Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема относно паметтанови  
Автор wenn (wenn)
Публикувано09.02.03 17:35



Имам следния въпрос , аз съм със Windows XP Professional и 512 MB SDRAM=
Необходима ли мие някаква програма за оптимизиране на паметта , е ако да кой е тя.
Благодаря за мненията предварително.



Тема Re: относно паметтанови [re: wenn]  
Автор mitku (The Great)
Публикувано09.02.03 18:55



Ne ti trjabva. Imash si dostatuchno pamet.




Тема Re: относно паметтанови [re: wenn]  
Автор Rincewind (Wizzard)
Публикувано10.02.03 01:30



Windows XP se bazira na NT qdroto koeto se spravq uspeshno s gigabaiti pamet. Pisano e ot desetki profesionalisti raboteshti v tazi sfera ot dylgi godini.
Programite za optimizirane na pametta se pishat ot razni balyci za da vzemat pari ili prosto zashtoto nqma kakvo drugo da pravqt.
Sam si otgovori na vyrposa trqbva li ti.

Go on, prove me wrong. Destroy the fabric of the universe. See if I care.


Тема Re: относно паметтанови [re: Rincewind]  
АвторPametlivia (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 09:43



Az sym sys 768MB SDRAM pamet i winxp prosto leti. Izkliuchih si swap faila - ot nego niama nujda pri rakova kolichestvo pamet. CPU-to mi e T-Bird 1400@1533 na Abit KT7A 1.3.



Тема Re: относно паметта [re: Pametlivia]  
Автор wenn (wenn)
Публикувано10.02.03 19:16



Аз също съм на Абит КТ7А 1.1 и 850 Мхерца Атлон и съм доволен.
Работи здравата вече 2 години.
Понякога ми грее процесора, но явно само на някои програми като Казата например.



Тема Re: относно паметтанови [re: Rincewind]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано12.02.03 21:53



az si misleh he sa pisani za hora s win9x, koito sa si platili za tazi OS, imat nuzhda ot poweche RAM, no ne smjatat za umestno da inwestirat w pokupkata na NT based OS ...

Винаги има изход ...


Тема Re: относно паметтанови [re: wenn]  
Авторyukmouth (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 18:22



Spoko 4ove4e az sum sus Pentium 3 cloknat na 706Mhz i sus 256 MB SDRAM PC133 i sus WinXp i 4estno da ti kaja vurvi prekrasno bez nikakvi zabavqnia daje zarejda po burzo ot Win98



Тема Re: относно паметтанови [re: yukmouth]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано24.02.03 19:19



аз съм 256Mb RAM но нещо не ме задоволява как върви XP-то и въобще компютъра как се държих просто се задъхва ............старата ми щайга с 98 ми се струва че върви по същия начин а не би трябвало и дума за сравнение между двата компютъра да се отваря...........имам чувството че нещо не е съвсем наред но тепърва се запознавам и с ХР-то и с настоящия комп.............

незабележим


Тема Re: относно паметтанови [re: wenn]  
АвторLazy Peon (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 19:56



Mahni si swapa na windowsa

tazi pamet mu e dostaty4na da ba4ka bez swap - i prosto litva
vklu4itelno i igrite



Тема Re: относно паметтанови [re: silent]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано24.02.03 20:53



ne znam kolko ti e nowo PC-to, no samo s njakolko nastrojki w BIOS mozhesh da usetish razliata ...
ako ti go poddyrzha MB i RAM pusni Bank Interleave
a za bawnia load na OS ...
proweri dali ti e enabled Ultra DMA v BIOS i dali ti e razpoznat kato Ultra DMA samia HDD w Device manager->IDE/Atapi Controllers, ako ne promeni go ili si staliraj syotwetnite drivers
za VIA - www.viaarena.com, za Intel chipset ot site na www.intel.com, a za SiS, ne im znam site, no predpolagam i te instalirat nehsto za da sa "sywmestimi" s win ;)

Винаги има изход ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.