Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ??нови  
Авторпoпaй (Нерегистриран)
Публикувано23.09.01 01:30



Здравейте спецове,
Приемам мнения или предложения по темата?
МЕРСИ.



Тема Re: Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ??нови [re: пoпaй]  
Авторteac (Нерегистриран)
Публикувано23.09.01 02:36



Това в глупост, купи си 8x8x32 цената е същата а тва да записваш на 4 скорости си е мъка. НЕ вярвай на тъпотиите за сигурност или че някой устроиства нямало да ги четат..blah blah blah хората пишат вече на 3-но по високи скорости и не им пука на тебе трябва да ти дреме за 10-тина Cd-roma в България дето можело да не ти четат дисковете, аз такъв досега не съм срещнал
Позлвал съм го и на P166 с 32RAM и на Duron 750/128 И нямам нито един прецакан диск за 6 месеца вече. Купувай 8-цата и да не ти пука, ако можеш купи и 12x



Тема Re: Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ??нови [re: пoпaй]  
Авторaz sum (Нерегистриран)
Публикувано23.09.01 04:03



Bravo;)



Тема Re: Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ??нови [re: пoпaй]  
Автор moonlord4o (The Little Lord)
Публикувано23.09.01 11:11



awe 4x si stiga ako men pitash ... pak da zapisvash na poveche ot 6x si e ziv risk samo da treperish dali shte izgarmi ili ne ... az imam Teac 4x24 SCSI ot 2 godini i sam mnogo dovolen ... Teac rullz

Regards,Plamen Sinigersky


Тема Re: Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ??нови [re: moonlord4o]  
Автор bst (~!~)
Публикувано23.09.01 15:03



Imma Teac 8x8x32 i raboti perfect. 1200 kb/s transfer ne e koi znae kolko mnogo ta da treperich.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ??нови [re: moonlord4o]  
АвторTEAC (Нерегистриран)
Публикувано23.09.01 15:07



Teac e velika zapisvachka i az imam takava i sam zapisal nad 1000 diska. Perfektna e. Govoria za SCSI model, IDE sam chuval che imali problemi, ama ne go tvardia. Cheti po foromite, no si vzemi reshenieto sam - da ne te e iad posle:)



Тема Re: Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ??нови [re: TEAC]  
Автор 1OOnikz® (Unlisted)
Публикувано23.09.01 15:28



4X e бавно... ако наистина няма разлика в цената си вземи 8Х ,а ако системата не ти я поддържа винаги можеш да записваш на по-бавната скорост, ТЕАС е много добра компания, единственото което мога да добавя от личен опит е-гледай бърнъра да поддържа burn proof технология,или еквивалентната на ТЕАС. ако нямаш такава опция на кутията,по-добре е да се насочиш към друга марка която я има,дори и да трябва да дадеш малко повече кинти,понеже ако ТЕАС-а не гори по тоя начин означава,че е стар модел който някой се опитва да пробутва на БГ пазара... в момента "стандарта " е 12Х / 16Х за CD-Rs и всичките модели имат burn proof или подобни техн. и дори и системата да не може да поеме подобна скорост,можеш да я свалиш до нивото на което ще работи и никога няма да имаш прецакан диск...

100nikz®


Тема Re: Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ??нови [re: 1OOnikz®]  
Автор 8H ((регистриран))
Публикувано23.09.01 20:54



не знам да има правени устр. burn proof под 12та скорост.

аз също имам Teac SCSI 4x24, и съм много доволен, но не ще да пише на някои по немаркови 80мин дискове (въобще не ги инициализира, така че поне не ги поврежда - остават си празни)



Тема Re: Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ??нови [re: 8H]  
Автор 1OOnikz® (Unlisted)
Публикувано24.09.01 04:25



като се замисля ( е са става опасно!) може би си прав,но ми се струва,че RICOH i SONY имаха подобни технологии (разбира се под други имена,които аз не помня...) за 10Х... може и да бъркам.
SCSI e бързо,безусловно,но е сложно за пддръжка от хора дето не са много на ясно с нещата... аз тъничко си копам с един Plexwriter 12X10X32A да не съм капо. м-у другото,просто като нещо интересно- на машина на мой приятел,Р3 1гиг / 128 Рам и 7200оборотен хард драйв съм виждал с очите си същият модел да копира 2К от диск докъто фрагментира хард драйва!
а за кофтито дискове си прав,аз например винаги слагам тест преди да горя нещо,ама те дисковете са толкова евтини сега,че и да скапе нещо го меткам в боклука и слагам нов. от тоя бърнър не съм имал скапан диск вече почти год.,групата Джелезо от Унгария е,да го закачиш за хладилника пак ще записва,въобще съм доволен...
аре,довиждане,аз отивам да си допия бирата.

100nikz®


Тема Re: Мисля да купя CDRW Teaс 4/4/32 ?? [re: пoпaй]  
Автор Air Force (новак)
Публикувано24.09.01 17:16



Аз съм с Teac 8/8/32 и съм много доволен, мисля че сега струва някъде около $65.


Ловът на вещици започна!!!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.