Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Тема Търся да закупя...нови  
АвторRhilandaras (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 12:37



... картни основи - карта България, административна и физическа, карти на планините, etc. Предпочитан формат - векторен, за импорт в CorelDraw. Може и вектор върху качествена растерна подложка за релеф. Цена по споразумение, моля пишете тук, или по-сериозно директно на мейл: rhilandaras@gmail.com



Тема Re: Търся да закупя...нови [re: Rhilandaras]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано06.06.08 15:55



Пич, надали някой от форума ще ти ги направи, доколкото схващам са повечко

пък това си е доста работа. Свържи се с картографските фирми най-добре. Те ги имат готови или ще ги направят с по-малко зор.

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: Търся да закупя...нови [re: Пyшилиcт]  
АвторRhilandaras (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 16:21



Добре е като идея, но стига да не си в България. Свързах се с една от сериозните картографски фирми, имена няма да споменавам, и ги попитах за векторна карта на родопската община Баните. Колко мислиш ми казаха? 2000 лева. За община Баните - нищо и никакво петънце на картата. Нарисувах си я сам. За две седмици обаче - суперподробна и хубава. Ако работя сам и спазвам собствения си стандарт ще ми трябват години за всичко.
А проблемът тук е че по официалните канали ти искат ЛУДИ пари, които ти просто не можеш да избиеш след това - не и в България, не и сега.



Тема Re: Търся да закупя... [re: Rhilandaras]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано09.06.08 17:35



Ами, пич, тогава напиши по-нашироко какво точно ти трябва и какво си склонен да отделиш като парички. Ще е добре да покажеш и точно какво искаш като качество, изработка и т.н. шрифтове, простотии. Пък дано някой се навие



Лично, ти препоръчвам да пробваш в други форуми, но ти си знаеш. Примерно препресбг.ком и т.н.

Не се гаси туй що се пуши!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.