Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Спешен въпрос  
Автор Stan@ (минаващ)
Публикувано27.03.02 22:12



Момчета, вярно ли е че ATI Radeon 7500 не можела да тръгне на по-слабичък компютър. Тъкмо утре щях да я копувам и изведнъж един ми изтърси това твърдение!



Тема Re: Спешен въпроснови [re: Stan@]  
АвторBubachko (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 00:17



drugo osven AGP mai ne ti trqbva
skorostta na AGP-to sushto ne e ot znachenie
(moje i da burkam obache te sa obratno savmestimi)
pitai prodavacha ako drug ne ti kaje nishto



Тема Re: Спешен въпроснови [re: Stan@]  
Автор tyshu(tai-shu) (Даймио от класа)
Публикувано28.03.02 13:57



Wqrno e, no si e do kysmet....Na men mi se sluchi s nqkakwo
dyno na Gigabyte - ne me pitaj zashto, ne moga da ti dam
smislen otgowor, prosto hardware-na nesywmestimost.

Ако добре го насочиш
и с вик Банзай се наточиш
кръвта му ще източиш


Тема Ами простонови [re: Stan@]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано28.03.02 15:56



иси да я купуваш и си носи РС-то. Там да ти я монтират и подкарат. По принцип картите ползват и доста процесорна мощност - те не правят всичко самички ! Така че всяка по-силна карта иска и по-мощен процесор. Но нетръгване - не е от това. Несъвместимост дъно-карта - може :-)

На самотен остров
ще те намеря...


Тема Мерси!нови [re: jamie]  
Автор Stan@ (минаващ)
Публикувано28.03.02 22:15



Може и да има проблеми, но вече я поръчах, така че савсем скоро ще стане ясно! Апък дано да искарам късмет. Няма да споменавам какво ми е дъното, за да не каже някой от вас, че е несъвместимо и да ме отчая от живота. Като я монтирам ще стане всичко пределно ясно. Но малко взех дасе притеснявам и ...



Тема Re: Мерси!нови [re: Stan@]  
АвторGuru (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 21:00



To weche malko kusno, no az bih ti preporucal nVidia karta - niakoi GeForce deto ti e po djoba.
ATI sa izwestni sus otwratitelnite driveri koito imat, problemi sus stabilnost i suwmestimost. nVidia kartite puk ot swoia strana sa mnogo stabilni i driverite im se update-wat dosta chesto, a i OpenGL suwmetimosta im e 100ci puti po dorba ot ATI.



Тема da be ?!нови [re: Guru]  
АвторBubachko (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 21:10



stotici puti e dosta presileno - za takava proporciq moje da si govorim otnosno Svage i izobshto S3
inache ATi sa ednata ot dvete firmi za koito se govori nai mnogo naposleduk (matrox sa dobri)



Тема Re: da be ?!нови [re: Bubachko]  
Автор Stan@ (минаващ)
Публикувано30.03.02 00:17



Вече я взех, даже я и инсталирах. До тук всичко е супер, най-вече TV-Out-та.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.