Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За ТV тунеринови  
АвторBrog (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 21:12



Препоръчайте ми някакъв TV тунер - вътрешен с дистанционно, добра картина и да го има на някоя от BG фирмите. Добре би било да работят добре с него програмките на Borg Software и JTV
Ако е и стерео ще е направо идеално. Цената не е от значение. Не държа да има FM.
Ходих по разни страници но личния опит е съвсем друго нещо.
Благодаря ви предварително.



Тема Re: За ТV тунеринови [re: Brog]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 22:34



Или ATI или FlyVideo 98 Аз имам ATI Stereo модела и съм сравнително доволен. Не те знам какво очакваш от тунера но картина като на телевизор не можеш да постигнеш.
ATI-то няма дисанционно но пък вярвай ми дистанционно няма да ползваш. За сметка на дистанционното Software-а е много по-добър и стабилен.
Fly.... има ужасен Software и според хората които са го ползвали доса добро качество на картината. Има и дистанционно. Цената е даже по-ниска от Ati-то

Хубаво е ако ти дадат възможност да пробваш и двата модела но ако не можеш аз те съветвам да вземеш Ati TV Wonder. Ако толкова ти трябва дистанционно може да си купиш допълнително за 30-тина лева.
Каквото и да правиш НЕ КУПУВАЙ- PixelView и т.н LG които всъщност са Chronos едни гадни боклуци. Друго на пазара няма. Хубави са Pinnacle но за съжаление не се продават в България.



Тема Video Shuttle II - боклукнови [re: veso]  
АвторBrog (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 12:04



Наистина ценни съвети и определено ще се вслушам в тях.
Между времмено успиях да тествам Video Shuttle II наистина голиам боклук - ако всепак ти се отдаде да инсталираш драйвера (при мен се получи точно на 2-рия час) собственият му софтуер забива на второто цъкане с мишката, а всички известни ми програми за гледане на телевизия въобще не тръгват.
Би ли ми казал от къде мога да си взема дистанционно за 30лв.



Тема Re: Video Shuttle II - боклукнови [re: Brog]  
Автор old_moon ()
Публикувано22.12.01 12:57



pitch,, zabravih markata na tozi TV tuner koito shte si vzimam, no kartinata e mnogo dobra! Vidiah go kak raboti pri chvoeka ot kogoto shte si go kupvam i e mnogo dobro!
Steroe, s distancionno i Fm za 43$

no pain - no gain



Тема Re: Video Shuttle II - боклукнови [re: old_moon]  
АвторBrog (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 14:19



Ше съм ти много благодарен да напишеш тука модела като я научиш.



Тема Re: Video Shuttle II - боклукнови [re: Brog]  
Автор yourboy (Ездач)
Публикувано22.12.01 14:21



gluposti ! pri mene Video Shuttle 2 si ba4ka bez problem. Vsi4ko e na 10-set ... qvno problema e v komputara ti

Вярвай в себе си !


Тема Какво ти е дъното? [re: yourboy]  
АвторBrog (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 14:37



И видеокартата? И какъв е тоя тунер където неработи на всяко дъно?
Моето е MSI MVP3



Тема Re: Video Shuttle II - боклукнови [re: yourboy]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 14:50



Тва нещо гарантирам, че е най-големия боклук сред тунерите. Пробвал съм го аз и трима познати, като само 1 от тях си го запази просто защото от фирмата не му го смениха. Sowtware-а е трагедия но това пък е най-малкия проблем. Дори това, че фирмите крият името на производителя и пишат LG е едно доказателство че нещо не е наред.



Тема Re: Video Shuttle II - боклукнови [re: Brog]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 14:56



Абе аз ти казах за дистанцонното обаче то може да не ти хареса много. Марката му е Pinnacle и може да се настройва да работи с всякакъв software не само с ATI-то. Просто си определяш кой клавиш на каква клавишна комбинация да отговаря. Можеш и Winamp да си нагласиш ако искаш но пък там мисля имаше някакъв проблем.
Продава се от Computer 2000 защото те са вносителя на ATI и явно им е писнало да се обясняват защото туинера няма дистанционно.
Да не забравя да те предупредя че наглсянето е доста досадно, бърника се в един .ini файл



Тема Re: Video Shuttle II - боклукнови [re: veso]  
Авторsluchaen (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 02:05



Abe otvorko (VESO) ti maj che nemojesh da polzvash internet izobsto i s mnogo nestja ne si na jasno po otnosnenie na PC TV-tunerite. Syveta mi da se porazrovish tyk tam i togava da se izkazvash "kompetentno"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.