Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Рестартиране на компютъранови  
Автор Тони ()
Публикувано14.02.00 21:21



Абе почти съм сигурен ама няма да е лошо и чуждо мнение по въпроса. На моята машина и сложих един чип 32 и един 64 Рам, обаче ми се струва че стана по нестабилна от преди / преди беше на две по 32 /, и от време на време като е изтормозя се рестартва. Знам че е добре двете банки да са с еднакъв обем обаче за сега парите са толкова. Мисля обаче че проблема е и във времето за достъп, 32-ката е 10 нс, но работеше стабилно на 100 Мхз доста време, пускал съм я и на 112, и пак е работила. 64-ката преди работеше на 66 Мхз и е възможно да се дъни тя на 100, обаче има ли някой идея как да разбера от коя е, и що годе да подобря работата им, без да ги пускам на 66.

Тема Рестартиране на компютъра [re: Тони]  
Автор Пламен ()
Публикувано14.02.00 22:00



ми пробвай ги 1 по 1, ако е от честотата, ще разбереш

Тема Рестартиране на компютъранови [re: Тони]  
Автор WoW ()
Публикувано15.02.00 08:02



na chipovete na pametta poslednata cifra e vremeto za dostup xxxxx8 = 8ns xxxxx10 = 10ns xxxxx7 = 7ns za 100Mhz tibwa da e pone 8 ns moje i po malko inache si e cialo geroistwo ako raboti dulgo wreme i neznaesh koga moje da izgori

Тема Рестартиране на компютъранови [re: WoW]  
Автор Stax ()
Публикувано15.02.00 14:26



Последната цифра не винаги означава времена за достъп!!! Информация за това преди време намерих на http://albanet.dir.bg, някъде по страниците ... Поздрави!

Тема Рестартиране на компютъранови [re: WoW]  
Автор Nicko ()
Публикувано15.02.00 15:59



Kolkoto i dulgo da raboti, niama po-goliama opasnost da izgori otkolkoto na 66MHz. Pametta po princip pochti ne se nagriava, a imenno toplinata sukrushtava jivota na integralnite shemi. Pametta e edno ot neshtata, koito nai-riadko defektira.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.