Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как да си издухам...  
Автор MasterOfTheDark (ламер)
Публикувано31.10.02 18:53



...компютъра за да махна праха? С прахосмукачка знам, че не става заради статичното електричество, ми с к'во тогава? Cамо не ми казвайте с уста



Тема Re: Как да си издухам...нови [re: MasterOfTheDark]  
АвторThe Shadow (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 20:03



Znachi slushai sega...Otivash vav niakoi magazin za komputarna tehnika i pitash dali imat flakoni sas sgasten vazduh. Tezi flakoni prilichat na flakonite za dezodoranti,obache sadarzat sgasten vazduh tochno za chistene za komputri.Prodavat se vav komplekt sas slamka. Ne znam po kolko sa vav BG,obache tuk vav USA sa po 2-3 dolara nai-mnogo i mozesh da gi polzvash mnogokratno. Chistiat vsichko mnogo barzo.



Тема Re: Как да си издухам...нови [re: The Shadow]  
Автор Eol™ (The God Of Wind)
Публикувано31.10.02 22:10



ama na kak misteriozno zwuchi topic-a na taya tema a ? Как да си издухам... mdaaaa
nawremeto chetoh za nqkakwo twyrdenie spored koeto ako slojish 100 000 000 maimuni pred pisheshta mashina po teoriqta na weroqtnostite te shte napishat "Woina i Mir"... shirokoto razpostranenie na uslugata "Internet" dokazwa na 100% neserioznostta mu ....

Одни не могут получить то,что заслужили,а другие даже не хотят заслужить то,что получили.




Тема Re: Как да си издухам...нови [re: MasterOfTheDark]  
Автор milenn (член)
Публикувано01.11.02 07:42



ami tuka si polzvame normalen bojadziiski kompresor...........i stava, i dozega nema zertvi



Тема Re: Как да си издухам...нови [re: milenn]  
Авторsip (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 07:58



Аз пък ползвам обикновен сешоар за коса!



Тема Re: Как да си издухам...нови [re: sip]  
АвторToi (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 17:00



Az pak na cheshmata s telenata chetka i sapun
kofti e che trqbva da se razglobqva PC-to che inache po bavno sahne pak na men mi se jitka mnogo i ne moim da chakame.


P.S. Don't try this at home it's very dangerouse!



Тема Re: Как да си издухам...нови [re: MasterOfTheDark]  
Автор MasterOfTheDark (ламер)
Публикувано01.11.02 17:26



След като 1 час обикалях Бургас, намерих на едно място въздух, и беше 35 лева флакона, 35 лева за един въздух, тея са луди
Аз за 35 лева ще си купя джобен компресор

Това със бояджийския компресор е добре, ама ме мързи да си мъкна PC-то.

Това със сешоара..., няма статично електричество, въздуха е сух, някой има ли идея дали може да създаде някъв друг проблем, защото е много нестандартно решение и само един за сега казва, че го прави така и за това...



Тема Друго решение.....нови [re: MasterOfTheDark]  
Автор lvaylo (maniac)
Публикувано01.11.02 19:16



Аз си имам една четка за бръснене (Купена специално за тази цел)предварително оформена за да не падат косми от нея и ,като разглобя PC-то и внимятелно го изчетквам ,това е напълно сериозно

Редактирано от lvaylo на 01.11.02 19:18.



Тема Re: Друго решение.....нови [re: lvaylo]  
Автор MasterOfTheDark (ламер)
Публикувано01.11.02 19:50



Знам че е сериозно, това беше първото за което се сетих ама това значи цял ден поне да го чистя.



Тема Re: Как да си издухам...нови [re: MasterOfTheDark]  
АвторJollyMan (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 20:45



Kakav e problema s prahosmukackata ???
Az samo s prahosmukacka rabotia i dosega ne sym razvalil nishto.
I zashto sys sushoar da e po-bezopasno ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.