Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ... СофтМодем ?!?нови  
АвторЛaмepCлaмep (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 00:43



.. взех си днес от една фирма която се води за един от най-големите
асемблатори ... както и да е
..."Конексант 56к" с триста мъки го накарах да тръгне под ХР
...Набира като пич ама като му запее модема от другата страна моя си мълчи
като пукел ?!?
Тия модеми трябва да ги забранят с поправка в конституцията...



Тема Re: ... СофтМодем ?!?нови [re: ЛaмepCлaмep]  
Авторaha (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 02:07



syglasen sym za zabranata na tia modemi ama ako ne se beshe stisnal za 5$ shteshe da si imash hardware modem (i to kato gledam po cenovata lista na Jar shteshe da e US Robotics) i niamashe da se oplakvash.
:))
spoko i po golemi "maistori" sa se minavali s tia modemi.



Тема Re: ... СофтМодем ?!?нови [re: aha]  
Авторdodi (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 11:06



I az sa mabutah s takuv. Mi4ih sa 1 mesets i go hvurlih v kosha. Kupih si vanshen.
Samo tova mojesh da napravish.



Тема Re: ... СофтМодем ?!?нови [re: ЛaмepCлaмep]  
Авторdan (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 13:02



Аз имах такъв модем, и изтеглих най-новите драйвери от интернет(модема беша на ACORP, с Conexiant чип), и работеше с WinXP-to! Но на 5 - 10 мин. прекъсваше! И най-накрая го продадох!!



Тема Re: ... СофтМодем ?!?нови [re: dan]  
АвторGaby (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 01:51



Az pak imam Lucent Soft 56K i sam imal malko problemi ne nabirashe pulsowo s edinte driveri no pak nishto drugo mnogo e gotin nad 24 bez drop sam osashtestwqwal driverite sa mumaikata



Тема Re: ... СофтМодем ?!?нови [re: Gaby]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано16.01.03 08:28



i az sym s takyw ;)
mnoo e jak, ama iska CPU 450 MHz
a Conexant-a po-malko

po otnoshenie na Conexant, edno wreme imah takyw, perfectno me zakachashe na 54 kbps, ama sled 2 godini rabota w edin moment prekrasen prostto zapochna na 6-8 minuti da zawiswa ... umirat im edni kondenzatori, na wynshnoto stypalo, toja bug se poluchawa spored men ako u was si na deriwat s njakoj dosta starichyk model telefon ...

Винаги има изход ...


Тема Re: ... СофтМодем ?!? [re: Ulysses]  
Авторdan (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 19:47



Един приятел има 56.6 модем(купуван отдавна), на който релето му е скрито в една пластмасова кутийка заедно с още чаркове, а по самата платка има някакви лепенки за съвместимост с някакви канадски стандарти, та мисълта ми е, че това е изключително добър модем ! Като се върже веднъж, много трудно "пуска" линията ! Но тези модеми, които се продават в момента за 8,9,10 $ са абсолютни боклуци!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.