboti dobre w/u styklo - wse pak neshto triabwa da i wryshta lycha, a stykloto go prechupwa



Тема Re: тъп въпрос ама кво да се прави..........нови [re: D.H.V.]  
Авторchiko (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 16:10



А4...............
За първи път си взех мишка от тази фирма през 1998г. До ден днешен работи без проблем. Много ми е мъчно, ама ми подариха нова А4-оптична и сега старата-горкичката си седи в шкафчето при любимите ми вещи.
Дори 2 месеца седя в един компютърен клуб защото тамошните мишки-от най-евтините задължително се разваляха един път седмично- Кабелите им бяха гадни.

ако една фирма ти е спечелила доверието - не я сменяй без нужда



Тема Re: Ами явно е от тованови [re: VaXa]  
Автор Mapa Moбифoнa (телефонистка)
Публикувано04.04.03 16:19



хаха хванахте ли се са всички на тясно!
Аз казвам купи си най-евтиния ЦД-ром, народа не не много е по добре да си кушип това или онова по скъпото...
Сега когато казах че фирмата е измислена... защото цената на мишката е много евтина (2 лева най обикновенната) започнаха да казват това не е така...
т.е. кой квото си има тва си и хвали...
Въпреки това при мишките съм заблеязала едн основен недостатък който е решен вече с навлизането на радио-мишките
Жиците в кабела се късат доста често...
Тука за разлика от цс-ромите обаче въпроса с хубав и лощ кабел все още седи...
Логитека издържа много повече от колкото някой евтин негов вариант...

ето ти цени например в най-тъпия Германски магазин:



Има и още нещо,
На ЦеБИТа фирмата беше много лошо представена...
може би заради толкова много недоволни потребители в германия

Аз бих купувала само радиомишки вече!



Тема Re: Ами явно е от тованови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор VaXa (xenocide)
Публикувано04.04.03 16:39



бухахаха...да! толкоз ми е тясно, че нямам достатъчно место да ти отговоря какви ГЛУПОСТИ пишеш! егати тъпата логика!
това, че даден производител прави И евтини, ценово-ориентирани продукти значи ли, че всичките му продукти са скапани?!
Logitech имат мишка за 8лв. => logitech е измислена фирма...те правят боклуци - е това излиза от логиката ти.
Genius имат мишка за 4 лв. .... мнеее, ама те Genius правят само боклуци.
аз не съм казал, че мишката ми е от най-евтините, точно обратното. Хваля A4-Tech, защото не съм имал никакви проблеми. Не знам може да се скъсат жиците в кабела - какво ги правиш тия мишки та им се къса кабела?! По клубовете е ясно - там мишките ги нямат за нищо и най-скъпата и качествена би се прецакала.

Редактирано от VaXa на 04.04.03 16:41.



Тема Re: тъп въпрос ама кво да се прави..........нови [re: silent]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано04.04.03 16:47



на стъкло не работи добре, а ако под стъклото има нещо светло - изобщо не работи, на гланцирана повърхност също не работи добре
най-добре да сложиш бял лист хартия за принтер - тогава е перфектно

който търси,намира...
松下電


Тема Re:на бял лист е супер...пфуу родих се с тая мишканови [re: silent]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано04.04.03 17:09



явно ще трябва да си купя и нов текстилен пад за нея........ мерси.........

незабележим



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.