Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема !!!!! ЗА СВАЛЯНЕ НА МОДЕРАТОРА !!!!!нови  
АвторEHTУCИACT (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 23:04



Моля всеки който е за свалянето на сегашния модератор TeraByte да остави своето мнение тук.На сегашното му се вика злоупотреба с власт и го прави всеки комплексар в тази държава, на който му се даде да контролира нещо.Трябва ли всички да траем този комплексар, решил да показва мускули зад една анонимна самоличност.
ПОДОЗИРАМ ЧЕ ТАЗИ ТЕМА ЩЕ БЪДЕ ИЗТРИТА НО АЗ НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА И НА ВСЯКА ИЗТРИТА МОЯ ТЕМА ЩЕ ПОСТВАМ НОВИ 2 И Т.Н
МОЛЯ ВСЕКИ, КОЙТО ПУБЛИКУВА СВОЯ ТЕМА ТУК ДА И ПАЗИ КОПИЕ И ДА Я ПУБЛИКИВА НАНОВО АКО ТЯ БЪДЕ ПРЕМАХНАТА

Не пиша като регистриран потребител просто защото досега не съм се регистрирал и не намирам за нужно да го правя.Ако някой това го притеснява, ще му напомня че тук човек може да има колкото си иска акаунта и може да се крие както си иска.Не съм изверга и не го правя заради него.Тук просто безразборно се трият теми и това трябва да престане.



Тема Re: !!!!! ЗА СВАЛЯНЕ НА МОДЕРАТОРА !!!!!нови [re: EHTУCИACT]  
Автор TeraByteМодератор (Advanced User)
Публикувано20.05.01 23:20



Темата е постната от d250.ivp.co.jp. .........
Няма защо да трия тази тема ако не ме искат за модератор да ме свалят. На никой не съм изтрил темата ако е била на място.
Не знам подбудите ти за да ме сваляш ама май имаш лична причина а ?
Обоснови се каква е точната причина , ако някои иска да поства за реклами и т.н. няма да стане. В началото си пише за какво е клуба и това там не съм го писал аз а хората от дир-а ....

___________
Не е важно какво мислиш , важно е какво говориш


Тема Re: !!!!! ЗА СВАЛЯНЕ НА МОДЕРАТОРА !!!!! [re: EHTУCИACT]  
Автор DAMON (минаващ)
Публикувано21.05.01 00:21



Ami ako moderatora-kompleksar se krie zad registriraniq si nik ti koito shte go svalqsh zashto ne si registrirash nika ili nikovete i si pishesh dannite da te vidim koi si be! Ne vijdam zashto trqbva da se svalq moderatora shtom e tril nqkoq psuvnq ili reklami !? Napishi mi edna tema koqto moderatora e iztril i spored teb e trqbvalo da ne byde trita i ako me ubedish shte glasuvam s 2 ryce za svalqneto mu!

_______________________________
Keep Walking


Тема Re: !!!!! ЗА СВАЛЯНЕ НА МОДЕРАТОРА !!!!!нови [re: DAMON]  
Автор Avatar (Metal Melter)
Публикувано21.05.01 01:12



Zasega sym protiv da se premaxva i.d. moderator na klub hardware - Terabyte.

Death Team Above


Тема Kitanov... kato si registriran kakvo?нови [re: DAMON]  
Автор Извepra (троши кокали)
Публикувано21.05.01 02:52



I kato si registrira nicka kakvo? shte si merite pishkite li? kakvo obsto ima tuk registriraniat nick?
Moga da ti napisha seria ot iztriti temi, no kak ste gi vidish ti sled kato sa iztriti?


_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема Nishto be!нови [re: Извepra]  
Автор DAMON (минаващ)
Публикувано21.05.01 12:10



Nishto kato mi e regnat nika obache vij kakvo e napisal onq - "moderatora - kmpleksar" koito se kriel zad nika si i golqmata vlast imal i t.n... Abe kakva vlast e taq be! :) Ami are toi kato e golqmata rabota da se pishe da go vidim kyv e! Shtoto az ot tova entusiast ne moga da razbera koi e - moje i papata da e! A otnosno temite koito sa triti - ami pishi gi! Da gi vidq i az! Dokolkoto znam i drugi moderatori triqt s golqmata guma - spravka LeoS. Samo kogato se nalaga razbira se!

_______________________________
Keep Walking


Тема Re: Nishto be!нови [re: DAMON]  
Автор Извepra (троши кокали)
Публикувано21.05.01 12:14



toi toia LeoS e tragichen sluchai. na nego tova mu e zivota mai

_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема Re: !!!!! ЗА СВАЛЯНЕ НА МОДЕРАТОРА !!!!!нови [re: EHTУCИACT]  
Автор fuckera (Only Metal)
Публикувано21.05.01 12:27



Господа имайте повече търпение един към друг !!!

За това че не трябва да има реклами съм съгласен.
Вярно е че тук там има заяждания, но все пак трябва да се намери баланса за да останат писанията в клубовете в рамките на добрия тон.
Все пак админите на дира могат да помислят по въпроса само който е регистриран да може да добавя мнение - нерегистрираните само да могат да четат, тъй като някои хора използуват анонимността си.
Това важи най много за клубовете по компютърните въпроси - другите могат и да са си анонимни.
Какво пречи когато искаш да зададеш въпрос, примерно в клуб хардуер да отделиш 5 мин. за регистрация.

Не знам точно какво е направил "Изверга" но пак призовавам за търпение и толерантно отношение на всички към всички независимо били те модератори или не.



Когато ти писне зарежи всичко и ходи за бира !!!


Тема !!!!! ТВЪРДО ЗА СВАЛЯНЕ НА МОДЕРАТОРА !!!!!нови [re: fuckera]  
Автор Извepra (троши кокали)
Публикувано21.05.01 14:13



1. tuk turpenie i nervi niama edinstveno moderatora.
2. moderatora nemoze da razlichi koe e reklama i koe ne e. ako niakoi popita ot kade da si kupi opredelen marka modem naprimer... i az mu kaza idi v MOST tam ima takiva modemi, toi priema tova kato reklama.
3. ako samo registrirani mogat da pishat tuk, tova zadulzava horata da se registrirvat, koeto e absolutna glupost. registraciata NE gi izvazda ot anonimnosta. kakvo mi preshi na men da napisha kakvoto si poiskam v profila si. ili da si registriram 10 nicka. dobre che adminite ne misliat kato teb.
4. zashto vazi nai mnogo i nai veche za "клубовете по компютърните въпроси "? zashtoto samo tuk vlizash li?
5. vuobste misleneto ti otnosno registraciata e e mnogo ogranicheno


_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема Re: !!!!! ТВЪРДО ЗА СВАЛЯНЕ НА МОДЕРАТОРА !!!!!нови [re: Извepra]  
Автор fuckera (Only Metal)
Публикувано21.05.01 15:00



Гледай сега Изверг, не искам да те обиждам, но има клубове по света където не можеш даже да четеш ако не си се регистрирал.
Вярно е че можеш да имаш ако искаш и 100 ника но все пак клубовете по компютърните въпроси са преди всичко за помощ и там не трябва всеки идиот да пише каквото си иска - току виж някой взел че се вързал.
В другите клубове (за секс и т.н) е напълно нормално да има анонимност, въпреки че там също има абсолютни простотии .

Това че модератора е изтрил мнение ако си пратил някого в Мост примерно не го оправдава (съгласен съм че това не е реклама в прекия смисъл на думата), но ако човека имаше майл всеки може да му пише там без да задръства клуба с какви ли не работи.

Точно за това се обръщам към вас за толерантност.
За това че не трябва да има псувни съм съгласен.
Модератора не трябва да се бърка когато питаш някого откъде да си купя това или онова. Не ме интересува кой е модератор - Терабайт не го познавам и не ме интересува какъв е.

Може според теб мнението ми да е ограничено но: " Въпрос на вкус - казало кучето и се облизало под опашката". Край на цитата.
Все пак всеки си има мнение, нали ?

Ако искаш да си разменяме и други мнения - знаеш адреса .


Когато ти писне зарежи всичко и ходи за бира !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.