Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема sony monitorsнови  
Автор enchanted (уволнение)
Публикувано05.08.01 23:01



ot dosta vreme se zaglejdam po tqh i seriozno sym izkushen da si imam i az takyv, i iskam da vi popitam dali ima nesto, koeto trqbva da znam za tqh.
na nqkoi da sa mu syzdavali problemi ili nesto po-osobeno?


never send to know for whom the bell tolls;
it tolls for thee...


Тема Re: sony monitorsнови [re: enchanted]  
Автор baj lvan (fan)
Публикувано06.08.01 08:27



Problem sus Sony nyama da imash. Ako si reshil da poharchish povechko parichki si vzemi Sony FD goljam kolkoto ti tryabva. Ako si suglasen na po-evtin variant mojesh da si kupish CTX sus Sony truba - kachestvoto e sushtoto, no sa vuzmojni problemi ponyakoga, naprimer sus zahranvaneto, koeto e chesto yavlenie. Drug variant e MAG, ako moje da se nameri vse oshte, koito sushto sa sus Sony truba. Budi siguren, che i v trite sluchai i s dobre videokarta shte imash edno prekrasno kachestvo, ot koeto shte si dovolen i ne na posledno myasto shte si zapazish zrenieto!
Kusmet!



Тема Re: sony monitorsнови [re: enchanted]  
Автор AdonisXX (непознат )
Публикувано06.08.01 09:08



Mnogo sa hubawi! imam Sony ES110 i smqtam da si wzema 17inch. Prosto gledaj kato go kupuwash gornata liniq na izobravenieto da ne e izkriwena w lewiq ygyl. Nqkoi serii imat takyw defekt.
Struwa si parite.



Тема Re: sony monitorsнови [re: AdonisXX]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано06.08.01 14:26



По-добре си всеми СТХ - разлика със SONY няма

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: няма разлика друг път..........нови [re: тeлekoм]  
Автор silent (ловец)
Публикувано06.08.01 21:45



сони е на много гърди напред пред останалите си конкуренти и най-големия
им съперник е панасоник е доста назад........поради тази причина сони е
най-скъпата техника в магазините и представи си уважаеми телекоме има
будали дето предпочитата сони пред стх в случая.............

незабележим


Тема хахахахахаханови [re: silent]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано06.08.01 22:03



Тоя бисер трябва да си го запазя някъде - направо си умрях от смях - те сонито затова са напълнили толкова парички - от такива дето са с рекламно мислене - НЯМА най-добра фирма. НЯМА такава изцяло. В дадена обалст -да, но навсякъде - НЕ
Ами будали са та кво са? Електронката на СТХ е по-добра по принцип в някой модели. А освен това ти да си чувал нещо за NEC - иди някъде и виж някой НЕК - тогава ми хвали СОНИ(тринитрон)
И да има разлика в качеството между ЦТХ и СОНИ тя е много по-малка от разликата в цените...

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: хахахахахаханови [re: тeлekoм]  
Автор silent (ловец)
Публикувано06.08.01 22:18



когато някой е лаик в дадена област е желателно да не бъде толкова категоричен в мнението си но това си е твой проблем ако искаш си го заври
и в гъза бисера де ........е ако имаш желание и възможност може стх-са..........
никъде не съм казал че всички продукти на сони са върха на съвременната
технология в областа.........но винаги ще твърдя че са с върховно изпълнение по отношение на качеството и надеждността .........

незабележим

Редактирано от silent на 06.08.01 22:26.



Тема Re: хахахахахаханови [re: silent]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано06.08.01 22:36



с малаката поправка - ако са оригинални
за това колко съм лаик недей да говориш - през ръцете ми е минала доста техника - и сони включително. сони имат един проблем с надеждността тя е до едно време но в момента в който се скапе(давам пример с ТВ) ще ти се ебе майката докато го оправиш - хем скъпо при това(плащаш дан на марката.... ама все пак рекламата трябва да се изибие отнякъде... нали знаеш - 70% от жената на кока-колата е всъщност цената на марката и реклмата и)

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: sony monitorsнови [re: тeлekoм]  
Автор PhantomAS (стар ерген®)
Публикувано07.08.01 00:03



Tia gi razprawiaj na ...
Ta otnosno CTX - ami ot kogato gi kupiha Proview -ve4e niamam viara i za da ne kazesh 4e gworia prazni prikazki eto i moite vpe4etlenia:
Minalata godina si wzeh warha (togawa) na CTX- PR960 - 19" analoga na SONY G400 sas super plosak kineskop - super - kartinata beshe mnogo dobra - oceniawam ia na okolo 80% (kato w towa wklu4wam faktori kato shodimost, geometria, naprawni korekcii za da postigna towa ka4estwo) i t.n.t. Edinstwen problem beshe sled izwestno wreme wze da 4ervenee malko no se zabeliazwa i se korigira trudno - no ne newazmozno. Wsi4ko beshe nared samo 4e nestoto raboti samo 4 meseca - sled koeto propushi - bukwalno. Ami warnah go na firmata - i mi dadoha now direktno ot sklada i na momenta w kojto go warnah - biah potresen stoto takowa obsluzwane ne poznawam w BG.
Ta wtoria ne beshe na takawa wisota - kato parametri na kartinata - toj iztaja samo 4-5 meseca - gramna tozi fewruari - pak s harkternia miris na izgoiralo. I moga da te uweria 4e ne go towaria max go darza w 1280/1024/85Hz - koeto e prepora4itelnia rezim za tozi monitor. Ne sam go otwarial oba4e go gledah kak izgora (za razlika ot parwia pat) i maj imat problem s kompensirastite werigi na razwiwikite. Sasto taka sam zabeliazal 4e imat problemi s ohlazdaneto - mnogo sa po topli prmerno ot Belinea, SONY (G500) ot poslednite mozah da se dokosna do 2, i dr.
I wtoria pat mi go smeniha wednaga - pak imah kasmet 4e go imaha nali4en w sklada - prosto si wzimat izgorelia i dawat nowia.
Ta ot mesec mart sam s now (3-ti) monitor i oste ne sam mu mahnal martenicata - da se nadiawame 4e ste uspee da dojiweee do kraia na garanciata si - koiato e 3 godini. Mezdu drugoto - poslednia e s neweroiatni parametri na kartinata - ne sam mu pipal nisto oswen razshiriawaneto po horizontal i vertikal ot nastrojkite - daje ne mozah da powiarwam.


ZA WSI4KI TRAGNALI DA SI KUPUWAT MONITOR NEZAWISIMO KAKAW - NE ZALETE PARI - W NEGO E WASHETO ZDRAWE - A TO NE SE KUPUWA - O4ITE NE MOZESH DA SI SMENISH - OSOBENNO W NASHIA BRANSH SA NEZAMENIMI. TKA 4E AKO IMATE PARI NE SI SPESTIAWAJTE ZDRAWETO .
kolkoto do SONY - AMI SONY SI E SONY - kakto i da go gledash - az sam se sblskawa d dosta widowe i razmeri monitori - ot Proview do Sony - makar ima i dosta po skapi (moze bi i po ka4estweni) monitori ot SONY - ako imate pari i kontrasta ne wi pre4i ne mislete a kupuwajte!!!!!!!!


---
Е т'ва е живот!



Тема Re: sony monitorsнови [re: PhantomAS]  
Авторctsux (Нерегистриран)
Публикувано07.08.01 05:57



CTX направо са оцапали пеизажа, просто отидете по специализираните форуми в чужбина и мненията за съответния модел в онлайн магазините за да видите, че не са внасяли скапани само в България а навсякъде. Има толкова марки на които може да се вярва ViewSonic, NEC да кажем(LG В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ). Цените им са прилични дори по ниски от тези на SONY G220.
Но на човека който е тръгнал да купува ще му кажа да отиде и да гледа, да види всеки модел и да прецени сам. Тук всеки си има собствено мнение базирано на собствено и чуждо мнение, собствен и чужд монитор които и в двата случая може да са били с някой проблеми или да е било чист късмет да са попаднали на такъв хубав . Затова монитор се гледа вниамтелно не само като се купува (става въпрос за съответната бройка) ами и преди това за да се намери най-добрия модел/марка, а мненията могат да ти служат като най-обща база.

PhantomAS: умирам си от любопитства коя е тази фирма, мен досега не сми се е случвало такова нещо. Предстои ми да си изхвърля новото LG и искам да си купя монитор от такава сигурна фирма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.