Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чие ли е това?нови [re: ghost]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано27.10.06 12:14



Е, аз имах предвид, че искам да гледа как Рено избиват всички нови идеи от главата на Ню Айдиас


Ама тук определено има повче хора без работа, отколкото специалисти.
Както и да е...



Тема Re: Чие ли е това?нови [re: ValBo]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано28.10.06 01:30



Всъщност, немам

бегай бре, аз съм малък, йок, недей!

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: Чие ли е това?нови [re: Pич]  
Авторghost (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 10:16



Метафайл-а се изказа ... както обикновенно неподготвен



Съдейки по писмовното ти творчество в този клуб, бих те определил като ентусиаст, имащ много бегла идея за какво иде реч ...

На второ, но не последно място, едва ли някой би те взел толкова на сериозно, че да те вземе на работа ... Все пак между дизайна и клоунадата има известна разлика !



Тема Re: Чие ли е това?нови [re: Pич]  
Автор molosy ()
Публикувано31.10.06 08:37



Хей Рич, ето ти още една смешка



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=compgraf&Number=1946048688&page=2&view=collapsed&sb=5&part=

Не че е в стилът ми да се веселя на творчеството, на преуспели в областта хора като теб ...



Тема Виж, мой човек...нови [re: molosy]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано01.11.06 16:39



Виж, Молоси, Гоуст, Девил или там както се пишеш,
явно сън не спиш, и с едното ставане почваш да се дразниш с хората, без ИЗОБЩО да ги познаваш.
Казах ти, не съди за хората предварително, водейки се от някакви набързо обменени мнения. Това, че пиша лаишки в този форум е защото тук влизат и четат всякакви хора, от различни слоеве и професии.
Старая се да пиша максимално разбираемо, така, че да ме разбере и чичо ти Ванчо от кафето отсреща.
Ако бях в Графилата или Пресбг, нещата щяха да бъдат написани по съвсем различен начин.
Та, за "метафайла":
можех да го постна и така:
"Колеги, дадоха ми един корелски метафайл с фирмрно лого, не добре направен. Векторите в него липсват. Логото е правено на Корел, след което е растеризирано във ФШ, добавени са му филтри, записано е като jpg в RGB?!
JPG-a след това е импортнат обратно в Корела и направен на уиндоуски метафайл."
Искаш ли братче да ти пратя файла, да му се дивиш? Да видиш чудо-невиждано,а?
1-во:
С корелски "Уинбоз" метафайлове не се разправям от много години.
На теб обаче явно Корела ти е любим продукт


2:
Не понасям Корел-няма по-бъгасял софтуер за дизайн и предпечат. Формула "Всичко в едно и накрая нищо"(едва сега с Х3 изкараха нещо читаво). Лично мнение и предпочитание. Всеки харесва и предпочита различни неща.
3:
Сериозната си работа я върша на Мак, а Корела и Мака не се обичат нещо, защо ли?
4:
Контрагентите ни от чужбина ми пращат целия си артуърк само и единствено на Адобе за Мак.
5:
Там, където експонирам, ползват само Адобе.
6:
Писнало ми е вече от всевъзможни псевдо дизайнери, които като са си качили Корел на РС щайгата си и вече си мислят, че са хванали бога за "шлифера".
7:
Корел ползвам единствено за баркодове, мънички неща на клиенти(и тях горките ги свикнах да не ни носят корелски файлове) и за да начертая план на офиса, когато ни се налага да разместим нещо
Разбирам, че ти доставя удолствие да ме провокираш, но смятам, че все пак сме интелигентни хора, за да водим безсмислени спорове по клубовете.
Хайде със здраве сега, и ако искаш, с удоволствие може да пием бира някой ден с теб
С уважение:
Ричи-Рич



Тема Re: Чие ли е това?нови [re: Pич]  
Автор molosy ()
Публикувано04.11.06 15:36



Леле, направи го отново - разсмя ме до сълзи



Това с Корела е нещо лично, нали - в смисъл сложничка ти е явно ...

... или просто това е навикът ти да пишеш ( плещиш ) врели-некипели, за да си по-разбираем за аудиторията тук, както сам твърдиш



Тема Re: Чие ли е това?нови [re: molosy]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано06.11.06 12:30



Що не покажеш нещо свое на Корел?



Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: Чие ли е това?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор molosy ()
Публикувано09.11.06 14:03



Веднага Пушилист, ето







Тема Re: Чие ли е това?нови [re: molosy]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано09.11.06 16:49



Не много оригинално... сигурно можеш и по-добре



Ти, така да се каже, 13 години имаш ли?

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: Чие ли е това?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано09.11.06 20:55



Не знам 13г. дали има, но със сигурност има комплекси момчето. Явно някъде са го похвалили и горкото дете се е взело мнооооого на сериозно. За съжаление интелектуалното му ниво е доста ниско (след горния "Корелски файл").
Носленцето му вече така се е сплескало в тавана от навиране, че....
Имам едно такова приятелче...
Николайчо, моето момче, ти ли си батка?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.