Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови  
Автор CALL-151 ()
Публикувано01.09.02 10:49



pisat ce suma bil 29dB koeto ne e nisto osobenno!
no az si misla ce poneje e golem 80mm ventilator! i se varti bavno 3000rpm, mojebi ste e prilicnoi tih? nekoi ima li takav?



Тема Re: kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови [re: CALL-151]  
Автор MasterOfTheDark ()
Публикувано01.09.02 15:28



Виж тука едно ревю за него:



Аз утре взимам заплата и до два дена ще съм се сдобил с него, ако искаш, може да изчакаш да ти кажа к'ви са мойте впечатления, ако някой друг не ти каже преди това.



Тема Re: kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови [re: MasterOfTheDark]  
Автор CALL-151 ()
Публикувано02.09.02 10:14



ok. mersi....
ste cakam otzivi!
no parvo da izmera dali imam mesto v kutiata...



Тема Re: kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови [re: CALL-151]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано03.09.02 11:52



Az imam takav ventilator polzvam go ot 4-5 meseca - ne e osobeno tih, no ina4e za ohlajdane var6i super rabota. spored men nyama da sgre6i6 ako si go vzeme6.

When you are born to do something and you do it, you're truly alive.


Тема Re: kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови [re: CALL-151]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано03.09.02 17:10



az imam takyw i sym mnogo dowolen
ima samo edin kusur - wyzhdushnata struja e na dwa potoka i ako zahranwaneto ti e tochno na socket-a za CPU edinija potok shte e zatrudnen, samo s otwezhdaneto mu poluchih 6 gradusa po-niska temperatura - t.e. wentilatora e mnogo dobyr, no ako si s mnogo malka kutija ne ochakwaj kakwoto i da e ot kojto i da e wentilator

Винаги има изход ...


Тема Re: kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови [re: CALL-151]  
Автор Kapъk (100 %)
Публикувано03.09.02 22:27



Абе това чудо върху какво дъно сте го монтирали. Защото на o/c сайт

можеш виртуално да монтираш вентилатор над процесор. Като гледам някой кондензаторите на EPoX, MSI, Asus дори на новия SOYO Dragon Ultra, тоя великан как го слагате?


Редактирано от Kapъk на 03.09.02 22:30.



Тема Re: kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови [re: Kapъk]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано03.09.02 23:06



ami ima si nachin da se montira, pone na ASUS A7V333 ...
wse pak toja wentilator se prawi sa SocketA i horata sa pretsenili koe kak i zashto, malko sa platkite, na koito naistina ne mozhe da se montira toja Titan

Винаги има изход ...


Тема Re: kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови [re: Ulysses]  
АвторNJ (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 10:36



NA 7VRXP ostava i mqsto za po golqm daje



Тема Re: kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови [re: NJ]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано04.09.02 10:41



to i na A7V333 ima mjasto za po-goljam, ama idejata e che ti trjabwa mjasto i da si slozhish prystchetata, dokato montirash, bez da razmestwash kwoto i da e ;-)

Винаги има изход ...


Тема Re: kakvo sa kajete za ventilator Titan D5T ?нови [re: Kapъk]  
Авторkibrit (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 14:50



az njamam tozi model imam DT3 ili tam kak be6e i sym s malka kutija kojato sym ja slozil v 6kaf na bjuroto i nikak ne se ohlazda taka
no procesora e cel766@955mhz Sys obiknoven cooler ne trugva no s tozi trugna
imah problemi oba4e s montiraneto mu za6toto zaka4a6e njakolko kondenzatori do soketa ta se nalozi malko da go izpilja ot strani na smirgel i s pila dopulnitelno da go zagladja
Posle zahva6taneto mu e mnogo zdravo i trjabva goljamo wnimanie dokato se slaga ili swalja za da ne se s4upi ne6to Az polzvam i edna otverka w tezi slu4ai koeto e goljam risk no ina4e prosto ne moze da se swali
Vuzdu6nija potok na moja ne e nagore i nadolu kakto kazvat za DT5 A e napred i nazad na kutijata Koeto moze malko da sgree CDRom i CDRW kato vadja ot tjah diskove te sa topli No tova e na4ina i taka sym dovolen




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.