Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема помощ за Corel photopaintнови  
Автор титaн ()
Публикувано11.04.07 14:08



Моля за малко помощ за Corel photopaint, някой ползва ли го ?

www.homecinema-bg.com



Тема Re: помощ за Corel photopaintнови [re: титaн]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано11.04.07 18:44



Ne znam hora, koito da rabotqt na nego redovno. kaji za kakvo ide re4 vse pak, moje nqkoi da ti e ot polza.

Не се гаси туй що се пуши!



Тема Re: помощ за Corel photopaintнови [re: Пyшилиcт]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 18:56



Ами имам картинка и на преден фон имам да речем телевизор , а фона отзад е бял , искам само фона да направя светло син , Преди го правех ,сега обаче не се сещам как и се побърквам :))



Тема Re: помощ за Corel photopaint [re: titan]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано11.04.07 20:37



e, 6tom si go pravil kakuv e problema


var 1. pravish selekciq i fill-va6 - ima6e edin istrument - noji4ka - mnogo gotin za selektirane
var 2. kopae6 si napravo s 4et4ica i vnmava6 v detailite
var 3. ...ne sam siguren Paint-a dali poddurja6e path-ove - moje6 da q tifecne6 ili izpolzva6 vmesto markirane

vse nqkoi ot tiq varianti 6te da e

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: помощ за Corel photopaintнови [re: Пyшилиcт]  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 09:11



това с рисуването го пробжах , много внимателно и трудоемко, имаше точно едно със селекция и фил на бацкграунда,но не мога да го намеря , чувствам се като идиот :( а тая ножичка не я виждам при мен



Тема Re: помощ за Corel photopaintнови [re: титaн]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано12.04.07 20:45



Амчи с кой Пейнт си бре? На Х3 има един инструмент Replace color brush tool. Задаваш си кой с кой цвят да замени. Селекциите там ми бяха странни, та съм ги забравил.

Що не земеш един Шоп бре



Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: помощ за Corel photopaintнови [re: Пyшилиcт]  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 08:53



С Корел 12 съм , ми фотошопа не ми е познат въобще ,пък и ми е малко бавен лаптопа...



Тема Re: помощ за Corel photopaintнови [re: титaн]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано16.04.07 12:33



Как мислиш, за толкова години, откакто съществува PhotoPaint, защо никой не го използва сериозно, а всички работят на Photoshop?

Аз PhotoPaint си слагам само (и то с много голямо нежелание) понеже имам един диск с хубави clipart снимки, във PhotoPaint формат

. Някой ден ще намеря време да ги прехвърля в PSD и ще метна диска с PhotoPaint през балкона.

Зарязвай го тоя PhotoPaint и мини на истинската програма, ако искаш да се занимаваш професионално (пък и непрофесионално). А и tutorials за Photoshop в нета има хиляди.

Освен това Photoshop не натоварва компютъра повече от PhotoPaint.

А конкретно по въпроса ти - няма начин някъде в хелпа да не е написано това, което търсиш. Прочети какво пише за всеки инструмент и все ще ти светне. Между другото, въпросът ти е неясно зададен - layer ли искаш да ицветиш, или само област от даден layer?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.