Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема !нови [re: yana]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано25.05.06 22:59



Хе-е-яна-хене-яна-я!

За незапознатите със северноамериканските северозападни традиции... готова си! Няма много общо с онзи шрифт, но се надявам да ти свърши работа. Ако намеря некъв по-подходящ ще чуеш горната песен отново!

Па ще почерпиш... Майтапя се, естествено!

Не се гаси туй що се пуши!


Тема Re: кирилизиран шрифт за комиксинови [re: yana]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано26.05.06 13:59



Има разни програмки, с които си "правиш" буквичките. Аз от на време на време ползвам Type Creator, но отдавна не съм си играл да кирилизирам цели шрифтове. Но в твоя случай, ако се спреш на даден шрифт и той не е кирилизиран.....кофти. Ако имаш предвид само заглавието да е с онзи завъртяния шрифт защо не го напишеш със същия на латиница, като заместваш дадени букви в латиницата, които после като ги направиш в криви, да ги обърнеш с кирилски? Например V става на Л, Ж става от две К едно с/у друго и т.н.

4алгата е вирус, който се лекува с JAZZ
В аптеката до вас.


Тема Re: !нови [re: Пyшилиcт]  
Авторyana (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 18:37



Благодаря ти, но май си изгубил нещо - от това което си написал излиза, че си ми изпратил някакъв шрифт - но такъв няма в моя мейл бокс.





Тема Re: !нови [re: yana]  
Авторyana (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 18:38



И аз нещо обърках ето това е мейла





Тема Re: !нови [re: yana]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано27.05.06 03:06



Yahoo-то понякога ги праща в бълк-а писмата, сигурно така е станало. Пращам го пак, моля те погледни, преди да го изтъркаш и... аре нема да черпиш, от мен да мине. Само потвърди получаването, плс!

Не се гаси туй що се пуши!


Тема Off-topicнови [re: Pич]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано27.05.06 11:26



И аз съм си играл преди мно-о-ого години с едни такива програмки. Ама си иска специално образование, за да стане професионално. Не че не съм изчел някоя книжка по типография, ама ми липсват 5 години в академията по тази специалност




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.