Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Тема избор научилищенови  
Автор biala_ptica (непознат )
Публикувано22.07.06 12:49



Приеха седмокласника ми в училището по приложни изкуства- дърворезба, в гимназията по текстил- компютърно проектиране и десениране на тъкани и има вероятност след второ класиране да го приемат в спец. фотография в гимназията по полиграфия и фотография. Сина ми не е много ориентиран, но може би клони към фотография. Въпроса ми не е за този клуб, но в клуба изобразително изкуство клубарите са по-малко активни, а ние трябва бързо да се ориентираме.
Моля, помогнете ни в избора!
Благодаря!



Тема Re: избор научилищенови [re: biala_ptica]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано23.07.06 00:48



Защо не оставите детето да реши??? Не казвам да не помогнете в избора му, но все пак то ще го учи тва.

Лично съм за "полиграфията", загото съм я завършил и защото знам какво ще учат по Фотография (аз съм полиграфист). Едно момче оттам работи като фотограф в Дневник, едно момче в Сега, абе стават за фотографи, ако им се учи де.

Директорката е свесен човек, абе добро даскало е! Ако имате някакви въпроси за там, давайте ги на бележки или тук, няма проблем.

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: избор научилищенови [re: Пyшилиcт]  
Авторbiala_ptica (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 14:12



Благодаря ти за мнението. Приеха го и в полиграфията и той реши да го запишем там. А би ли ми казал каква компютърна подготовка дава това училище. И имаш ли представа и по рисуване каква подготовка дават.



Тема Re: избор научилищенови [re: biala_ptica]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано25.07.06 16:00



Компютърната база сега е доста по-добра. Има две добри зали, освен кабинетите по практика. Ако има желание може да понаучи доста неща. Само не знам колко се вкарват тия неща във фотографията де.

Учители по рисуване има добре. Миналата година бяха двама (ако помня правилно) и двамата са достатъчно кадърни и с добър подход.

Не се гаси туй що се пуши!



Тема Re: избор научилище [re: Пyшилиcт]  
Авторbiala_ptica (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 18:10



А имаш ли представа какви компютърни програми изучават. Предполагам фотошопа и какво още?



Тема Re: избор научилищенови [re: biala_ptica]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано25.07.06 23:28



Полиграфисти и дизайнери учат всякакъв софт - страниращ (ПейджМейкър...) и графичен (Корел, Фотошоп) Правят доста неща на практики и т.н. - брошури, вестничета, опаковки, всякакви неща.

Фотографите не знам какъв софт учат точно. Ходят да снимат доста, за друго не съм питал.

Не се гаси туй що се пуши!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.