Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хора дайте савет!!!  
АвторHELP!!! (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 12:32



Начи пробелма ми е следния:
Купих си 256 РАМ РС 133,и я интегрирах със старата РАМ 64 РС 100,щото дъното ми не поддържа 133...и начи са проблема ми е следния,при началния Check тест на паметта докато се преброй 320000 Kb RAM памет ,минават 40 секунди(засичах),опцииката от БИОСА :Quick power self test:ми е включена,но нищо не става,демек не ми минава проверката на паметта по бързата процедура.Ако си флашна Биоса,дали ще помогне?Дайте савет.



Тема Re: Хора дайте савет!!!нови [re: HELP!!!]  
Автор DAMONМодератор (член)
Публикувано07.11.01 23:09



Това показва, че имаш някакъв проблем с RAM-а. Най-добре си махни старите 64 и предполагам всичко ще е наред. Не виждам какво голямо предимство ще имаш с 64 МВ повече към 256

______________________

Keep Walking


Тема Re: Хора дайте савет!!!нови [re: DAMON]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 18:02



Mi kakto ti kazwam dunoto MSI BX MASTER,ne poddurja PC133...kato ia sloja platkata i mashinata zapo4wa da piuka i da miga 4erwenia sweto diod do DIMM slotovete...i neshte da se wklu4i mashinata!!!De da znam...ebal sum mu maikata...shte si cukam esc,dokat mi pisne:((



Тема Re: Хора дайте савет!!!нови [re: A3]  
Авторvasso (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 01:06



ami neshto ot dunoto ti e sigurno... az sum si napljskal 1x256 pc133 i 2x64 pc100 i njma problemi nikakvi



Тема Re: Хора дайте савет!!!нови [re: vasso]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 23:13



Mi i az sum s 256 PC 133 i oshte edna platka 64 PC 100 i si baca super,ama samo 256kata ne shte da trugne,demek kat si ima PC 100 na dunoto ne mu dreme za onaia 256ka deto e na PC 133 i si baca na po niskata 4estota...



Тема Re: Хора дайте савет!!!нови [re: HELP!!!]  
Автор Yozo (!!!БЪЛГАРИН!!!)
Публикувано19.11.01 08:29



Някои дъна/повечето/ понасят различни памети, но някои - не. Навярно твоето е такова, сложи памети от един и същ вид.

THE ONLY THING WE HAVE TO FEAR IS FEAR ITSELF!!!


Тема Re: Хора дайте савет!!!нови [re: Yozo]  
Автор Stefan. (познат)
Публикувано20.11.01 02:54



Този DIMM 256Мб изглежда не е съвместим с дъното ти.И на моя BX имаше проблеми с 2х256МБ PC133.Сега съм с 1х128 + 1х64 + 1х32Мб и си бачка супер.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.