Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защо Quantum издиша?нови  
Автор spider4o™ ()
Публикувано02.03.03 13:12



На всичките ми познати с Quantum (четирима) им се скапа HDDто. Интересното е, че и четиримата бяха с Win XP.



Тема Re: Защо Quantum издиша?нови [re: spider4o™]  
Автор beasty boy (cod123)
Публикувано02.03.03 17:10



e ne e ot xp-to ,az sum sus xp i polzvam quntium na 10g ot 1g i ne sum imal problemi

kompres na 4alga v techno format


Тема Re: Защо Quantum издиша?нови [re: beasty boy]  
Автор bbwolf (IMOnLinux)
Публикувано02.03.03 17:19



ne e i ot xp-to
na moeto fujitsu si raboti prekrasno:)
zna4i e ot priqtelite

Pick it, pack it, fire it up, come along
and take a hit from the bong


Тема Re: Защо Quantum издиша?нови [re: spider4o™]  
Автор Kapъk (100%)
Публикувано02.03.03 20:20



А още по интересно ще бъде, ако твойте приятели не са клоквали комповете си
Ти кво искаш при база 33 да отиват на 42 и на системата да не и пука ли?

Макстор били лоши, Акорп били лоши, Гига били лоши! Дрън, дрън!
90% от случайте проблема е в предклавиатурното устройство
Научете се веднъж завинаги , че с трици маймуни не се ловят!

Който иска да е звезда го шибат върху елхата!


Тема Re: Защо Quantum издиша?нови [re: spider4o™]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 11:47



Sysvsem na skoro razbrah kakyv im e problema na Quantum-ite nad 4 GB! Problema e naistina interesen! A imenno: Hdd to na Quantum po-golemi ot 4 GB imat edno TDA na platkite si! Tova TDA iavno e defektno na vsichkite Quantumi zashtoto se nagriava strashno mnogo! Sled format ili niakoi film ili vobshte sled iaka rabota na harda toi triabva da se ostavi da poistine malko inache grymva TDA-to i zatova Quantumite se dyrjat taka! TDA to e na Philips i e specializirano. Obshto vzeto neznam dali go ima niakyde! Zatova moia syvet kym vsichki gordi pritejateli na Quantumi da ne gi urkat mnogo-mnogo ako iskat da gi imat dylgo vreme. Derzaite priateli! aliensec@mail.bg; alexbd@abv.bg



Тема All 40Gb 2002 e shit [re: spider4o™]  
Автор Lazy Peon (undead)
Публикувано04.03.03 11:54



Ne e samo Quantum...
Stava duma za pove4eto 40Gb diskove proizvodstvo 2002
Ibm, Maxtor sa polzvali edin i sysht komponent/tehnologia, zaradi koito tezi hardove na okolo godina se 4upqt - az izgorqh s IBM, a moi poznati s nqkolko Maxtora...

Osobeno neka4estveni sa proizvedenite v Hungary - zavoda be zatvoren zaradi 30% brak!
taka4e backupvaite qko :)

what's done - done.


Тема Re: Защо Quantum издиша?нови [re: Alex]  
Автор Cтaн (помощник)
Публикувано04.03.03 13:30



Ехе-е-й, ти откри топлата вода! Това го нищихме тука толкова пъти, че е странно, че има още някой, който не го е разбрал. Става дума за Quantum серия CX и lct всички размери с контролер на задвижването Philips. Тези, които са с Panasonic могат да спят спокойно. Досега 90% от дисковете с тоя чип (Philips), които са ми в полезрението вече се скапаха, останалите ги очаквам съвсем скоро. Даже на врачка се обърнах, ама пусто хората не вярват! Казвам му "Тоя диск вземи го смени, че ще ми ревеш съвсем скоро", той само ми се усмихва недоверчиво... после идва и ми реве съвсем скоро...

Помо-о-ощ!


Тема Re: Защо Quantum издиша?нови [re: bbwolf]  
Автор spider4o™ ()
Публикувано04.03.03 15:42



да, може и от тях да е. програмисти с отверка :))



Тема Хехехехенови [re: Cтaн]  
Автор Kapъk (100%)
Публикувано04.03.03 17:02



де късмет де!
На единия комп диска ми е лст20 Файерболл и има още година и нещо гаранция, ама на тестовете не ще да мръдне

Който иска да е звезда го шибат върху елхата!


Тема Re: Защо Quantum издиша?нови [re: Kapъk]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано04.03.03 19:56



Айде бе! Ти още малко ще кажеш, че на някои модели дискове като им дадеш 5 пъти бързо едно след друго dir c:\ /s/w в ДОС-прозорец и може да се скапят?
Един хардуерен продавач ме убеждаваше, че лошите сектори на диска са се появили защото е под Windows 98, ако било XP или 2000 нямало да се развали!?

А бе, що е дефектна или съмнителна серия на някакъв хардуер, все е у нас! Кръстиш се и се молиш да минеш между капките.

А наистина овърклокването може да доведе до много бели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.