Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Айдеее, почна се!!! Stax,нови  
Автор PR-man ()
Публикувано02.07.00 21:05



... човече, май ти ги внасяш тия благинки (става дума за 3-те теми по-долу). Човек остава с впечатлението, че днес си ги освободил от митницата и започваш да ги шиткаш. Нищо ново под слънцето. Този начин на реклама (виртуален персонаж печели авторитет на някой форум и после "съветва" хората какво да си купят) е специфичен за Интернет и не иска много пари. В същото време е доста ефективен - право пропорционално на доверието в човека, който дава съвети. Виждам, че Stax е вложил доста време във форума, но досега твърдеше, че е безкористно и по този начин се разтоварвал. Няма да е добре сега да почне да пълни форума с рекламни съобщения. В края на краищата, участниците в почти всички форуми и newsgroups, подобни на този, са предимно users, които си помагат един на друг. Хората, които професионално се занимават с това, са от другата страна на барикадата и взимат пари от подобни съвети. Stax, не смесвай двете роли! Не искам написаното от мен да се възприема като оплюване, просто трябва нещата да са ясни!

Тема Stax Holding Group PLCнови [re: PR-man]  
Автор Stax ()
Публикувано02.07.00 21:26



Мисля, че съм го написал като съвет, а не като реклама. Ако те интересува по конктерно - паметите Infineon ги имаше в Argus (ако не се лъжа), кулерите Target не знам кой ги внася (имаше ги в Multielectronics, ще питам), Samsung се внася от Омакс Трейд (това е ясно). Тази информация умишлено не я написах преди, за да не се появят подобни реакции, но щом трябва - ето! Следващият път да напиша ли телефони, адреси и кого да търсите? Забравих ли да кажа, че съм собственик и на трите фирми? Поздрави!

Тема Abe PR-man shto ne si traeshнови [re: Stax]  
Автор Yavor ()
Публикувано02.07.00 23:23



V tezi temi po dolu ni naj-malko neshto ni podobqva na reklama.Tova za povecheto hora sa cenni syveti.Mnogo hora naposledyk vmesto da pomagat se pravqt na interesni tuka.Takiva kato tebe.

Тема Abe PR-man shto ne si traeshнови [re: Yavor]  
Автор gemi ()
Публикувано03.07.00 00:07



Да , ама наистина прозвуча като груба реклама. Три неща едно след друго, и то неособено свързани едно с друго. Ако иска да си каже мнението за охладители - добре, направи сравнителни характеристики , кажи тия са добри , тия горе долу стават и т.н. Аз така бих направил, ако ще давам акъл. Ама да кажеш - това и само това е НЕЩОТО, еее кофти звучи.... Защо не каже нещо за паметите на VIKING например....

Тема Abe PR-man shto ne si traeshнови [re: gemi]  
Автор Yavor ()
Публикувано03.07.00 00:34



Dokolkoto sym razbral Stax raboti IT firma.V temite si toj ni preporychva raboti, s koito si e imal rabota, i koito sa spored nego dobri i eftini resheniq.Za da ima reklama bi trqbvalo da sa posocheni imena na dadeni firmi i syotvetno telefoni i/ili adresi.

Тема IAVNO SI ADVOKAT......нови [re: Yavor]  
Автор GORO ()
Публикувано03.07.00 01:28



Bravo Yavor-e! Bravo pichaga....... Ti iavno si ot novoizliupenite advokati......na Stax. Vse si mislia, che ako ima da kazva neshto ili da otgovri na niakoia napadka, choveka moje i sam....... A drisliovcite kato teb mogat da si zavrat po edin chadyr otzad i da go otvoriat.......pyk belkim sa im izbiagali svekyrvinskite meraci...... S po- zdravi! GORO

Тема IAVNO SYMнови [re: GORO]  
Автор Yavor ()
Публикувано03.07.00 01:49



Abe goro ne si li se dosetil, che na STAX moze da ne mu se zanimava s parcali kato tebe.Izglezda tebe tova te drazni i kydeto sreshtnesh negovoto ime si gotov da go opliuesh.Qvno greshno si razbral.Az vyobshte ne go zashtitavam a spodelqm sobstvenoto si mnenie po vyprosa.Dori i da e prozvuchalo kato zashtita toj pone go zasluzava za smetka ot tebe, kojto s nishto ne si pomognal na horata nuzdaeshti se ot syvet ili pomosht vyv vryzka s daden Hardware.Ako reshish da prodylzavash da sporish pone izkazi nqkakvi svestni dovodi za da ti obyrna nqkakvo vnimanie.

Тема Мога и да не идвам тук, ако желаеш?!нови [re: Yavor]  
Автор PR-man ()
Публикувано03.07.00 01:58



Случвало се е и да помагам, когато мога, на мен също са ми помагали. Никът ми е друг специално за тази тема, за да не усложнявам занапред присъствието си в клуба с излишни асоциации. Но трите теми отдолу наистина ми изглеждат като спама, който ми идва всеки ден в пощата - най-доброто еди какво си е от еди коя си марка! Откъде да съм сигурен че е така? Сравнение с други продукти? Ами ако почнат всеки ден да се появяват такива твърдения тук, каква е гаранцията, че и други (по-непочтени хора) няма да започнат да "рекламират"? Такива няма да се появят, ако традицията е всичко тук да бъде обосновано и да се появява по конкретен повод. Разберете как изглежда отстрани. На мен лично такъв тип съобщения не ми допада и ако форума почне да се пълни с такива и от други "рекламодатели", просто няма да влизам тук. Не подлагам на съмнение приноса на Stax до момента (в положителен смисъл). Със здраве!

Тема Abe PR-man shto ne si traeshнови [re: Yavor]  
Автор J ()
Публикувано03.07.00 09:18



NE sym vivdal Stax da si ostavia adres i telefon i tova ako e reklama. Coveka ima vyzmovnost da probva spodelia opita si kakvo losho ima w tova

Тема Наистина пак се почна! [re: PR-man]  
Автор Stax ()
Публикувано03.07.00 12:00



Не си спомням да съм писал, че това са НЕЩАТА, а само, че това са добри неща за цената си (в отговор на PR-man и gemi). Че има и по-добри сте убедени, нали? Следващият път май ще трябва да пиша с още по-прости думички, че да се разбираме! Щом токлова се дразнят някои от чужди съвети - ОК, няма вече да пиша кое е добро, но няма и да пиша кое е кофти. Всеки сам да си оценява. Моето предимство е, че ако нещо не ми хареса го продавам на следващия ден, дано е така и при вас... GORO, както писах и преди, няма да коментирам... Поздрави!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.