Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 20.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема AMD KOTHLON XP  
Автор SOULFLY (enemy unknown)
Публикувано15.07.02 15:27



процесора ми е athlon xp 1600+ /raboti na 1400mhz/. Та значи сега в жегата като пусна една програма за рендване или някоя 3D игра натоварването става 100% и от 63-4 градуса при минимално натоварване /4-7% ot task manager/ температурата става 75 градуса. Cooler-a ми е titan delux. Странното в цялата работа е, че при нормално натоварване на процесора оборотите на вентилатора са около 3300/min а като пусна някво 3D и натоварването стане на 100% /постоянно без да пада/ оборотите спадат с около 250/мин и стават около 3050. Чудя колко ли е критичната температура на моя процесор и дали има опастност да му стане нещо, при положение че дори при 76гр. не проявява никакви признаци на нестабилност.

let my soul fly free


Тема Re: AMD KOTHLON XPнови [re: SOULFLY]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано15.07.02 21:38



e twoja greee poweche i ot moja ;-P

seriozno, w taja zhega njamam kakwo da se chsudisish, moja e s Titan, no ne e Delux D5 neshto si ... ima si edin wentilator - pak titan, kojto izkarwa - pod zahranwaneto e i oshte edin - 5 cm Papst, kojto e prikrepen na otworite na samata lamarina otstrani i syshto izkarwa drugata lamarina sega w goreshtinata e swalena - s towa temperata pri zarezhdane na systemata i pri normalna rabota mi e 54~57'C a s jako 3D (rend ili game) skacha do okolo 69~70'C. Interesnoto e che s tezi cooleri bjah i w nachaloto, no wsichko se oprawi edwa kogato mnogo prilezhno si sgynah i podredih IDE Cables pokraj samata kutija, kakto i ostanalite kabeli, taka che da sweda do minimum zawihrjaneto i zadyrzhaneto na wyzduh

Винаги има изход ...


Тема Re: AMD KOTHLON XPнови [re: Ulysses]  
АвторSOULFLY (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 00:24



basi rabotata, chowek trqbwa da razbira i ot aerodinamika za da mu raboti pc-to v dneshno vreme:)
mai s po-novite procesori ste trqbwa masovo da se minawa na techen azot



Тема Re: AMD KOTHLON XPнови [re: SOULFLY]  
Автор DrmR (глупак)
Публикувано16.07.02 00:35



e az pyk shte ti dam edno sywet4e
wnimatelno otka4ash radiatora i poglevdash otdolu slu4ajno da ne bi da ima edna hartijka, 4e pri men q beha zabrawili i towa si digashe 80
samo q mahnah i nema myrdane



Тема Re: AMD KOTHLON XPнови [re: DrmR]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано16.07.02 10:52



Да най вероятно е бележката с цената !!!
Гледай обаче да я махнеш при включен компютър



Тема Re: AMD KOTHLON XPнови [re: SOULFLY]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано16.07.02 11:45



az sum sushto s AMD ATHLON XP processor(palomino) i pri super natovarvane
bez da izlizam ot edna igra puskam druga kato red faction,a diabloto mi sedi bez da sum izleznal ot nego i temperaturata mi e 52 po celzii na processora,a na komputura e 35 gradusa.na processora sum slogil Cooler Master s aluminiev
radiator i dopulnitelen ventilator na cialata kutia niama problem samolet e processora.

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Re: AMD KOTHLON XPнови [re: Илko ™]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано16.07.02 11:48



mdaaaaam, to dolu nema hartijki, ami welpape - da ne se izdraska Heasinka, shtoto ne znam dali si chuwal che edna draskotina wdiga s 10'C

Винаги има изход ...


Тема Re: AMD KOTHLON XPнови [re: SOULFLY]  
Автор S_t_a_n (помощник)
Публикувано16.07.02 12:03



А случайно дъното ти да е Gigabyte?

Gremlins!


Тема Re: AMD KOTHLON XPнови [re: S_t_a_n]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано16.07.02 21:29



ne Elitegroup K7VTA3 KT266 ddr

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Re: AMD KOTHLON XPнови [re: SOULFLY]  
Автор SimonP (comment)
Публикувано17.07.02 15:30



Tezi procesori po princip ne greyat mnogo, kogato sa s podhodiasht ohladitel. Suveta mi e da si kupish TITAN D5Tb(4), a momenta sus padashtite oboroti ne e hubav - oznachawa che niamash dostatuchno POWER SuPLY - t.e. zahranvaneto ti ne otgovaria na nujdite na sistemata ti - kupi si istinsko 300 ili 350W.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.