Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Извинявай ти не си смешник ти си ....нови [re: ANONYMOUS]  
Автор Чepния Bдoвeц (Unregistered)
Публикувано09.10.02 18:33



един неудачник с много кофти късмет и празна глава ,а развалените монитори си ги набивай в тая простата глава която е взела решение да ги купува(в случай че не се сещаш това е твоята глава)



Тема Re: Ха ха ха ха смешникнови [re: ANONYMOUS]  
АвторBongo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 09:56



Tova za starite neshta ne vinagi e viarno. Starite monitori naprimer biaha mnogo po-kachestveni kato izrabotka i komponenti ot novite boklutsi. Az lichno sled kato si kupih star monitor Compaq na 5 godini, nikoga poveche niama da napravia greshkata da si vzema nova ednodnevka, bila tia i s 3 godini garancia.



Тема Re: zapiswa4ka na staroнови [re: niksus]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано11.10.02 02:34



i sega pred men e teac 40/10/40 4isto nov vzet predi nekolko 4asa 74$
kakyv ti e problema?
ako onja e v garancija i se navie6 da ti go menjat moze



Тема Re: Ха ха ха ха смешникнови [re: ANONYMOUS]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано11.10.02 02:50



abe 4ovek ti mnogo si se minal be
на старо всичко само не и сидита
дисковете ги гледаш щателно но гледаш и човека а също и кога са произведени каква марка партида са то се научава
Колкото до мониторите е по лесно
аз пък си изпатих с един кажи речи нов от компютъра на родителите ми Знам че не е работил нищо и сега прави 2 годинки ама плоските сички са боклук
Продадох едно 10 годишно мониторче идеално си е просто 1 приятел го е яд щото не знаел че го продадох за 30лева а то е с ниска радиация 14 инчово бачка на пушка и още толко ше изкара даже и мен ме е яд сега



Тема Re: Ха ха ха ха смешникнови [re: DarthMaul]  
Автор KKP (??)
Публикувано11.10.02 10:45



I az imam monitor na staro ama 10 godi6no monitor4e... e tva e ve4e naistina staro. Ne sam vijdal 10 godi6en monitor s niska radiaciq a i ne mislq 4e voob6te ima monitor proizveden predi 92-a godina koito da e s niska radiaciq.



Тема Re: Ха ха ха ха смешникнови [re: KKP]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано12.10.02 01:01



бившия ми монитор беше производство 93та година
90% съм сигурен че има 92година монитори производство с ниска радиация по стандарта MPR II то този стандарт го имаше тогава и не беше толкова за монитори колкото за телевизори
Купил съм го от Дейзи69 която тогава се намираше на 7ми км в ЗИТ а на ул. Козлодуй 18
Запазил съм и ценови листи от тогава като го купувах
Води се там като
14' SVGA Multiscan Monitor 1024h768 Low Radiation, Non Interlaced

И се различава много от тогавашните мегарадиейшън монитори със статично електричество
Имаше даже и Energy Star монитори
Имаше и много други интересни неща примерно охлаждане за процесори с елемент на Пелтие ... за тогавашните процесори Пентиум на 60мхз и на 90мхз



Тема Re: ...нови [re: Чepния Bдoвeц]  
Автор ANONYMOUS (непознат )
Публикувано12.10.02 11:31



Слушай сега кво пич, кой какъв е дай да не си говориме защото тук не му е мястото... само ще ти дам един пример ... Аз също имам монитор, който е произведен Януари 1989 !!!! CTX 14" Мултискан значи вече е на 13 години резолюцията която поддържа е 800х600 /60Hz и е с графитна маска, NEC тръба и т.н. на времето струваше няколко хиляди долара Е той все още работи безотказно... както и да е ... Винаги когато съм купувал стари маркови монитори, като EIZO NANAO, SONY, VIEWSONIC, винаги съм ги тествал оглеждал и т.н.т обикновено дават и по 3 месеца гаранция. Значи до момента да са ми минали около 30 такива стари монитори през ръцете и което е по лошо съм правил конфигурации с такива монитори на други хора с цел да намалиме максимално цената абе ... общо взето примерно от 30 монитора едва около 15 изкарват повече от 2 години. Сега че тука има хора които примерно са случили на монитор това е друга тема, но какъв е контраста, яркоста, цветноста това е отделен въпрос. Забравих само да спомена, че най честия проблем е кинескопа. Има ли смисъл да обяснявам сега и за HDD, където сигурно си го носиш в джоба и за CD/DVD R/W ? С това за мен темата е изчерпана!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.