Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:42 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Проблем с цветовете във Photoshop CS  
АвторM! (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 16:12



Проблемът ми е, че белия цвят във Photoshop ми излиза като бледо жълто

. Мисля, че се правеше някаква синхронизация на цветовете на монитора и програмата, но идея си няма дали съм права, а още по-малко как да я направя, така че ще съм благодарна на всеки, които ми помогне.



Тема Re: Проблем с цветовете във Photoshop CSнови [re: M!]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано11.08.07 18:29



Къде бялото ти излиза жълто? В RGB, в CMYK, на принера, при печат или на монитора?
Edit->Color Settings -> за RGB ако с CRT монитор ползвай или RGB 1998, или каквото излиза най-вярно при теб. Ако си с TFT монитор (те обикновено са с драйвери), избери него(ще го има допълнително, monitor RGB......LCD)
При CMYK, ako печаташ на хромова хартия, най-добре е Euroscale Coated v2(все пак сме в Европа и на повечето места ползват тази скала мастила).



ПРОБЛЕМЪТ НА СВЕТА Е, ЧЕ ГЛУПАЦИТЕ СА САМОУВЕРЕНИ, А УМНИТЕ ВИНАГИ СЕ КОЛЕБАЯТ.

Тема Re: Проблем с цветовете във Photoshop CSнови [re: Pич]  
АвторM! (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 22:57



Много ти благодаря!!!



На монитора ми излизаше, с LCD съм.



Тема Re: Проблем с цветовете във Photoshop CSнови [re: M!]  
Автор elvisbg (непознат )
Публикувано08.11.08 16:16



За да не правя много спам със нови теми - ще попитам тук...
проблема ми с цветовете на Photoshop-a ми са следните ...
когато работия с него и после запазя файла в ЙПГ например - и го отворя със picture viewer .... цветовете ми са променени .. по-наситени и ... бе гадното е, че цветовете ми в photoshopa ми са мн различни .... и немога да го настроя. В корела ми - цветовете са си реални ...... нещо немога да се оправя ....
някой има ли идея как да стане?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.