Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Тема nadpisi na BG vav Photoshop 6.0нови  
Авторu4eni4ka (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 17:54



Здравейте.
Искам да направя рекламен текст на български, но който и шрифт да използвам, излизат ченгели. Имам Photoshop 6.0 инсталиран на Windows XP. Уинда ми е настроен на регионални Бг настройки. С други програми - например Dreamweaver нямам проблем, но тук просто не знам как да накарам фотошопа да изкарва правилно текстовете на кирилица????
Моля за спешна помощ!



Тема Re: nadpisi na BG vav Photoshop 6.0 [re: u4eni4ka]  
Авторabe... (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 23:27



kopiraj text na kirilica otnjakade,otvori si photoshopskija file,izberi si tool-a,klikni s nego,i daj ctrl+v da vidim kakvo shte stane





Тема Re: nadpisi na BG vav Photoshop 6.0нови [re: u4eni4ka]  
АвторValBo (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 09:14



Pach-a за решаване на проблема с кирилицата в Photoshop 6 може да се изтегли от тук :
http://theveh.hit.bg/ps6.zip


Пише го във FQA-то от поне 4 години
Но явно чукча писател, не читател...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.