Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: А начинаещите,къде?нови [re: aakk]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано23.07.06 00:54



Ей, колкото повече чета, толкова повече се дразня!!!! Я реши сега
заглавие на темата:
А начинаещите,къде?
учих 4 години това и съвсем не съм бос
Айде, мойто момче/момиче, реши какво искаш и тогава може би ще получиш адекватен отговор!

С такива неща се занимавам вече повече от десет години и имам още да уча. Ти колко време си готов/а да отделиш? Изобщо как си го представяш?

Освен това, повече от 50% от това което знам съм чел/пробвал/правил сам - самоук?!?

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: А начинаещите,къде?нови [re: Пyшилиcт]  
Авторaakk (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 11:28



Аз се смятам за начинаещ,защото не съм работил това-само в училище и смятам ,че не мога да кажа ,че съм специалист.Естествено,че искам да се уча.Както казах кандидатствам в НБУ и на специализирания изпит по КТ изкарах 6 на рисуване и 5,50 на работа с РС програми. Ето това е началото на професионализма ,към койта се стремя. Все още съм неук сравнение с теб-10 години работа! Аз сега започвам /ако ме приемат КТ, а и на 31 съм на спец.изпит за "Визуални изкуства"/ и бих искал да работя това,помагайки на професионалистите и да се уча от тях допълнително.Толкова ли е странно желанието ми?!



Тема Re: А начинаещите,къде?нови [re: aakk]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано26.07.06 13:59



Не знам за даскал, който да може да те научи на тия работи. Учи се основно от практика, пък яки левове за учене не ми се дават. Дипломата никой никъде не ми е искал... кво да говорим



Щом искаш да учиш, хвани се некъде и бъди готов да трошиш нерви Ако имаш чудения какво да хванеш или кво да учиш, свиркай.

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: А начинаещите,къде?нови [re: aakk]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 17:13



Никой не взема на работа начинещи.Изпратят ти писмо да им пуснеш твои неща и като ги пуснеш и видят ,чу си начинаещ и -край -даже от ебементарно възпитание не ти отговарят.Толкова ли малко работа имат разните му там рекламни агенции ,предпечат и др,че нямат нужда от помощници,които да станат постепенно специалисти или ги е страх от помощниците да не станат по-добри от тях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.