Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема sigurno tup vaprosнови  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано20.04.02 11:49



ma se pak da pitam...
ima li neshto ot sorta na SIS dunno, koeto da poddurja dva procesora Athlon

i ako ima... kolko she struva.

a ako niama... ima li dunna za dva procesora Athlon (ne SIS da se razbira)... i kolko struvat

P.S. istoriata e slednata... imam dunno SIS... imam dva procesora Athlon... SIS dunata si mi haresvat... obache iskam da si upotrebia i dvata procesora... nikoga ne sum puskal comp s dva procesora i mi e interesno kak tochno stava... neshto takova... ;-)

Freedom is just another word for nothing left to lose. (J.Joplin)


Тема Re: sigurno tup vaprosнови [re: AC]  
Автор S_t_a_n (помощник)
Публикувано20.04.02 11:53



Не става!

Ако нещо работи, не го пипай!


Тема Re: sigurno tup vaprosнови [re: AC]  
Автор mitku (The Great)
Публикувано20.04.02 12:09



Njama s chipset na SIS. Ima s chipset AMD760MPX. Maj sa nad $200 obshto vzeto. Naprimer - ASUS A7M266-D - $230.



Тема Re: sigurno tup vaprosнови [re: AC]  
Авторk1 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 15:11



освен това трябва да използваш ОС, която поддържа повече от един процесор - NT, LINUX, QNX, BSD, приложенията също трябва да са оптимизирани за многопроцесорна работа.



Тема StavaStavaнови [re: AC]  
АвторPLAGlAT (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 15:47



Stava i oshte kaka :)))

zna4i as sam s 2xATHLON MP na po 1600mghza prosto Purshing sam batence

malko trudni4ko stava osobedno a AMD ta

prepora4vam goreshto da si zavle4esh PC to na www.tyan.com i da vidish kakvo imat za 2xATHLON vnimavai mnogo i 4eti si4ko pod red 1 vo kakvi CPU ta prepora4vat vtoro ZAXRANVANETO prosto mnogo e vazno zaxranvaneto

DEMEK i kutiata triabva ti kutia s Mnogo Mnogo Advancet Oxlazdane prosto ako ne zimash si edno zaxranvane nad 450VATA i s nad Amperazite koito prepora4vat tia i edin Staen ventilator po goliami4ak i go xakvash pred otvorenata kutia i si4ko raboti na 6

ae odi gleii i da kaesh ko staa



Тема Re: StavaStavaнови [re: PLAGlAT]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано20.04.02 17:05



a ednakwi li sa ti protsesorite? jadrata im kakwi sa? ako sa s ralichni chestoti shte trjabwa da opechesh edinija, ili da swalish ot drugija ...

a i ne se znae kato kak shte ti gi razpoznae chipset-a, shtoto znam che Athlon XP ne mozhe da se slaga na multiproccessor-ni sistemi, a tija dni chetoh edni testowe za sdwoeni XP, ama dali toja deto e pisal e nedogledal ... ne se znae

Винаги има изход ...


Тема Re: StavaStavaнови [re: Ulysses]  
АвторPLAGlAT (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 18:11



Ami ti 4etesh li

Athlon MP sa mi procesorite koeto shte re4e ne sa XP a MP (Multy Procesor) Demek

i estestveno ZADULZITELNO e da sa na ednakvi 4istoti prosto ne samo 4istoti a
IDENTI4NI PROCESORI 100% EDNAKVI

toi to



Тема Re: StavaStavaнови [re: PLAGlAT]  
Автор S_t_a_n (помощник)
Публикувано20.04.02 19:03



АМИ "СТАВА СТАВА" Я, ЩОМ СА ТИ МР ПРОЦЕСОРИТЕ! МАЙ ТИ НЕ ЧЕТЕШ, ЧОВЕКЪТ ПИТА ЗА ОБИКНОВЕНИ АТЛОНИ! ЗАТОВА И СЪМ НАПИСАЛ "НЕ СТАВА"

И се пише честота, "чистотата" е една друга тема.

Ако нещо работи, не го пипай!


Тема Re: StavaStavaнови [re: PLAGlAT]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано21.04.02 01:39



Mersi za proswetlenieto

posta mi beshe otprawen na bazata na twoja, no kym AC, kojto samo e spomenal che e fen na AMD i na SIS ... i ne e kazal nishto poweche ... a za teb ne se symnjawam che si imash jaka systemka, samo ne znam kak tyrpish shuma?

wse si misleh che MPX dawa Reject na obiknowenite Athlon i t-bird

Винаги има изход ...


Тема vie me furlihte v tuchaнови [re: AC]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано21.04.02 03:51



mai tria da pocheta dosta predi da pitam pak

procesorite sa 1.3 Ghz i 1.4 Ghz... kato chestota na bus-a sa ednakvi... inache dali sa XP ili MP... ne znam... she tria da razbera... nai-veroiatno sa si XP...

samo che kato prochetoh za zahranvaneto i ventilaciata... to mai she izlezne po-slojno otkolkoto si misleh... pak toi i sia mi buchi kompa otvratno... predstaviam si s dva kvo she e interesno...

za OS-ite... kaza niakoi NT... 2k stava li? nali e na bazata na NT tehnologiata?

P.S. a vsushtnost ima li niakakvi osobeni preimushtestva na podobno chudo... primerno performance-a na dva 1 Ghz procesora ravniava li se na tova na edin 2Ghz. (priblizitelno de)...

ako ne vi se pishe po lame vaprosite mi she sum dovolen i na linkove s chetivo... na english ili bg za predpochitane... mersi

Freedom is just another word for nothing left to lose. (J.Joplin)



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.