Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте ми вентилатор...нови  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 14:10



Вентилатора на процесора ми вдига голяма шумотевица. Работи на 5100 оборота и шуми повече от останалите 3 мотора в кутията (хард диск / 7200, захранване, видеоадаптер). Страшно дразнещо е! Като го спра (за малко) останалите моторчета почти не се чуват. ОТ КЪДЕ ДА СИ КУПЯ СВЕСТЕН ВЕНТИЛАТОР И КАКВА МАРКА ДА СИ ТЪРСЯ??? Моя е TITAN (около $10) и уж бил марков, ама е "гола вода". Даже радиатора е с нарези в грешна посока!

Please HELP!



Тема Re: Препоръчайте ми вентилатор...нови [re: GG]  
АвторCALL-151 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 19:16



az imam SPIRE za $8
uj sasto e hubav maa i toi vie iako!
no mojebi tova si e normalno!?
koeto misla d anaprava e d amu varja nekoi rezistor 20-30oma posledovatelno da namala oborotite!
e sa gree malko povece ama mnogo vajno....



Тема Re: Препоръчайте ми вентилатор...нови [re: CALL-151]  
Автор bst (~!~)
Публикувано27.11.01 22:49



Predi vreme biah pusnal dosta goliama tema za tozi problem. Athllona mi se ohlajda s 2 ventolatora na po 7200 vseki, imam chistovoto che sedia do reaktiven samolet. Obache tova e cenata koiato plastam za 11% overclock.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: Препоръчайте ми вентилатор...нови [re: bst]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано28.11.01 14:25



а би ли споделил и цената на "двуглавата ламя" (sorry но не успях да намеря темата ти:(( ) и откъде си го купил, защото аз в момента съм с някаква измислица със свирка (която май освен свирки да прави друго не може) на която вентилатора и е по-голям от тези по кутията, но върти едва на ~3500 об. при температура на процесора - 50 градуса със затворена кутия



Тема Re: Препоръчайте ми вентилатор...нови [re: bst]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 14:46



Моя проблем не е с температурата а с шума. Като си изключа моторчето, процесора си работи само с радиатор на 65-70 градуса, а по спецификация 66 е нормално 75 е максимум. ТРЯБВА МИ БЕЗШУМЕН ВЕНТИЛАТОР, ама не искам да изкупя всички модели и да тествам (не че не искам, ама е соленичко)



Тема Re: Препоръчайте ми вентилатор...нови [re: GG]  
АвторCALL-151 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 15:40



ami sloji si edin rezistor de! sa namalis oborotite na 3000 primerno i nisto nema da se cuva a, temperaturata sa se vsdigne malko!
samo ne kaza kakav ti e procesora!?



Тема Re: Препоръчайте ми вентилатор...нови [re: CALL-151]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 17:45



P4 @ 1800 MHz (OEM). Ако беше "BOX" сигурно щеше да си е със свестен вентилатор на Intel ама...



Тема Re: Препоръчайте ми вентилатор...нови [re: GG]  
Автор juli75 (julian)
Публикувано28.11.01 22:31



Zdrasti,
Ima edni ventilatori na ACORP za okolo 13,5$ te sa za duron no i za socket stavat , no triabva mnogo vnimatelno da se postaviat radiatora e s dva ventilatora po 7200 oborota, poddarzat 30gradusa na duronite koeto e dosta dobre pak i ne shumiat mnogo .


USPEH NA VSICHKI



Тема Re: Препоръчайте ми вентилатор...нови [re: GG]  
Автор old_moon ()
Публикувано29.11.01 09:31



shto praite gluposti we maina
kak taka vi se davat pari za ventilatori, akto s tia pari mojesh da si smeniash atlona s po-dobyr, a?

no pain - no gain



Тема Eeee...нови [re: old_moon]  
АвторFan (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 21:32



Браво бе пич, добро изказване направи
Ама нали и да си вземе по-добър процесор пак ще му трябва на човека вентилатор....Ако има някъде CPU да върви без fan кажи и аз да си взема, ако дилемата е fan или по-долър Атлон...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.