Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 2-портова LAN карта (PCI)нови  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 16:05



Знаете ли, откъде мога да си намеря такава карта - две в едно, с два отделни порта?



Тема Re: 2-портова LAN карта (PCI)нови [re: -]  
Автор mitku (The Great)
Публикувано27.02.03 21:11



Be ne sum sreshtal takvoz neshto, ama po princip ne prechi da ima, ako si pomisli chovek - njama njakakvi osobeni prechki teoretichno. Ama kuv ti e problema da si zemesh 2 karti, vmesto da tursish neshto tolkoz ekzotichno.




Тема Re: 2-портова LAN карта (PCI) [re: -]  
АвторToнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 03:29



Нещо като това ли?
http://h18000.www1.hp.com/products/servers/networking/nc3134/index.html

не само Compaq имат такива, направи search на IBM, DELL, Compaq, IBM и ще намериш още



Тема Точно нещо такова...нови [re: Toнчo]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 10:06



обаче да е PCI, защото това на Compaq е за ProLiant, a там шината е ...."proliant"...-нищо което да става в PC-то



Тема Опа...нови [re: -]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 10:11



постнах глупост!



Тема Re: 2-портова LAN карта (PCI)нови [re: -]  
АвторHi (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 10:27



В ценовата листа на МОСТ има "PCI D-LINK DFE-570TX 4XSRV LAN 142.0$" :-((( Но съм виждал 10Mbs и не на D-LINK за цена около 20-25$



Тема Re: 2-портова LAN карта (PCI)нови [re: Hi]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 10:53



Това, второто ме заинтересува повече. Ако се сетиш и къде си виждал тия от $20-$25.....



Тема Re: 2-портова LAN карта (PCI)нови [re: -]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 13:53



Добре де, за какво са ти два порта? На сървърите това го правят за увеличение на производителността. Ти, щом нямаш свободен слот за още една платка, явно не си със сървър.
Иначе на всяка платка може да се даде повече от един IP адрес (поне в Windows NT и наследниците му), така че ако ти е само за това, не ти трябват повече портове.

Боян



Тема Re: 2-портова LAN карта (PCI)нови [re: bsb_2]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 15:20



Позна за слотовете , нямам свободен PCI, a имам 2 LAN карти и ми ТРЯБВАТ ДВА ПОРТА, а също така ми трябва и свободен PCI слот + в всичките карантии който ги имам в момента. Решението е едно - да махна едната LAN карта, но тогава тази която остава ТРЯБВА да е с два порта. Просто имам връзка към две различни физически мрежи и двата порта са си два порта.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.