Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 06.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Az imah sy6tiq problemнови [re: silent]  
Авторhelper (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 00:37



sys zaspivaneto ama se okza 4e problem be6e vyv vodeo kartata.



Тема Re: NECнови [re: Tototo]  
Авторblabla (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 17:43



basi, hora, stiga be... pri tolkova razli4ni mnenia napravo se oburkah... to pone da biaha 2 protivopoloji 4e da izbera ednoto Kajete pls, konkretno kakvo ime e po losho na po evtinite(no hubavi spored niakoi) monitori spriamo skupite sonita napr? Zashto CTX kat sa po loshi 19" modela im e po skup?? Struva li si da si dam parite za takova neshto kato ima modeli za po 250$???



Тема Re: NECнови [re: blabla]  
Авторspectrum (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 22:45



Ne sravniavaj cenite na monitorite samo po razmera na trubata. Ne e viarno, 4e CTX e po skap. Modela na CTX kojto ti ima6 vpredvid e PR960F. Toj e po skap ot SONY e400 no ne e negov analog. Analoga na SONY za tozi model na CTX e G400 ili po-noviq model G420 s cena 581 dolara. Sravnena s cenata na CTX PR960F e sas 100 dolara po-visoka!!! Ne znam za kakvo 6te go polzva6 tozi 19 in4ov monitor, no ako e za profesionalni celi E400 na SONY ne e za teb. Vzemi si G400 ili modela na CTX. I pri dvata moje da se nastrojva konvergenciqta v horizontalna i vertikalna posoka nezavisimo.



Тема Re: NECнови [re: blabla]  
Авторspectrum (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 22:48



A 19 in4ov monitor za 250$ zabravi.(Osven ako niama da gleda4 samo filmi na nego) Brosta znaj, 4e bezplaten obqd nqma, ne6to koeto mnogo mu se iska na bulgarina



Тема Re: prepora4aite monitorнови [re: garabet]  
Автор Shloser™ (DJ Змей)
Публикувано08.09.01 23:05



Samsung 700IFT, mnogo dobar monitor na super cena

Drive to go!
Превод: Карай да върви!


Тема Re: NECнови [re: spectrum]  
Авторblabla (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 11:06



10x;) zna4i ako za profesionalni celi imash predvid 4e shte si iskarvam hliaba s nego, i shte rabotia po dosta 4asove pred monitora da. no ne sam dizainer ili grafik i razni tam konvergencii daje ne znam za kakvo slujat... prosto mi triabva goliam ekran, koito da ne umoriava i da ne mi skapva o4ite... e i razdelitelnata sposobnost da e dostatu4no goliama. Ako samo v konvergenciite e predimstvoto G400, za kvo mi e?



Тема Re: Ehehehehehe ??? Mnoo Smesno !нови [re: HlTACHl]  
Авторbigair (Нерегистриран)
Публикувано10.09.01 14:59



Hitachi sa strahotni monitori. Imat model, koito podyrja 120Hz@1024x768.
Imah 4 godini 14" KFC. Oshte na 2 godina pochna da dava problemi. Inache podyrjashe 85Hz na 800x600, no s mnogo zor.
Spored men nai-dobrite monitori sa Sony i ViewSonic, no struvat baia para. Hitachi sigurno sushto ne sa evtini.



Тема Re: Опитай с AOC Spectrum!нови [re: Stephan]  
Авторneznaiko (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 13:07



защо цената на AOC в България е толкова висока?
http://www.tomshardware.com/



Тема Re: prepora4aite monitorнови [re: garabet]  
Авторhaker (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 03:20



znachi izbora na kakwata i da e stoka zawisi ot sredstwata s koito razpolagach . Towa si go znaech de . Moga da ti preporycham kato dobri marki monitorite na NEC na pyrwo mqsto -mnogo sa dobri az polzwam takyw i e neweroqten , CTX-malko sa skypi no sychto sa dobri , KFC - pochti stawat.
Znaech li kakwi pokazateli trqbwa da wzimach pod wnimanie- gledaj kakto razmera na pixelite taka i razstoqnieto megdu tqh , chestota na refrech- minimum 100 hz na razdelitelnost 800X600, OSD - prosto ekstra ti si q znaech, LR, LN,
Chao ako imach problemi s izbora ili te interesuwa nechto za pokazatelite na monitorite pitaj pak.Chao



Тема Re: Съдя съобразно какво ми предлага RESETнови [re: Stephan]  
Автор The Secret Lover (Изверг)
Публикувано13.09.01 07:40



Stefcho ti ako prodavash KFC pak li taka ste mi gi hvalish? Obiasni mi ako obichash kakvo protiv imash Samsung kato televizor i monitor. Az puk supbrazno moite nabludenia i opiti tvurdia che AOC sa bokluci a SAMSUNG sa mnogo dobri monitori i televizori. S kakvo ste me ubedish che ne e taka? I moite deca imat 19" plosak SAMSUNG i gledat televizor SAMSUNG. Prodavam SAMSUNG, ne sa skupi nato SONY ili CTX.
Ia si sloji GSMa do monitora i se naberi otniakade. kakvo stava? ... ei tova go niama pri SAMSUNG. te sushto sa s 3 godini garancia. I mnogo mi e interesno zashto prodavash samo na RESET boklucite. vzemai si monitori ot MOST. po sa evtini i po hubavi.
I prestani da hvalish samo tova koeto imash i prodavash. to ne e nai dobroto

______________________
Всичко тече, всичко се променя!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.