Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как да създам видео от статични кадри?  
Автор (непознат )
Публикувано30.04.07 16:57



Имам поредица от статични кадри, има ли някаква програма, която да ги нареди един след друг по зададено от мен закъснение? Това ми изглежда много просто, но не мога да намеря програма, която го прави. Ако някой знае такава програма ще се радвам да каже как се казва. Колкото по-проста е програмата - толкова по-добре





Тема Re: Как да създам видео от статични кадри?нови [re: kн]  
Авторnk (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 22:32



Чуй - Flash



Тема Re: Как да създам видео от статични кадри?нови [re: kн]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 00:29



Програма която да свърши по-голямата раота няма. Всички програми са като молива /примерно/ - докато не го хванеш с ръка и не започнеш, то няма как да стане рисунката. Дори и в Уиндоус Медиа плеър-а можеш да си сглобиш квот си искаш и с музика и ефекти като говориш за прост вариант. Корел дору има приложение, както и Фотошоп си има Имидж Реди където можеш да си вмъкнеш поредица от рисунки или снимки и да ги раздвижиш. Но флаша е хита в областа.



Тема Re: Как да създам видео от статични кадри?нови [re: kн]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано01.05.07 11:50



Предполагам нямаш опит в областта, не че аз имам особен, но ако си разглеждал Фотошоп, Имидж Рийди ти е най-полезния вариант. Има една палитра с кадри отдолу, ще я намериш, там си създаваш кадри, задаваш забавяне и начин на смесване. Не е сложно, ще се оправиш. Ако го имаш де



Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: Как да създам видео от статични кадри?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор brusher (почти непознат)
Публикувано02.05.07 10:23



Аз съм "ggg" но намерих моя стара регистрация тук. Та трябва и да си вкараш кадрите в отделни лаъри и когато селектираш кадър долу в лентата с кадрите, селектираш и нужния леър, а останалите ги скриваш. На следващия кадър пак селектираш и оставяш да се вижда само леъра който идва като следващ в поредицата ти и такадокато приключиш с леърите. Колкото леъра толкова кадри си направи в долната лента! Но звук не може в тая програма!



Тема Re: Как да създам видео от статични кадри?нови [re: brusher]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано03.05.07 12:21



Windows Movie Maker върви стандартно с Windows XP - там си редиш кадри, слагаш си и звук и т.нат. Не е върхът на сладоледа, ама за начинаещ става.



Тема Re: Как да създам видео от статични кадри?нови [re: vens]  
Авторц (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 17:13



бе с Image Ready май е по-добре



Тема Re: Как да създам видео от статични кадри?нови [re: ц]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано17.05.07 12:46



Тц, ImageReady прави само анимирани GIF-ове. Има някакъв експорт като флаш, ама не съм го пробвал. Но видео не може да създава.
На човекът му върши работа или професионален софтуер като Director или Flash, или по-лекия и безплатен вариант, който вече предложих.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.