Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема A какви трябва да бъдат критериите за избор?нови [re: ¤¤¤[GAD]¤¤¤]  
Автор Filo (луд психопат)
Публикувано11.09.02 14:56



Все пак това е нещото пред което се пулим по цял ден. Четох че минималната опреснителна честота трябва да е 75Hz. Ама аз от както съм на 100Hz седна ли на нещо с по ниска честота усещам натоварване. Интересуваме каква е другата честота дето я дават дето е в KHz? Как да разбера дали тръбата е качествена и сякакви други неща които може да съм пропуснал.

Мъжете правят пари, но парите не правят мъже!


Тема Re: Избор на мониторнови [re: SA]  
Автор Kpъr (interactive)
Публикувано11.09.02 15:21



е, то добре, ама E-серията са със слаби х-ки, малко херци... погледни G-серията... /е, че очите ще ти останат в цената няма спор.../



Тема Re: Избор на мониторнови [re: ¤¤¤[GAD]¤¤¤]  
Автор Kpъr (interactive)
Публикувано11.09.02 15:27



relisys, известни (лошо) с предишното си име teco ?? недей!!

от изброените по добре LG 795



Тема OSHTE edno pitana LG795 or CTX PRнови [re: ¤¤¤[GAD]¤¤¤]  
АвторHl (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 16:19



Kakvo shte kazete?



Тема Re: OSHTE edno pitana LG795 or CTX PRнови [re: Hl]  
Автор Kpъr (interactive)
Публикувано11.09.02 16:26



CTX само ако е модел 711, и то от добър доставчик, където не само ти дават много г. гаранция , ами знаеш че това е сериозна гаранция,
защото е пълно с дефектни монитори, особено от малко по старата 710 серия



Тема Re: OSHTE edno pitana LG795 or CTX PRнови [re: Kpъr]  
Авто𠤤¤[GAD]¤¤¤ (Член :о))
Публикувано11.09.02 19:31



Aми Samsung 755DFX - 17" (0.20(H) TCO99 85Khz) - 156.00 $ е при Staealtech

Редактирано от ¤¤¤[GAD]¤¤¤ на 11.09.02 19:35.



Тема Re: Избор на мониторнови [re: a3]  
Автор KKP (??)
Публикувано11.09.02 23:38



Awe ne znam ama i az kato bqh na 17-ka si misleh 4e e OK ama kat minah na 21" i ve4e nqma da se varna na po-malak NIKOGA. (pak neka da e samo reklamen trik )



Тема moja izbor ...нови [re: ¤¤¤[GAD]¤¤¤]  
Автор outfaced (познат ;-))
Публикувано12.09.02 00:32



ponege doskoro bjah ispraven pred suhtija izbor da kaga kak prikljuchi toi pri men ... purvo, tija det si gi nabeljazal sa se zle, dai 30-40$ otgore da ne sugaljavash ... che ne znam ti kak si ama as PCto go smenjam sjaka godina ama monitora vednug na 3-4
samsung i vsjakvite drugi sus samsung truba ili LG (netrinetron) otpadnaha oste na purvo gledane ... sorry ama pone tva koeto as vidjah beshe s prilichno rasfokosirane na zvetovete i koeto e oste po zle, njamaha vuzmognost za nastoika za vertikalnata i horizontalna fokosirovka ... osven tva tochkite i tva podregdane na triugulnik neshto ma drazni
znachi ostanaha monitorite s Dimantron ili s Trinetron truba ... Trinetronite sa
Sony, CTX i MAG (trubata e se na Sony )... starija mi beshe MAG, super dovolen bjah ama uvi mai takiva veche v Bg ne se prodavat ili pone as ne namerih koi gi prodava ... za CTX-a moga samo da kaga che ako mi dadat 10 kashona i as da si izbera edin stava ... stot imam tri takiva pred ochite i samo edinija e ok ... samoto sony otpadna zaradi zenata (govorim za G, ostanalite ne sa za gledane)
i ta v kraina smetka se sprjah na MIRO (dosta nepopuljarna v Bg marka)
vnositel e PERSI (tva mislja che govori) ... monitora e s Diamondtron® MІ-truba
na 1024 x 768 @ 85 Hz dava perfekten kontrast i geometrija i zadovolitelna shodimost na zvetovete ... ta taka , za sega sum dovolen ...

samo moga v kraina smetka da kaga , e che kat si kopuvash monitor nai vagnoto e da go vidish ... a ako mogesh da mu pusnesh i edin nokia monitor test oste po dobre(za tija pari hubav monitor njama , ama pone da znaesh kude sa mu slabostite i da si pravish smetka dali te burka ili ne), loshto che v BG taja rabota s izbiraneto malko trudno ste stane po redovnija red

Редактирано от outfaced на 12.09.02 00:34.



Тема Re: moja izbor ...нови [re: outfaced]  
Автор Kapъk (100 %)
Публикувано12.09.02 02:41



...... njamaha vuzmognost za nastoika za vertikalnata i horizontalna fokosirovka ... osven tva tochkite i tva podregdane na triugulnik neshto ma drazni .... Е кви са тия монитори, на които можеш само контрастта да настройваш, кви са тия точки на триъгълник? Ари, както и да е

Глей сега кво пич, и преди съм го писал някъде назад. Дали ще вземеш CTX, LG или Samsung, изброявам само трите сащото са в твоя ценови диапазон и характеристиките спрямо цената им са почти еднакви, не е чак толкова важно. Важно е откъде ще го купиш , ще имаш ли възможност на избор между 3-4 монитора от един и същи модел или ще се набуташ в някоя измислена фирмичка, която ще ти даде кашона и ще ти каже "ето ти монитора, няма страшно , има гаранция .." Най-добрия вариант е да го купуваш при твой познат, за да се навие да го видите с някой тест за монитори. Ако нямаш тази възможност, най-важното , при покупката ще гледаш да няма изкривявания по хоризонтала, защото настройките се правят по вертикала и някак се нагласяват, но по хоризонтала няма мърдане. А, нещо важно, по принцип монитор се гледа след като е работил най-малко 20-30 минути, а бе как се повтарям, най-добре е при познат, щото като знам кво е обслужването в повечето комп фирми и колко са компетентни , леле мале!
Аз в момента съм с нов LG 795+, не че е лош за парите си, но на работата преди 2-3 седмици купиха AOC 7A+, 0.25, 95KHz, Diamondtron, Flat и малко ме яд , че за същите пари не си купих AOC.



Редактирано от Kapъk на 12.09.02 03:02.



Тема Re: moja izbor ...нови [re: Kapъk]  
Автор outfaced (познат ;-))
Публикувано12.09.02 12:10



dobre de i as tva kazvam, sto ma apostrofirash :P
a tva za nastroivaneto na fokusa i tochkite na triugulnik sum go kazal malko laishki che ne mi se zadulbava v slogni objasnenija ... povjarvai mi , znam za kvo govorja




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.