Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Благодарим Ви!нови [re: Koko]  
АвторNeedDesign (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 20:17



Здравейте!
Ще Ви изпратим съобщение на електронният адрес и очакваме да ни върнете портфолио!



Тема Благодарим Ви!нови [re: Neli]  
АвторNeedDesign (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 20:18



Здравейте, Нели!
Ще Ви изпратим съобщение на електронният адрес и очакваме да ни върнете портфолио!



Тема Re: проявявам интерес!нови [re: Koko]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано05.03.07 23:12



И кой се пише на много голям? Че не разбрах? Определения като малоумници? Аре нема да се занимавам!

Нито съм голям, нито съм много знаещ. Занимавам се с това, активно, от едва десетина години, дето се вика. Просто ЗНАМ какво следва след такава обява, но... кой знае как ще ме наречеш, ако напиша и това

Успех! Па може пак да се засечем по форумите

Не се гаси туй що се пуши!

Редактирано от Пyшилиcт на 05.03.07 23:13.



Тема Re: Благодарим Ви!нови [re: NeedDesign]  
АвторSomeone (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 00:07



Здравейте. Аз имам задълбочени познания точно по тази тематика. Мога да работя качествено, бързо и при всякакви условия. Владея всички необходими за целта софтуерни продекти. Познавам технолотиите, които се използват. В доста добра степен съм запозната и с тенденциите в пазара на алкохолни породукти, различните сегменти и класове, маркетинговите стратегии и прочее. Ако желаете да се възползвате от услугите ми, бих искала да видя вашите предимства, препъръки от ваши партньори за съвместната ви работа, какви продукти и брандове сте разработвали до момента, бъдещите ви планове и стратегия за развитие. Не на последно място бих искала да се убедя във вашата платежоспособност и лоялност.


sammiss{at}gmail.com



Тема Re: проявявам интерес!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано06.03.07 12:15



Ще подкрепя Пушилиста.
Отделно от това, че обявата е зададена неопределено, поне един e-mail да имаше оставен. А то сега какво става: "ами аз искам тая работа, ето ми пощата, да ми пратите къде да си пратя портфолиото"


Лъха на непрофесионализъм. Ако обявата е така недомислена, представям си останалото как е.

Нищо. Хайде, честито на спечелилите!



Тема Re: проявявам интерес!нови [re: vens]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано06.03.07 14:40



Непрофесионализма е пълен. "Отговора" не е към теб, бацка



- има други, ПРОФИЛИРАНИ форуми, където хората са доста кадърни и с това се занимават постоянно и професионално (не се слагам в тва число) Ако не ми вярвайте, ами прегледайте въпросите. Не става дума за "глупави", а за хора с по-малко опит. Повечето.
- в разни други форуми има предложени проекти, които се обсъждат и те са напълно реални
- това което е представено като изискване е ужасно общо! Не съм специалист по всичко, не съм правил "кен" примерно, имам идея как ще стане, но ще трябва доста да говоря с печатари и предпечатар, за да нема гафове с ТИРАЖИ! Лога се изработват от конкретни хора. НЕ ВСЕКИ РАЗБИРА ОТ ВСИЧКО. Не иде реч да си мерим... тва, просто да сме наясно.
- "анонимния" работодател е нещо прекрасно! Бих кинал глави в тва отношение, неуморно, няколко дена! Портфолио се дава на НЯКОЙ след НЕЩО. Това не е реклама, а начало на договорни отношения.
- ако "високото" заплащане е над 400 кинта.. е па на! Хората си търсят рибе, което да копае като лудо за "мерси" и да бъде гърчено. И са си прави, от финансова гледна точка. Като си припомня колко "гениални" идеи съм чул от такива хора... неколко тома случки сигурно ще се вържат!

Имам няколко неудобни въпроси, освен всичките забележки, но мисля да си ги спестя. Щом съм... каквото беше там, нека отидем, нека видим, като ни пооври главата от странни существенца ще дойдем на мойто!

Най-тъпото е, че още се нервирам на подобни хорица

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Що не престанете с глупостите?нови [re: Need Design]  
АвторDinkov (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 15:02



Защо се заяждате? Обръщам се към всички, които коментират професионалността на предложението и дали е за тук или не.
Не виждам да се претендира за професионалност от автора. Според мен съвсем умишлено е направено така, защото по този начин могат да се отзоват само хора, които са в час и знаят за какво става въпрос.
Виждал съм по подобен начин направени запитвания в много западни форуми и то от големи компании. Авторът на запитването става ясен едва на края, когато приключат всички дебати. На този етап не е нужно и самият той да се идентифицира. Ако си наясно - влизаш, ако не - до тук. Това е.
Ако познаваш и работиш на Корел или Илюстратор, много бързо ще вденеш какво се иска. Ако не вденеш, замисли се дали познаваш продуктите и дали си правил някога нещо с такава цел. Какво има толкова да коментирате?
Който знае за какво иде реч, ще се включи. Който не знае, по-добре да си мълчи и да разглежда другите постинги - явно това не е за него!
Според мен съвсем правилно е направено предложението! И както виждам, вече има хора, които са проявили интерес.
Ама нали сме си българи...



Тема Re: Търси се дизайнер!нови [re: Need Design]  
АвторMинaвaм oттyk (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 22:56



Може ли да ми пратите малко информация? Искам да ви изпратя CV и портфолио. Мейла ми е ivo_sladurski@yahoo.com

Мерси предварително.



Тема Re: Що не престанете с глупостите?нови [re: Dinkov]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано07.03.07 12:33



Аре сега глупости! Знам много добре за какво става въпрос - Корел, Илюстратор и Фотошоп познавам ОТЛИЧНО, правил съм етикети, включително за алкохоли и мин. вода, знам какви са особеностите при печат на етикети в големи тиражи.
От впечатленията ми за Пушилиста смятам, че също ги чува нещата.
Така че не ми говори как с таква обява целели да хванат тия, "дето вдяват". По-скоро ще хванат неориентирани или на зор. Може целта им да не е това, ама резултатът е такъв.
Не е въпросът само да познаваш софтуера. Професионализмът и опитът идват доста по-късно, след като си овладял програмките. Ама щом трябва да ти обяснявам това, значи няма смисъл да си говорим повече...

В разни чужди форуми някой си давал анонимна обява и се скъсвали да им пращат портфолиа. И да е вярно, непрофесионализъм има навсякъде по света.

Въпреки, че отговарям на условията на обявата, няма да кандидатствам, просто защото не звучи сериозно. И ако една обява не могат да съставят както трябва, не мисля, че ще оценяват труда ми по достойнство.
В днешно време специалистите се научиха да ценят фирми с имидж и репутация, така че не очаквай някой добър дизайнер да се захване, освен ако не е закъсал за работа.

Айде стига по темата, че ми писна





Тема Re: Благодарим Ви!нови [re: Someone]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 08:52



"...Ако желаете да се възползвате от услугите ми, бих искала да видя вашите предимства, препъръки от ваши партньори за съвместната ви работа, какви продукти и брандове сте разработвали до момента, бъдещите ви планове и стратегия за развитие. Не на последно място бих искала да се убедя във вашата платежоспособност и лоялност."


Искам и аз...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.